Jump to content
Sign in to follow this  
VendeN

Poszukuje Technika

Recommended Posts

Witam,

Poszukuje Technika na serwer CS:GO

który pomoże mi w tworzeniu serwera CS.

Zależy mi na osobie z dobrą opinią na tym forum oraz która dobrze zna się na tworzeniu serwerów.

Pozdrawiam po więcej informacji PW!

Zapraszam do naszej ekipy! Spójrz na naszą ofertę PluginySM.pl, wykonujemy również indywidualne zlecenia typu paczki, pluginy !

• Like 1
  • Thanks 2

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jakubjr1
      heja szukam technika do csgo zeby wgral pluginy oraz naprawial bledy.
      oczywiscie za oplata z mojej strony.
      wszelki kontakt na steam : https://steamcommunity.com/id/MATRIXMONST3R
    • By virek
      Witam wszystkich. Szukam ludzi do projektu który jest juz prawie skończony. Szukam ludzi przede wszystkim z doświadczeniem oraz takich którzy podchodzą poważnie do tematu, ktoś kto ma slomiany zapał niech z miejsca zamknie ten temat i nie czyta dalszej części. 
      Ogólnie potrzebni ludzie na kilka stanowisk. Są to dość wysokie stanowiska dlatego proszę o wiadomość od zdecydowanych najlepiej pełnoletnich oraz ogarnietych osób. 
      Administrator - 2 wolne miejsca
      Junior Admin - 1 stanowisko 
      Moderatorzy Forum - 3 stanowiska
      Szukamy również grafików oraz redaktorów. 
      Jest to dość poważny projekt który startuje lada dzień, trwają ostatnie poprawki etc. . Jeśli ktoś jest zainteresowany to czekam na wiadomość prywatna. Tam udzielę więcej informacji na temat sieci która powstaje można powiedzieć z popiołów. Także szykuje się będzie grubo. 

Pozdrówka. 
    • By Xerioss
      Witam, tak jak w temacie poszukuje pluginów. Chciałem postawić sobie serwer wraz z przyjaciółmi, żeby miło spędzić czas bardzo spodobały się nam pluginy z losowymi supermocami, losową amunicją oraz losową bronią. Co do losowej broni udało mi się znaleźć działający plugin, losowej amunicji kompletnie brak a supermoce co prawda odpalają się i działają, lecz mają błąd, który usuwa teksturę rąk gracza i widać tylko broń nie ukrywam, że przeszkadza to w rozgrywce. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś znalazł chwile czasu na mój post i pomógł. Z góry dziękuje.
    • By keepcalm
      Witam wszystkich.

Poszukujemy na sieć E-Games4You.pl ekipy o której napiszę niżej. 
      W skrócie. E-Games4You.pl został założony przeze Mnie jakieś 4 lata temu. Sieć prosperowała bardzo dobrze (wysokie statystyki,serwery na wysokich miejscach), następnie sieć upadła (była jeszcze pod nazwą dark-games.pl). Teraz robimy reaktywacje!! pod inną nazwą . Mam jak narazie2 administratorów z pełnym zaangażowaniem. Przez okres 2 miesięcy wszystko było przygotowywane (wszystko sam w raz z technikiem dopracowywałem. Jest dopięte prawie na ostatni guzik). 
       Piszę to głównie z myślą o osobach która planuje spojrzeć na nas względem tego co jest teraz, nazwijmy to efektem przejściowym :). Mamy projekt nie napisany na kolenie, a z głową na karku czego większość sieci chyba teraz zapomina "używać".Zachęcam do współpracy i stworzeniu nowej społeczności dzięki której gra stanie się przyjemniejsza, a serwery które lubicie będą w jednym miejscu pod stałym nadzorem osób którym zależy. 

Kogo poszukuję? 
      - Techników TS3, IPS, SM
      - Opiekunów serwerów CS:GO oraz Discord
      - Redaktorów zarówno na główne forum jak i do social media
      - UB Team 
      - Różnej maści ciekawe kreatywne osoby pomagające w rozwoju E-Games4You (tu ofertę przedstawię prywatnie zależnie od pomysłów)
      - Osoby które poświęcą czas na pomoc.
      -Grafików (2-3 max)

Co oferuję?
      Stanowiska zależne od funkcji
      Dla UB teamu dostęp do sourcebansa oraz administratorów na serwerach
      Dla właścicieli reklamę również tę płatną jako cały E-Games4You
      Szybki kontakt i wkład maksymalny właścicieli E-Games4You

Co do zrobienia?
      Ogarnięcie Discorda
      Dopięcie serwera CS:GO (rozkręcenie go, strona techniczna skończona)
      Stworzenie grywalnych paczek pod CS:GO (do kolejnych serwerów które powstaną)
      Rozwinięcie treści na forum do efektownego pozycjonowania forum w wyszukiwarkach
      Rozwinięcie social media

Czym dysponujemy?
      1x serwer dedykowany CS:GO na 1shot1kill.pl
      phpMyAdmin
      Doświadczeniem w organizacji i marketingu
      Dobrym projektem i autorskim systemem zadań

Przyjmuję tylko poważne oferty, i nie odpisuję na wiadomości typu "siema, mogę dołączyć".. opisz się na tyle na ile Twoja kreatywność pozwala. 

Konakt:
      PW tu forum.
      STEAM http://steamcommunity.com/id/Saikoxd/

Sugestie mile widziane, postaram się rozjaśnić niepewności jakie powstaną. 
      Pozdrawiam:)
    • By tenzysk
      Poszukuje osoby która jest w stanie stworzenie autorskiego Forum pod nową serwerownie gier online www.e-wataha.pl.
      Chciałbym stworzyć coś innego niż wszyscy, żygać mi się chce tymi oklepanymi stronami z serwerami GO
      dlatego szukam kogoś kto za monete zrobi mi autorskie forum .. serwerami zajmuje się osobiście lecz moja pięta ahillesowa to forum, przez to nie moge rozłożyć skrzydeł
      w gre wchodzi IPS4. Mam najnowszą licencję 3 serwery:
      [PL] ★★ E-Wataha.pl ★★ Skiny/Noże/Vip/FFA [EU]
      Slotów: 21                               145.239.16.148:27015
      [PL] ★★ E-Wataha.pl ★★ TEAM FORTRESS 2 ★ [EU]
      Slotów:21                                185.73.228.158:25012
      [PL] ★ TeamSpeak III ★ E-Wataha.pl [EU]
      Slotów: 20                                 145.239.16.145:9987
      za 11 dni bedzie w moim posiadaniu kolejny 
      [PL] ★ AWP ★ E-Wataha.pl | !ws !knife !glove
      Slotów: 16                                91.224.117.62:27105