Jump to content
Sign in to follow this  
Czekoladowy

Wykonam paczkę na zlecenie

Recommended Posts

Witam,

Wykonam paczkę na zlecenie na dowolny serwer. Cena wykonania paczki zależy od trybu i wymagań zleceniodawcy. Wszystkie zlecenia proszę podsyłać na pw.

Pozdrawiam Czekoladowy

2 godziny temu, Nikita | AK napisał:

Fabko lubi to! (xD)

Skoro nie potrafisz sobie poradzić z błahostkami, a chcesz na tym zarabiać to coś jest nie halo. Życzę powodzenia, ale wydaje mi się, że z takim doświadczeniem to nie ma sensu 😉 

Dla kolegów wyżej

Posty były z około marca, a od tego momentu dużo się zmieniło 😉, ale dziękuję Erwin za życzenie powodzenia 🙂

Swoje usługi chcę dać osobą, które nie wiedzą jak coś zrobić etc. Po moich błędach wyciągnąłem wnioski i dotarłem do faktycznego problemu jaki był. Teraz mam o wiele więcej w tym temacie do powiedzenia.

Pozdrawiam Czekoladowy

Czyli rozumiem, ze wykonasz paczkę na zlecenie z pluginow z innych for etc. ale żaden plugin nie będzie twój ? Bo w 2 miesiące nie da się nauczyć SourcePawn’a. Jeżeli nowe osoby w tworzeniu serwerów nie wiedzą jak wgrac pluginy itp, jest masa, ale to masa poradników, lepiej poświecić tą godzinę na poczytaniu ich niż płacić za paczkę z neta 🙂 

Dalej się uczę sourcepawna i coś potrafię skleić, ale nie raz coś pójdzie nie po mojej myśli 😕 Dalej się uczę sourcepawna, ale coś ciekawego jestem w stanie zrobić 

A9gq7qy.png <- napomnę tylko iż nie posiadasz uprawnień do sprzedaży mojej pracy, jeżeli chcesz robić paczki to rób ale nie "reselluj" nie swojej pracy bez zgody tej osoby 🙂

36 minut temu, GoldeneK napisał:

A9gq7qy.png <- napomnę tylko iż nie posiadasz uprawnień do sprzedaży mojej pracy, jeżeli chcesz robić paczki to rób ale nie "reselluj" nie swojej pracy bez zgody tej osoby 🙂

Wiem i tego nie zamierzam sprzedawać. Zakupiłem to ja swój serwer, a plików serwerowych sieci na której jestem nie zamierzam sprzedawać ani udostępniać. Nie wiem skąd takie komentarze 😛

• Thanks 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By devPasti
      Witaj użytkowniku,

Wszedłeś tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat mojej oferty? Doskonale! Poświęć chwilkę i zapoznaj się z moim tematem, może akurat ta oferta będzie strzałem w dziesiątkę dla Ciebie! Jestem młodym, kreatywnym i doświadczonym graphic designerem. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, staram się wykonać go precyzyjnie w miarę moich umiejętności. Z ogromną przyjemnością przyjmę każde zlecenie. Co jestem w stanie zaoferować?
      Usługi graficzne:
      Webdesign - jestem w stanie zaplanować oraz dokładnie zaprojektować stronę internetową pod forum, portfolio lub inne. Identyfikacja wizualna - zaprojektuje profesjonalny wizerunek dla Twojej firmy lub działalności (także pod forum, różne serwery). Materiały reklamowe - podejmę się zaprojektowania banerów reklamowych, plakatów, ulotek, wizytówek i wiele więcej (także pod różne sieci serwerów, ts3 i inne). Grafika pod Social Media - oferuję także pakiet grafik pod Twój instagram, facebook, youtube i inne... Grafika użytkowa - wykonam dla Ciebie grafikę na użytek własny, co to znaczy? Czyli standardowo, awatary, sygnaturki, tła, tapety i tak dalej... Grafika pod gry - zaprojektuje również różne elementy graficzne pod Twój serwer i nie tylko. Co wchodzi w tą usługę? Wykonanie loga, panele logowania, hudy, dashboardy, overlay pod stream i inne... Elementy graficzne - w moją ofertę również wchodzą elementy graficzne, ale zaraz... Co tutaj się znajduje? Standardowo wykonam różne ikonki, napisy, pojedyncze elementy graficzne typu: dany kształt i inne... Zabezpieczenia (głównie silnik MyBB) / Edycja szablonów:
      Optymalizacja silnika pod względem przyśpieszenia działania strony, Pełne zabezpieczenie forum przed niechcianymi atakami i włamaniami (głównie zabezpieczenia które nie pozwolą dostać się do plików, panelu administratora, przeprowadzić ataków, cloudflare i kilka innych sposobów), Przygotowanie szablonu dla Twojej strony internetowej (głównie pracuje na silniku MyBB),  Poza powyższymi usługami, oferuję również pomoc przy doborze hostingu dla Twojej strony - głównie pod względem wydajności, ceny i opinii, konfiguracja i podpięcie domeny pod Twój serwer, przygotowanie strony do działania (pełna instalacja forum i jego konfiguracja). Jak się ze mną skontaktować?
      Portfolio: devpasti.pb.design Adres e-mail: [email protected]  Discord: devPasti#7195  Gadu Gadu: 65727047 Skromne portfolio dotyczące usług graficznych: 

I sporo innych, zapraszam serdecznie! Z kodem "maj z rabatem" otrzymujecie 10% zniżki na wszelkie usługi!
    • By Zombek
      Witam, tak jak w temacie. Kupię gotową paczkę, wraz z wgraniem na serwer. 
      Może być też jakaś publiczna paczka 
      kontakt https://steamcommunity.com/id/xzombek/
    • By Redinho
      Witam, jestem starym wyjadaczem cs 1.6, jednak z cs:go jest już trochę gorzej, dlatego piszę ten temat, aby jakiś dzielny użytkownik pomógł mi skonfigurować serwer i stworzyć paczkę za uczciwe wynagrodzenie według poniższego opisu.
      - Serwer ma być dd2
      - Chciałbym, aby serwer miał system Deathmatch, oraz, żeby gracze odradzali się w losowym miejscu na mapie 3 sekundy po śmierci. 
      - Próbowałem dojść do tego jak zrobić, żeby będąc po stronie CT i wybierając bronie T mieć swoje skiny z ekwipunku, a nie vanilla skins. Coś według tego https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2112938
      - Chciałbym aby na serwerze broń AWP była dostępna tylko dla flagi VIP'a, który będzie miał możliwość jej używania.
      - VIP na serwerze ma mieć tylko opcję wybrania AWP oraz respawn po 1 sekundzie od śmierci.
      - Możliwość reportowania graczy na czacie dla Adminów.
      - Możliwość zabijania wszystkich graczy, tzn. Będąc Terorystą można było zabijać innych terorystów i anty terrorystów i żeby zaliczało punkty za nich.
      Narazie to tyle, za uczciwą pracę czeka uczciwe wynagrodzenie.
      Płacę głównie paypalem.
    • By Fizuu
      Kupię Paczkę deathrun cs:go. Paczka z fajnymi dodatkami