Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

• 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By habradeabe95
      Prosze pisać do mnie na PW odpisuje odrazu bądź dodać mnie na discorda : Habradeabe#3595

• By Chicken123
      Bez zbędnego rozpisywania się

Poszukujemy:
      - Grafików
      - Redaktorów
      - Adminów Serwerów (1.6 oraz GO)

PS: masz doświadczenie w tworzeniu Grafik? Dałbyś/Dałabyś radę zrobić kilka grafik pod sieć? Jeżeli tak to zapraszam do kontaktu.

Nazwa sieci: KILLUJEMY.PL (http://killujemy.pl/) 
      Właściciele: WODZU oraz KTIVGames

Co posiadamy?
      - Administrację +18
      - Serwery Counter Strike 1.6 oraz GO
      - Forum na silniku MYBB
      - Serwer Discord
      - Szybki oraz prosty kontakt 

Kontakt:
      Tutaj PW
      Steam: Klik!
      Discord: Klik!

Dlaczego MYBB?
      Sieć otwarta została niedawno, więc narazie nie ma po co zmieniać na IPS jak nie wiadomo czy "projekt" wypali czy też nie.
      Każda sieć początkowa ma praktycznie brak aktywności. Jeżeli ktoś coś chce, to może to osiągnąć.

Darujmy sobie pisanie "Lepiej zamknąć i będzie po problemie" itd. itp. Chyba nie jesteśmy dziećmi już, więc sobie darujcie.
      Jeżeli macie zamiar wypisywać głupoty to po co w ogóle tutaj zaglądacie?

• By TerroR
      Dobry wieczór, posiadam sobie Gothica 2 noc kruka na steam, ale po odpaleniu gierki, gra mi się włącza tak, jakby w oknie i nie jest na całym ekranie. Jak powiększam sobie rozdzielczość to i tak nie ma na całym ekranie gry. Po kliknięci nowa gra, wczytuje się do połowy i wyskakuje mi błąd "akcess violation" coś w tym stylu. Patrzyłem na necie o co może chodzić, ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, jeżeli chodzi o grę ze steam. Jakby ktoś mógł pomóc byłbym bardzo wdzięczny 🙂. 

Jeżeli zły dział, proszę o przeniesienie 
    • By FLY.BOOST
      Czy wiesz, że FLYBOOST to jeden z najpopularniejszych POLSKICH serwisów oferujący profesjonalny BOOSTING do gry 
      Counter-Strike: Global Offensive?

Jesteśmy sprawdzoną opcją, która oferuję 21 metod płatności oraz jako JEDYNI oferujemy w tak atrakcyjnych cenach LOBBY BOOSTING!

Wejdź na wyższy poziom razem z nami i pokaż, że ty też zasługujesz już dziś!

Dowiedz się jak tani potrafi być BOOSTING! - Napisz do nas, opisz co chcesz osiągnąć, a my wycenimy to w ciągu 24 godzin i się do Ciebie odezwiemy z gotową ofertą!

Niebawem w naszej ofercie - PROFESJONALNY COACHING CS:GO
      KONTAKT:
      FACEBOOK - https://www.facebook.com/flyboostcsgo
      FORUM - WIADOMOŚĆ PRYWATNA

• By NarkeSon
      Witam, ile orientacyjnie [niech każdy odpowie indywidualnie] płacisz za 500myGolda?
  • Create New...