Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Jak w temacie....
Pajac @beken1996 sprzedaję styl pod ips, wmawiając, że styl jest pod mybb... Żenada...
Chciałem tylko poinformować osoby, które były, są zainteresowane szablonem, że ten styl jest na IPS... Biedaczek chcę oszukać osoby, które nie mają pojęcia jak styl wygląda na ips a jak na mybb...
PS. Pajacu (cenzura) daj również screena samego dołu stylu to będzie widać, że jest na IPS, a nie (cenzura) dałeś specjalnie takie ssy, żeby się nie wydało, poćwicz trochę, bo osoba, która ma pojęcie o tym, rozpozna styl na mybb a na ips 🙂 
Nie pozdrawiam...

• Haha 2
  • Confused 1

Posted (edited)

Szczerze to styl na ips i na mybb można zrobić tak że by wyglądały identycznie na pierwszy rzut oka . Raczej nikt nie kupi bez informacji skąd go posiada i dowodu że jest na mybb (i że go wgl ma)

Edited by zorix
  • Like 1

24 minuty temu, zorix napisał:

Szczerze to styl na ips i na mybb można zrobić tak że by wyglądały identycznie na pierwszy rzut oka . Raczej nikt nie kupi bez informacji skąd go posiada i dowodu że jest na mybb (i że go wgl ma)

Musiałby umieć zakodować go na mybb 😄
A po nim bym się tego nie spodziewał 🙂

Posted (edited)

typie nie wiem czy wiesz, ale wczesniej działałem na mybb, co większość osob wie .... za nim coś napiszesz to pomyśl x 200 razy, pozdrawiam, x osob mnie zna i nigdy nikogo nie oszukalem, nawet do mnie nie napisales, nie pokazales dowodow, a piszesz takie rzeczy iq -1

2 sprawa napisz do Edyty {Edyte większość osob zna} na fanpage, wykonywała ona sama mi ten styl pod mybb ... oraz pod ipsa , na prawdę masz gościu 0 iq , nie podałeś, żadnego dowodu i nic. Kolejna sprawa zobacz moj profil steam i reputacje od osob, są w nich rowniez użytkownicy z mygo u ktorych ja kupowalem rzeczy lub oni ode mnie, tyle w temacie, nie chce mi się rozpisywać na gościa, który ma 0 pojęcia o interesie 🙂.  napisałem , więcej info co do stylu z mybb podaje na steam, oraz pokazuje dowód, ze go posiadam ... bym go nie miał, to bym nie pisał postu chyba to zrozumiałe ...  Dziecko, które mnie nie zna wystawia mi tu ocene ... żenada 😄

https://www.facebook.com/seremakportfolio/ tutaj możesz do niej napisać, i za nim napiszesz kolejny post, pomyśl x200 razy co piszesz ... 

tutaj przedstawie post, który uświadomi innym że masz 0 iq ;d 

Chcesz dalej zaczynać wojne, wgl mnie nie znając i wyrabiać mi opinie bez dowodów, to jedziesz dalej 😄

Edited by beken1996
  • Like 1

W dniu 6.03.2019 o 07:06, KabaN' napisał:

Jak w temacie....
Pajac @beken1996 sprzedaję styl pod ips, wmawiając, że styl jest pod mybb... Żenada...
Chciałem tylko poinformować osoby, które były, są zainteresowane szablonem, że ten styl jest na IPS... Biedaczek chcę oszukać osoby, które nie mają pojęcia jak styl wygląda na ips a jak na mybb...
PS. Pajacu (cenzura) daj również screena samego dołu stylu to będzie widać, że jest na IPS, a nie (cenzura) dałeś specjalnie takie ssy, żeby się nie wydało, poćwicz trochę, bo osoba, która ma pojęcie o tym, rozpozna styl na mybb a na ips 🙂 
Nie pozdrawiam...

Nic od niego nie kupiłeś, więc nie pisz takich rzeczy... Beken na pewno nikogo nie oszukał i nie oszuka.

• Like 1

@beken1996 oszust? Ciekawe 🙂  Przeprowadziłem z nim kilka transakcji w obydwie strony bez allegro czy innych wydziwień i żadnych problemów nie było 🙂 więc skończ pierdolić głupoty i szukaj atencji gdzie indziej 🙂 Pozdrawiam. 

• Like 1

@beken1996 nie należy do ludzi Twojego pokroju...

Za każdym razem wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami, nie sugerowałbym się opinią autora tematu 😉

• Like 1

Konik, wszyscy w domu zdrowi?? Czy tylko ty chory??, Skarga bez uzasadnienia i bez dowodów to nie skarga, dałem kontakt do osoby od której mam ten styl, więc na (cenzura) drazysz??, żegnam :). Szkoda się tu szarpać z dziećmi które mają po 13 lat 🙂

Posted (edited)
W dniu 8.03.2019 o 14:38, beken1996 napisał:

Konik, wszyscy w domu zdrowi?? Czy tylko ty chory??, Skarga bez uzasadnienia i bez dowodów to nie skarga, dałem kontakt do osoby od której mam ten styl, więc na (cenzura) drazysz??, żegnam :). Szkoda się tu szarpać z dziećmi które mają po 13 lat 🙂

To Meshar z h2k 😉  Nie spodziewaj się normalnego zachowania

Edited by ALEKS
  • Haha 1
  • Confused 2

Beken jest człowiekiem godnym zaufania jak mało kto, tyle co razem współpracowaliśmy - nigdy mnie nie oszukał. 

• Like 1
  • Thanks 1

Konik jeśli to do niego to przepraszam, zwracam honor :), Terminator dzięki, tą osobę również polecam jeśli chce ktoś pluginy, osoba wyżej robi na prawdę dobra robotę :). 

• Like 2

46 minut temu, F3Nx napisał:

Zapomniałeś jeszcze dopisać "Polaczki biedaczki (cenzura) cebulaczki" czy coś w ten deseń. Masz 2 własne forum to co tutaj jeszcze szukasz? Idź sobie ssij na te go-gowno i tam wyzywaj ludzi. Już nie będę wspominał co było z paczką którą znajomy zakupił od Ciebie, ale karma prędzej czy później wraca. Zanim zaczniesz wyzywać kogoś od psów to przyjrzyj się do lusterka na swój krzywy ryj Kubusiu (chętnie zapodam twoje dane, FB itp) 

A ty coś brałeś czy taki poprostu jesteś? Bez urazy oczywiście, ale masz chyba coś nie tak z główką. Pzdr

Ty też masz coś nie tak z główką. 🙂

Idealnie pasujesz do Kabana xd

W dniu 8.03.2019 o 14:38, beken1996 napisał:

Jaka skarga? Jak twierdzi, że oszukałeś to niech uda się do organów ścigania, a nie psioczy po forach, jaki to jesteś zły... Nie rozumiem takich darmozjadów, udających wielkich pokrzywdzonych... 🙂 

5 godzin temu, F3Nx napisał:

Zapomniałeś jeszcze dopisać "Polaczki biedaczki (cenzura) cebulaczki" czy coś w ten deseń. Masz 2 własne forum to co tutaj jeszcze szukasz? Idź sobie ssij na te go-gowno i tam wyzywaj ludzi. Już nie będę wspominał co było z paczką którą znajomy zakupił od Ciebie, ale karma prędzej czy później wraca. Zanim zaczniesz wyzywać kogoś od psów to przyjrzyj się do lusterka na swój krzywy ryj Kubusiu (chętnie zapodam twoje dane, FB itp) 

A ty coś brałeś czy taki poprostu jesteś? Bez urazy oczywiście, ale masz chyba coś nie tak z główką. Pzdr

Człowieku jaka paczka co ty masz ode mnie lub twój kolega? Nie oszukalem nilgoo więc bez dowodów możesz sobie pisać. 

Udostępniaj sobie dane skoro i tak są publiczne insta fb i snap xd. 

Nie obchodzi mnie to xd

Proszę mnie tutaj z nikim nie mylić 

• Thanks 1

Godzinę temu, F3Nx napisał:

Ludzi można pomylić ale adresy IP już nie bardzo xD Szanowny Pan administrator tego forum mógłby sprawdzić, ale oczywiście ma (cenzura) i nie potrafi. Dobrze wiemy że masz tutaj kilka kont bo niektóre zostały zbanowane, ale co by się tutaj rozpisywać. Kto wie kim jesteś ten wie, nie tylko pewnie ja o tym wiem ale i większość ludzi. Każda inteligentna osoba nawet w tematach zajarzy kim ty jesteś 😛 Nie pozdrawiam Cię "Polaczku biedaczku cebulaczku zajebany" jak kolwiek to zabrzmi, ale wiesz o czym pisze. Bez odbioru

Wmawiaj sobie dalej to co sam chcesz wiedzieć. 

Mam 2 multikonta, to obecne i jedno zrobione na szybko po wycieku danych ze strony, konik to nie moje multikonto więc nie obchodzą mnie twoje argumenty. 

Dalej czekam na dowody dotyczące paczki 🙂

IMG_20190310_203741.jpg

Tutaj masz moje 2 multokonto panie wiedzący xd

Szczerze mówiąc @Mesharsky | H2K jest osoba zaufaną i wątpię żeby kogoś okradł na pieniądze jako iż ma swoją sieć i po co by tracił na reputacji ? @F3Nx jesteś (cenzura) gownem pojawiającym się z dupy, jak czytam to MYGO to jest ono jakimś jednym wielkim syfem, a zwłaszcza jesteś to (cenzura) ty, nie przedstawisz jakichś dowód a pierdolisz ze ktoś ojebal twojego kolegę, to czemu on tego sam (cenzura) nie napisze ? Proszę (cenzura) z tego forum.