Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

Witam na moim serwerze arena 1vs1 wczoraj wystąpił błąd, a mianowicie chodzi o to, że rundy zaczeły trwać 1.40, gracze nie otrzymywali obrażen, czasem nie dostawali broni oraz zdarzało się, że 3 areny były na jednej. O to logi z konsoli. 

[SM] Exception reported: Plugin handle 4e004e is invalid (error 1)
[SM] Blaming: multi1v1.smx
[SM] Call stack trace:
[SM]   [0] Call_StartFunction
[SM]   [1] Line 199, ./scripting/multi1v1/natives.sp::Native_GivePlayerArenaWeapons
[SM]   [3] Multi1v1_GivePlayerArenaWeapons
[SM]   [4] Line 794, ./scripting/multi1v1.sp::SetupPlayer
[SM]   [5] Line 693, ./scripting/multi1v1.sp::Event_OnRoundPostStart

Edited by skandalouz

b_560_95_1.png

• 8 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By BladI
      Witam mam wgrany mod 1v1 na swój serwer, problem polega na tym że gdy nie mam przeciwnika na środku ekranu w ramce wyskakuje cytuję ""<font size='22' color='#FF0000'>You have no opponent.</font>"" Serwer tak jakby nie widział kolorów i rozmiaru czcionki który ma zastosować. Mam wgrany chatprocesor, w logach nic nie wypluwa. Tłumaczenia też wszystkie wrzucone na ftp. Na czacie kolorki działają, kolor przeciwnika mam pokolorowany tylko kwestia tego no opponent. 
    • By Vinchit
      Cześć, Jestem ty nowy i jeszcze nie ogarniam kilku rzeczy ale do rzeczy, mam serwer CS:GO na którym zainstalowałem Arenę 1v1 (multi 1v1) i mam problem taki że nie wiem jak ustawić więcej niż jedną arenę bo serwer mam na 10 osób a mieści się tylko dwie bo tyle morze być na jednej arenie, da się jakoś dodać ich więcej (aren). 

Dziękuje za pomoc :)
    • By Bezimienny
      Siemka, podeślę ktoś cfg pod custom rundy na 1v1? Z góry dzięki
    • By Vinchit
      Cześć, mam problem z tymi dwoma rzeczami a mianowicie nie chce mi działać plugin na Arene1v1 pliki wgrane na 90% prawidłowo robiłem to już kiedyś i działało a teraz nie chce :P 

Co się dzieje? na serwerze wygląda to tak jak by nawet pluginu na Arene1v1 nie było a jest na serwerze w plikach. 

Ps: Na mapie w dodatku gra się z botami

Dzięki za pomoc :)
    • By GameUniverse
      Witam, otóż posiadam pewien problem. Czy wie ktoś może dlaczego po wgraniu plików web na serwer WWW pojawiają się 2 warningi?
      Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/stats/includes/utils.inc.php on line 45 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/stats/includes/utils.inc.php on line 25  
      Kod od linii 45:

foreach($json['response']['players'] as $item) { if($item['personastate'] == 0){ return "offline"; }else{ return "online"; } }  
      Kod od linii 25:

foreach ($json['response']['players'] as $item) { return $item['avatarfull']; }  
  • Create New...