Jump to content
Sign in to follow this  
Xerioss

Poszukuję kilku pluginów

Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie poszukuje pluginów. Chciałem postawić sobie serwer wraz z przyjaciółmi, żeby miło spędzić czas bardzo spodobały się nam pluginy z losowymi supermocami, losową amunicją oraz losową bronią. Co do losowej broni udało mi się znaleźć działający plugin, losowej amunicji kompletnie brak a supermoce co prawda odpalają się i działają, lecz mają błąd, który usuwa teksturę rąk gracza i widać tylko broń nie ukrywam, że przeszkadza to w rozgrywce. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś znalazł chwile czasu na mój post i pomógł. Z góry dziękuje.

Siemka też szukam takich pluginów ale niestety nie moge nic znaleźć. Mam pytanie czy mógłbyś wysłać ten na supermoce z plikiem smx?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By MYGO.pl
      (Mostly for Surf combat)
      Only admins have acess to this command.

Commands
      sm_1v1
      sm_cancel1v1

Instalation
      Put the .smx file into your plugins folder (in your server files)

Any bugs/ideas, contact me on Steam or just reply here.
      My first plugin, so there's probably alot of mistakes or things that couldve been done better but yeah enjoy it >:p

Chat logs
      Spoiler 1.
      Spoiler 2.

Credits
      Aes for helping me with stuff >:D
      Kayos for testing with me >:D
      Kamay for the inspiration >:D
      Attached Files Get Plugin or Get Source (1v1.sp - 7.1 KB) 1v1.smx (9.4 KB) Wyświetl pełny artykuł
    • By Psyhopata
      Siemka mozecie mi dac pluginy do only awp wszystkie takie najwazniejsze bo chce zrobic serwer ale jeszcze musze miec pluginy jakbys cie mogli mi pomoc bylbym wdzieczny ;/
    • By thymine
      Siema, mam pewien "problem", czy dałoby radę przerobić ten plugin https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2250515 w ten sposób aby flash działał normalnie? W sensie żeby wybijał w górę tylko żeby nie znikał i normalnie oślepiał. 
      W pliku .sp jest formułka /* Remove flashbangs before detonate */ i na dole są różne komendy, jestem w tym totalnie zielony ale wydaję mi się, że to przez to flashbang znika a nie wybucha.
    • By swiezy
      Witam poszukuje technika do csgo który zna się na tym i umie zrobić serwery od podstaw i umie postawić je na dedyku. Wynagrodzenie gwarantowane!!!!!!!!!!!! 
    • By swiezy
      Witam poszukuje technika do csgo który zna się na tym i umie zrobić serwery od podstaw i umie postawić je na dedyku. Wynagrodzenie gwarantowane!!!!!!!!!!!! 
  • Create New...