Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
Sign in to follow this  
xewer

ROZWIĄZANE Rekawiczki dla vipów

Recommended Posts

tfu, źle przeczytałem, nieważne -,-

Edited by SeeQ

@SeeQ

Godzinę temu, xewer napisał:

Witam mam pytanie, czy da się ustawić w tym pluginie: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=299977

Żeby niektóre były dla vipów.

sklepcs (1).png
sklepcs.pl - sklep automatyczny cs:go z wieloma metodami płatności [psc, paypal, skiny, sms, przelew, blik, kod]

logo200.gif
csgotokens.com - tokeny na serwery CS:GO.

gobosting.png
goboosting.pl
- graj i zarabiaj skiny!

Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By BuBeK | HellZone.pl
      Siemka ja do was z takim kozak pytaniem przyszedłem bo Valve to ściera (cenzura) robi te cenzury i dodało mi nazwę mojej sieci do cenzury i teraz wszędzie jak ktoś napisze hellzone.pl albo są reklamy ze zapraszamy na forum itp to jest ********.pl czy jest jakiś plugin który wyłączy całkowicie cenzure na serwerze? 
    • By Danndy$
      Siema!
      Mam problem z sm_skinchooserem. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=87597
      Wszystko ustawiam konfiguruję i gdy robię reset serwera to wyskakuje taki błąd w konsoli i serwer wgl się nie włącza:
      error: libcurl.so: cannot open shared object file: No such file or directory Segmentation fault (core dumped)
      Pomaga jedynie usunięcie smx czyli pluginu.
      Ktoś miał podobny problem, jak to naprawić?
      Z góry dziena za pomoc!
    • By nOt
      Witam,
      Poszukuję osób na stanowisko Admina technicznego, od którego wymagam dużo wolnego czasu, znajomości php, css, ips.
      Szukam również osoby znającej się na dobrym zabezpieczeniu forum przed atakami z zewnątrz. Tyczy się to również baz danych.
      Więcej informacji na PW.
    • By SiVy11
      Założyłem serwer cs (jestem w tym nowy) i pobrałem plugin [CS:GO] - ☇ Show Damage | Armor | Victims i podczas gdy strzelam nie wczytuje się color czcionki. I jak patrzyłem inne pluginy to jest tak samo.
      Ktoś wie jak to naprawić?

• Create New...