Jump to content
Sign in to follow this  
HEADSHOT

Sourcebans nie zapisuje banów

Recommended Posts

Cześć, wgrałem ostatnio sourcebansa. Instalacja na stronie przebiegła pomyślnie, pliki na serwer wgrałem. Dodałem ID serwera w sourcebans.cfg jednak gdy dam komuś bana na serwie to ban się nie zapisuje na stronie. Wyskakuje błąd: L 04/10/2019 - 22:15:02: [sbpp_comms.smx] Connecting to database failed: [1045]: Access denied for user 'simplycs_admin'@'i14.liveserver.pl' (using password: YES). W database.cfg zamiast localhost dałem IP serwera i dodałem to IP do bazy danych jednak nadal jest ten błąd. Miał ktoś podobny problem lub zna rozwiązanie?

Po co w database dałeś ip serwera? Pewnie masz zły host w configu - Powinieneś mieć gdzieś adres, który hosting Ci ustalił, w przypadku pukawki jest to np "sql.pukawka.pl". Jeżeli nie widzisz hosta - napisz do supportu hostingu i powinni Ci go podać.

• Thanks 1

W dniu 11.04.2019 o 17:19, DarkWolf napisał:

Po co w database dałeś ip serwera? Pewnie masz zły host w configu - Powinieneś mieć gdzieś adres, który hosting Ci ustalił, w przypadku pukawki jest to np "sql.pukawka.pl". Jeżeli nie widzisz hosta - napisz do supportu hostingu i powinni Ci go podać.

Dzięki pomogło 🙂

Temat do zamknięcia!

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By HEADSHOT
      Siema!
      Chciałem wgrać sourcebansa na serwer jednak mimo moich wielu prób na różnych wersjach nie zapisuje banów. Serwer jest dodany na stronie prawidłowo pluginy na serwer wgrane, ID serwera zmienione w configu a i tak nie działa. Brak error logów. Miał ktoś podobny problem albo jest w stanie pomóc?
    • By xe0
      Witam, mam taki problem z sourcebans.
      W konsoli pisze coś takiego:
      W logach:

Datebase:

• By Łukasz Pawłowski
      Witam tym razem przyszedłem z sourcebansem hah a dokładniej chodzi mi o "!report" reportowanie ludzi i moje pytanie brzmi gdzie zapisuję liste reportowanych graczy z serwera albo czy jakąś wiadomość na stronie sourcebansa serwera gdzies jest?
    • By Volter
      Witam, jestem kretynem ponieważ nie potrafię podłączyć Serwera do sourcebansa
      Na serwerze posiadam wgrany sourcebans, podpięty do bazy danych Passami wygenerowanymi przez Instalator Bansa, i wklejone do databases.cfg 
      lecz po zrestartowaniu Serwera w sourcebans pojawia mi się, w logach na Serwerze nie widnieje żadna informacja o błędzie w połączeniu