Jump to content
Sign in to follow this  
er4s123456

pytanie male

Recommended Posts

5 godzin temu, nojaknie napisał:

Wpisz "CODMOD by Linux" w Google i wyskoczy ?

Lol płaczecie na srołkołd jak ktoś poda link zewnętrzny a tu co?

banner_560x95.png?random=495401

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cinek93
      Witam
      Banują jeszcze konta steam(tokeny) za używanie tych pluginów na prywatnym serwerze?
      https://github.com/Franc1sco/Franug-Knifes
      https://github.com/Franc1sco/Franug-Weapon_Paints

Rok temu miałem serwer i był z tym problem. Teraz znowu postawiłem i nie wiem jak to wygląda na dzień dzisiejszy.
      Z góry dzięki za odpowiedź.
    • By MichaelKosa | CSWroclaw.pl
      Witam, potrzebuję znowu waszej pomocy, chciałbym aby były wyświetlane na środku ekranu zadawane obrażenia, więc zainteresowałem się pluginem Show Damage | Armor | Victims bo podobno działa, ale ja nie za bardzo wiem jak go skonfigurować, w configu nie wiem jak go ustawić aby był dla wszystkich nie tylko VIP, jest 

"ShowDamage" { "ShowDamage" { "ShowDamageAccess" { //EXAMPLE //"0" //{ //"flags" "steamid" // flag for use the show damage(public, vip, admin, steamid) //"SteamIDs" // or steamids allowed to use the show damage(can be use with steamid, vip or admin flags) //{ //"1" "STEAM_1:1:4489913" //} //} "1" //MOLOTOV { "flags" "public" // flag for use the show damage (public, vip, admin, steamid) "SteamIDs" // or steamids allowed to use the show damage(can be use with steamid, vip or admin flags) { } } "2" //GRENADE { "flags" "public" // flag for use the show damage (public, vip, admin, steamid) "SteamIDs" // or steamids allowed to use the show damage(can be use with steamid, vip or admin flags) { } } "3" //SNIPERS { "flags" "public" // flag for use the show damage (public, vip, admin, steamid) "SteamIDs" // or steamids allowed to use the show damage(can be use with steamid, vip or admin flags) { } } "4" //MACHINE GUNS { "flags" "public" // flag for use the show damage (public, vip, admin, steamid) "SteamIDs" // or steamids allowed to use the show damage(can be use with steamid, vip or admin flags) { } } "5" //RIFLES { "flags" "public" // flag for use the show damage (public, vip, admin, steamid) "SteamIDs" // or steamids allowed to use the show damage(can be use with steamid, vip or admin flags) { } } "6" //PMs { "flags" "public" // flag for use the show damage (public, vip, admin, steamid) "SteamIDs" // or steamids allowed to use the show damage(can be use with steamid, vip or admin flags) { } } "7" //PUMP { "flags" "public" // flag for use the show damage (public, vip, admin, steamid) "SteamIDs" // or steamids allowed to use the show damage(can be use with steamid, vip or admin flags) { } } "8" //PISTOLS { "flags" "public" // flag for use the show damage (public, vip, admin, steamid) "SteamIDs" // or steamids allowed to use the show damage(can be use with steamid, vip or admin flags) { } } "9" //OTHERS { "flags" "public" // flag for use the show damage (public, vip, admin, steamid) "SteamIDs" // or steamids allowed to use the show damage(can be use with steamid, vip or admin flags) { } } } } }  
    • By IGGER
      Mam pytanie robie deathruna do csgo ale moje BH blokuje dodatkowe skoki może ktoś posiada bh które nie blokuje skoków na serwerze.
      Dziękuje :D
  • Create New...