Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Pytania na start swojego serwera.


Krecik;**
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:)

Moja przygoda z stawianiem serwerów do cs skończyła się  dobrych kilka lat temu. Stawianie serwerów cs go już nie jest takie same jak cs 1.6 i dlatego mam pytanie. Rozumiem że jak postawie serwer z skinami mogę dostać bana na token. Jak tego uniknąć? Nie chce aby zbanowali mi moje konto steam. Może trochę  błahe pytanie ale czytam, czytam i się doczytać nie mogę. Drugą kwestią jest jak dodać serwera aby był widoczny w "serwery społeczności"? A trzecią która mnie zastanawia jest to jak stworzyć serwer dla użytkowników którzy mają kupionego cs:go na koncie steam i tych grających na darmowej wersji.

Z góry dziękuje za odpowiedzi. Tak jak pisałem wcześniej. Zatrzymałem się na stawianiu serwerów jakieś 7 lat temu gdy było tylko 1.6:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...