Jump to content
Sign in to follow this  
Maxiio

Prośba: kolorowy chat admina

Recommended Posts

Witam. 

Przechodząc do sedna. Mam pytanie, czy da się zmienić kolor wiadomości na czacie graczy którzy piszą na kanale [email protected]?

Dokładnie chodzi mi o to, że [email protected] ma biały kolor, tak samo, jak wiele innych wiadomości, czu powiadomień i zlewa się to bardzo przez co często można tego nie zauważyć.

Związku z tymi mam prośbę oczywiście jeśli się da ustawić Kolor [email protected] na jakiś walący po oczach - tak aby przykuwał uwage i nie zlewał się z reszta czatu.

Prosiłbym o pomoc jeśli istnieje plugin lub jakiś innych sposobów który umożliwi ustawienie innego koloru niz biały. Będę bardzo wdzięczny. 

Posted (edited)
6 godzin temu, suppatimo napisał:

Należy edytować plugin basechat.

Chodzi o tą linijkę? 

SendChatToAdmins(client, sArgs[startidx]);

LogAction(client, -1, "\"%L\" triggered sm_chat (text %s)", client, sArgs[startidx]);

Edited by Maxiio

Spoiler

void SendChatToAdmins(int from, const char[] message)
{
    int fromAdmin = CheckCommandAccess(from, "sm_chat", ADMFLAG_CHAT);
    for (int i = 1; i <= MaxClients; i++)
    {
        if (IsClientInGame(i) && (from == i || CheckCommandAccess(i, "sm_chat", ADMFLAG_CHAT)))
        {
            PrintToChat(i, "\x01 \x07(%sADMIN) \x06%N: \x01%s", fromAdmin ? "" : "DO ", from, message);
        }    
    }
}

• Thanks 1

Posted (edited)

Bardzo Dziękuję, działa idealnie.

Można zamknąć.

Edited by Arcanos

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Słupskasia
      Nick: kslupska7
      SteamID:STEAM_0:0:10974152
      Czas spędzony na serwerze (link do GT): Spędziłam ok. 50 godzin, profilu na GT nie posiadam, gdyż uważam media społecznościowe za syf, a poza tym wiadomym jest, że jakiekolwiek programy modyfikujące rozgrywkę w CS:GO są banowane przez system VAC.
      Twoje doświadczenie: [email protected] wielu serwerów, dość duże obycie w społeczeństwie.
      Dlaczego chciałbys zostać adminem: Żeby pomóc obecnej Administracji, która tylko wyzywa i banuje za nic.
      Jak oceniasz swoją znajomość SourceMod'a: 7/10
      Zapoznałeś się z regulaminem serwera oraz forum (TAK/NIE): TAK
      Czy zgadzasz się płacić comiesięczną składkę na admina (TAK/NIE): TAK
    • By Bezimienny
      Siema, jest jakiś sposób aby kompletnie usunąć z menu admina noclip'a, nawet aby root nie mógł go używać.
    • By magicznyy
      Witajcie, jestem nowy w robieniu serwerów i moim pytaniem jest, co odpowiada za to aby mieć polskie menu admina pod sm_admin
      Bawiłem się w to pare lat temu w 1.6

• By Serwer #1
      Witam czy istnieje jakis prosty sposób na dodanie do pluginu prefixu i zmianę koloru czatu dla użytkownika?
      Czytałem że trzeba zainstalować plugin Simple Chat Colors

Kod na prefix z generatora, nigdzie nie widziałem info że wymagany jest dodatkowy plugin.
      public Action:OnChatMessage(&author, Handle:recipients, String:name[], String:message[]) { if(IsValidPlayer(author)&&GetUserFlagBits(author)&(1<<ADMFLAG_CUSTOM1)) { Format(name, MAXLENGTH_NAME, "%s", name); new MaxMessageLength = MAXLENGTH_MESSAGE - strlen(name) - 5; Format(name, MaxMessageLength, " [VIP]%s",name); return Plugin_Changed; } return Plugin_Continue; } Ktoś może mi to objaśnić? 
    • By AdamxD
      Poszukujemy osób, które mają trochę czasu i chciałyby dołączyć do zespołu na sieci http://csbluepower.pl/ 
      Gwarantujemy pełne szkolenie i milą atmosferę. Rozwijamy się w kierunku graczy +16, jesteśmy znani głównie z serwera Ghost Mode - Jedynego serwera na ten tryb w Polsce!
      Prowadzimy aktualnie 4 serwery w CS:GO:
      * FFA (4Maps)
      * Deathrun
      * Ghost Mode
      * Jail Break

Jeśli chciałbyś na którymś z nich czynnie pomagać w rozwoju złóż podanie TUTAJ: REKRUTACJA