Jump to content
Sign in to follow this  
Thommen

Prośba o plugin

Recommended Posts

Witajcie 😉

Przychodzę z pytaniem: czy jest ktoś w stanie sporządzić plugin na serwery, który po sprawdzeniu czy gracz/vip ma w nicku nazwę sieci (simplycs.pl) dodaje mu 10 kevlaru jeżeli zostanie on kupiony?

Prowadzę sieć serwerów Simplycs.pl i pomyślałem, że to byłoby ciekawe udogodnienie, jednak jestem kompletnie zielony w pisaniu pluginów 😞

Czy mogę liczyć na pomoc? Nie spotkałem się na innych forach z czymś takim niestety, być może źle szukałem 😞

Pozdrawiam i życzę miłego dnia 😉

Posted (edited)

A no i @GoldeneK, wy mu tak pozwalacie z Biołym samemu latać po forum? Łańcuch pękł czy celowo go puściliście pohasać?

Niszczy wam reputację 😞 ps. Goldenek rankme znów masz do poprawy gangreno 😄

@Thommen pewnie, że Ci napiszę, ale jak wrócę z pracy o ile mi @DevLogic pozwoli 😛

Edited by suppatimo
  • Sad 1

2 godziny temu, suppatimo napisał:

A no i @GoldeneK, wy mu tak pozwalacie z Biołym samemu latać po forum? Łańcuch pękł czy celowo go puściliście pohasać?

Niszczy wam reputację 😞 ps. Goldenek rankme znów masz do poprawy gangreno 😄

@Thommen pewnie, że Ci napiszę, ale jak wrócę z pracy o ile mi @DevLogic pozwoli 😛

Coś w tym jest, ale wiesz żyjemy w Polsce nie mogę go zamknąć na klucz w pokoju i internet zabrać 😕

Witam,

Czy komuś się może udało? Jeśli tak to bardzo proszę o prywatną wiadomość 😉

Pozdrawiam.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By thymine
      Siema, mam pewien "problem", czy dałoby radę przerobić ten plugin https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2250515 w ten sposób aby flash działał normalnie? W sensie żeby wybijał w górę tylko żeby nie znikał i normalnie oślepiał. 
      W pliku .sp jest formułka /* Remove flashbangs before detonate */ i na dole są różne komendy, jestem w tym totalnie zielony ale wydaję mi się, że to przez to flashbang znika a nie wybucha.
    • By suppatimo
      Witam bardzo uprzejmie.
      Wychodzę z prośbą o JAKIKOLWIEK działający config do "pluginu" awp-core, autorstwa nikogo innego jak @DevLogic, ponieważ klient, który kupił serwer stracił kontakt ze sprzedawcą, a prawdopodobnie z tytułu tego configu lecą błędy.
      Niestety nie wiem jak on powinien wyglądać, ponieważ jest jak jest a innej wersji nie widziałem.
      Chciałbym przy okazji złożyć serdeczne gratulacje w ręce DevLogica, Mateuszku czy tam ki (cenzura) wie jak masz na imię - moje szczere brawa, zachowałeś się jak ostatni  .. pytając klienta, czy przypadkiem nie wyszedł za index tworząc "za dużo" (128+) reklam w tym configu XD no nieźle, ale podesłać podstawowy config który dołączasz do "pluginu" mogłeś. Zaoszczędziłbyś i mi pisania, i sobie czytania.
      Gdyby znalazł się jakiś śmiałek, który to ... kupił, niech podeśle ten config, będę czule zobowiązany. Pozdrawiam!
    • By jojo20012
      witam szukałem pluginu rankme lecz nigdzie nie mogłem znaleść odpowiedniego chodzi mi oto żeby w pluginie znajdowała się topka,ranga na chat,i np za zabicie 5pkt za śmierć 6 coś takiego 
      podeśle ktoś taki plugin ?
  • Create New...