Jump to content
Sign in to follow this  
michalee

Szukam adminów hellzone.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Atowski
      Zlecę wykonanie zestawu grafik m.in banery, loga, tabele, miniaturki, avatary. Informacje pod kontaktem:
      email - [email protected]
      GG - 68256471
    • By jakubjr1
      heja szukam technika do csgo zeby wgral pluginy oraz naprawial bledy.
      oczywiscie za oplata z mojej strony.
      wszelki kontakt na steam : https://steamcommunity.com/id/MATRIXMONST3R
    • By ko5
      Witam wszystkich zgromadzonych.
      Po kilku latach wracam do działalności związanej z kanterem. 
      Postanowiłem, że otwieram własną ligę i sieć serwerów. Posiadam duży kapitał na inwestycję. Strona ligi powstała, wystartowały pierwsze turnieje.
      Teraz czas na serwerownie... i tu pojawia się problem. Brak doświadczenia przy modyfikacji serwerów, wgrywania pluginów i konfiguracji. Tak więc poszukujemy człowieka, który zajmie się tym tematem. Z czasem za pracę związane z serwerami będziemy wypłacać jakieś pieniążki co 2 tygodnie lub miesiąc. Może nie będzie to 2 tyś, ale zawsze 200-300 PLN miesięcznie wpadnie za drobne naprawy. 
      Zapraszam do kontaktu na steam. Dodasz mnie, to napisz że jesteś z tego forum, żebym wiedział :P 

https://steamcommunity.com/id/xzombek/
    • By Thommen
      Witajcie! 😉
      Szukam pluginu na dodanie do zwykłego trybu turniejowego tych fajniutkich bombeczek które zwią Breach Charge, jest to broń z Danger Zone.
      Na alliedzie nie znalazłem nic konkretnego, może ktoś z Was bawił się tymi rzeczami związanymi z DZ. 

Pozdrawiam 😉