Jump to content
Sign in to follow this  
BarteK.

SZUKAM ZAŁOGI / PRZYJMĘ SERWERY

Recommended Posts

Szukam załogi na reaktywację sieci http://ghost-team.pl/, osób z doświadczeniem, które się znają. Oferty na PW. Wszystko jest do obgadania.

Przyjmę serwery pod nasze skrzydła, forum będzie edytowane z biegiem czasu.

• Sad 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Atowski
      Zlecę wykonanie zestawu grafik m.in banery, loga, tabele, miniaturki, avatary. Informacje pod kontaktem:
      email - [email protected]
      GG - 68256471
    • By jakubjr1
      heja szukam technika do csgo zeby wgral pluginy oraz naprawial bledy.
      oczywiscie za oplata z mojej strony.
      wszelki kontakt na steam : https://steamcommunity.com/id/MATRIXMONST3R
    • By naXe
      Witam,
      jestem w trakcie tworzenie dość sporego projektu. Projekt będzie składał się z kilku części (aplikacji), na tę chwilę jest:
      Servers Core - lista serwerów gier (na podobie mojej aplikacji (GS) Server List) z podstronami na np. newsy, które może dodawać dana grupa na forum oraz grupy serwerowe (tylko dla serwerów sourcemod). Na stronie serwera znajdują się informacje o serwerze w tym przekazane dotacje na rzecz tego serwera. Demo: Our Servers - GS Dev
      Server Donations - system dotacji, na tę chwilę obsługiwana tylko bramka PayPal. Podczas przekazywania darowizny należy wybrać Perk (grupę przywilejów) który chcemy otrzymać. Cenę per dzień/miesiąc/rok ustala się w ACP i podczas podawania przekazywanej kwoty automatycznie oblicza czas trwania tego Perku. Po przekazaniu darowizny Perk jest przyznawany automatycznie i również wygasa automatycznie po określonym czasie. Perki mogą dotyczyć serwerów sourcemod jak i forum (przyznawanie grupy na forum). Każdy Perk ma swój opis korzyści, na tę chwilę można ustawić maksymalnie 5 opcji. Cały system dotacji wymaga konta Steam. Na forum może być zainstalowana aplikacja Steam Integration w celu automatycznego wykrywania konta Steam, ale nie jest to wymagane. Jeśli tej aplikacji nie ma to jest możliwość ręcznego podania swojego ID w kilku formach.
      Demo: Donate - GS Dev

To na razie tyle. W planach są jeszcze inne 'rozszerzenia'. Co o tym sądzicie?
    • By keepcalm
      Witam wszystkich.

Poszukujemy na sieć E-Games4You.pl ekipy o której napiszę niżej. 
      W skrócie. E-Games4You.pl został założony przeze Mnie jakieś 4 lata temu. Sieć prosperowała bardzo dobrze (wysokie statystyki,serwery na wysokich miejscach), następnie sieć upadła (była jeszcze pod nazwą dark-games.pl). Teraz robimy reaktywacje!! pod inną nazwą . Mam jak narazie2 administratorów z pełnym zaangażowaniem. Przez okres 2 miesięcy wszystko było przygotowywane (wszystko sam w raz z technikiem dopracowywałem. Jest dopięte prawie na ostatni guzik). 
       Piszę to głównie z myślą o osobach która planuje spojrzeć na nas względem tego co jest teraz, nazwijmy to efektem przejściowym :). Mamy projekt nie napisany na kolenie, a z głową na karku czego większość sieci chyba teraz zapomina "używać".Zachęcam do współpracy i stworzeniu nowej społeczności dzięki której gra stanie się przyjemniejsza, a serwery które lubicie będą w jednym miejscu pod stałym nadzorem osób którym zależy. 

Kogo poszukuję? 
      - Techników TS3, IPS, SM
      - Opiekunów serwerów CS:GO oraz Discord
      - Redaktorów zarówno na główne forum jak i do social media
      - UB Team 
      - Różnej maści ciekawe kreatywne osoby pomagające w rozwoju E-Games4You (tu ofertę przedstawię prywatnie zależnie od pomysłów)
      - Osoby które poświęcą czas na pomoc.
      -Grafików (2-3 max)

Co oferuję?
      Stanowiska zależne od funkcji
      Dla UB teamu dostęp do sourcebansa oraz administratorów na serwerach
      Dla właścicieli reklamę również tę płatną jako cały E-Games4You
      Szybki kontakt i wkład maksymalny właścicieli E-Games4You

Co do zrobienia?
      Ogarnięcie Discorda
      Dopięcie serwera CS:GO (rozkręcenie go, strona techniczna skończona)
      Stworzenie grywalnych paczek pod CS:GO (do kolejnych serwerów które powstaną)
      Rozwinięcie treści na forum do efektownego pozycjonowania forum w wyszukiwarkach
      Rozwinięcie social media

Czym dysponujemy?
      1x serwer dedykowany CS:GO na 1shot1kill.pl
      phpMyAdmin
      Doświadczeniem w organizacji i marketingu
      Dobrym projektem i autorskim systemem zadań

Przyjmuję tylko poważne oferty, i nie odpisuję na wiadomości typu "siema, mogę dołączyć".. opisz się na tyle na ile Twoja kreatywność pozwala. 

Konakt:
      PW tu forum.
      STEAM http://steamcommunity.com/id/Saikoxd/

Sugestie mile widziane, postaram się rozjaśnić niepewności jakie powstaną. 
      Pozdrawiam:)