Jump to content
Sign in to follow this  
HEADSHOT

Szukam pluginu

Recommended Posts

Cześć

Szukam pluginu, który po wpisaniu komendy np.!wezvip przez gracza dodawałby mu VIP'a na jedną mape. Gracz musiałby posiadać w nicku określoną frazę i maksymalnie 2 osoby na mapę mogą użyć tej komendy. Plugin wysyłałby wiadomości do gracza np. "VIP został dodany pomyślnie", "Aby użyć tej komendy musisz dodać (określona fraza) do nicku!", "Limit VIP'ów na tą mape został już wykorzystany".

Tylko nie mów, że za 30 linijek kodu weźmiesz 20zl, błagam

7 minut temu, suppatimo napisał:

Jesteś w stanie napisać za mniej?

Jestem w stanie napisać za darmo 😛 

Jak znajdę chwilę później to Ci wrzucę tutaj, bo roboty w palmową to mam w p*zdę 😄 

10 minut temu, suppatimo napisał:

Jestem w stanie napisać za darmo 😛 

Jak znajdę chwilę później to Ci wrzucę tutaj, bo roboty w palmową to mam w p*zdę 😄 

Byłoby super 😄 Spoko nie spiesz się 🙂

34 minuty temu, suppatimo napisał:

jeżeli 30 = 172 i czasu to congrats

• Thanks 1
  • Haha 1

Posted (edited)

https://pastebin.com/wDkQiSUR

#define PREFIX "\x01\x0B \x02★Darmowy VIP★\x01"

#define FRAZA "freevip"

W tych dwóch define wyżej wpisz od góry - TAG wyświetlany przy informacjach z pluginu i frazę, którą ktoś musi mieć w nicku by móc skorzystać z udogodnienia.

Żeby zmienić ilość VIPów na mapę, edytuj 

int iVipID[2]; - zamiast [2] wpisz liczbę vipów

for (int i = 0; i < 2; i++) - tu to samo, zamiast 2 liczbę vipów tak jak masz w incie powyżej

if(vips >= 2) - tak samo 🙂 

Może coś się zjebać, ale przetestowałem i śmiga - w razie problemów pisz, poradzimy 😜 

Żadnej bazy danych ani nic nie trzeba dodawać - no i 74 linijki, nie wiem Goldenek co Ty tam za deltę nilu wyliczałeś XD 

@GoldeneK weź zobacz, czy błędów nie porobiłem i mam pytanie: znajdzie się miejsce dla tego pluginu z waszym podpisem w bazie pluginysm bez .sp?

Edited by suppatimo
  • Like 3

38 minut temu, suppatimo napisał:

https://pastebin.com/wDkQiSUR

#define PREFIX "\x01\x0B \x02★Darmowy VIP★\x01"

#define FRAZA "freevip"

W tych dwóch define wyżej wpisz od góry - TAG wyświetlany przy informacjach z pluginu i frazę, którą ktoś musi mieć w nicku by móc skorzystać z udogodnienia.

Żeby zmienić ilość VIPów na mapę, edytuj 

int iVipID[2]; - zamiast [2] wpisz liczbę vipów

for (int i = 0; i < 2; i++) - tu to samo, zamiast 2 liczbę vipów tak jak masz w incie powyżej

if(vips >= 2) - tak samo 🙂 

Może coś się zjebać, ale przetestowałem i śmiga - w razie problemów pisz, poradzimy 😜 

Żadnej bazy danych ani nic nie trzeba dodawać - no i 74 linijki, nie wiem Goldenek co Ty tam za deltę nilu wyliczałeś XD 

@GoldeneK weź zobacz, czy błędów nie porobiłem i mam pytanie: znajdzie się miejsce dla tego pluginu z waszym podpisem w bazie pluginysm bez .sp?

Z tego co wiem to ten plugin ma inaczej działać niż ten twój btw styl klamerkowy (klarma w klamrze) słabo wygląda, komenda zwraca zły wynik, nie ma convarów, plugin będzie napierdal*ł errorami w konsoli bo nie raczyłeś używać isvalidclient i tyo chyba tyle 🙂

Posted (edited)

Ale za darmo! hahaahaha

Jak klient zerowy, bot, albo jakikolwiek nieprawidłowy klient ma użyć komendy? Huue!

Plugin działa tak, jak kolega wyżej opisał. Convary niepotrzebne, nie pisał o dostosowywaniu. W prosty sposób można go przerobić pod siebie, zresztą opisałem jak.

Póki co plugin lata i nie napierdala errorami 😞

A, no i przyjebał się o "styl klamerkowy" - swoją drogą fajna nazwa. 

Jest przejrzyście 😉 Pewnie sami tak robicie, ale kto to wie, bo .sp nie raczycie załączać xD

Edited by suppatimo
  • Like 2

6 minut temu, suppatimo napisał:

Ale za darmo! hahaahaha

Jak klient zerowy, bot, albo jakikolwiek nieprawidłowy klient ma użyć komendy? Huue!

Plugin działa tak, jak kolega wyżej opisał. Convary niepotrzebne, nie pisał o dostosowywaniu. W prosty sposób można go przerobić pod siebie, zresztą opisałem jak.

Póki co plugin lata i nie napierdala errorami 😞

Podtrzymujesz nadal swoje IQ Janusza?

Posted (edited)
10 minut temu, suppatimo napisał:

bo .sp nie raczycie załączać

🤨

Edited by Bioły

No nie mów, że załączacie do wszystkich pluginów .sp. 

Ostatnio na "goł srołd" (żebyście wiedzieli o co chodzi, w waszej gwarze 😄) kłóciłem się z waszym podopiecznym MatixXxem, czy jak mu tam - stwierdził, że .sp się nie załącza, no bo przecież takie cebulaki jak ja pokradną i będą sprzedawać dalej. 

20 minut temu, DevLogic napisał:

Podtrzymujesz nadal swoje IQ Janusza?

Tak, podtrzymuję.

• Like 3

lol, typ prosi o plugin a wy tu nawiązujecie do innych rzeczy. polska (cenzura) polska na wszystkim trzeba przyoszczędzić co do grosza

Ale przecież dostał plugin, i teraz dywagujemy na temat bólu dupy, bo obsłużyłem wam klienta za darmo. Czy ja po prostu coś pomyliłem? 😄 

• Like 3

@suppatimo mam takie errory:

SourcePawn Compiler 1.9 Copyright (c) 1997-2006 ITB CompuPhase Copyright (c) 2004-2017 AlliedModders LLC plugin.sp(52) : error 001: expected token: ",", but found "-identifier-" plugin.sp(52) : error 017: undefined symbol "m" plugin.sp(52) : error 029: invalid expression, assumed zero plugin.sp(52) : fatal error 190: too many error messages on one line Compilation aborted. 4 Errors.