Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

devPasti | Usługi graficzne | Zabezpieczenia | Edycja szablonów


devPasti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj użytkowniku,

Wszedłeś tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat mojej oferty? Doskonale! Poświęć chwilkę i zapoznaj się z moim tematem, może akurat ta oferta będzie strzałem w dziesiątkę dla Ciebie! Jestem młodym, kreatywnym i doświadczonym graphic designerem. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, staram się wykonać go precyzyjnie w miarę moich umiejętności. Z ogromną przyjemnością przyjmę każde zlecenie. Co jestem w stanie zaoferować?

Usługi graficzne:

  • Webdesign - jestem w stanie zaplanować oraz dokładnie zaprojektować stronę internetową pod forum, portfolio lub inne.
  • Identyfikacja wizualna - zaprojektuje profesjonalny wizerunek dla Twojej firmy lub działalności (także pod forum, różne serwery).
  • Materiały reklamowe - podejmę się zaprojektowania banerów reklamowych, plakatów, ulotek, wizytówek i wiele więcej (także pod różne sieci serwerów, ts3 i inne).
  • Grafika pod Social Media - oferuję także pakiet grafik pod Twój instagram, facebook, youtube i inne...
  • Grafika użytkowa - wykonam dla Ciebie grafikę na użytek własny, co to znaczy? Czyli standardowo, awatary, sygnaturki, tła, tapety i tak dalej...
  • Grafika pod gry - zaprojektuje również różne elementy graficzne pod Twój serwer i nie tylko. Co wchodzi w tą usługę? Wykonanie loga, panele logowania, hudy, dashboardy, overlay pod stream i inne...
  • Elementy graficzne - w moją ofertę również wchodzą elementy graficzne, ale zaraz... Co tutaj się znajduje? Standardowo wykonam różne ikonki, napisy, pojedyncze elementy graficzne typu: dany kształt i inne...

Zabezpieczenia (głównie silnik MyBB) / Edycja szablonów:

  • Optymalizacja silnika pod względem przyśpieszenia działania strony,
  • Pełne zabezpieczenie forum przed niechcianymi atakami i włamaniami (głównie zabezpieczenia które nie pozwolą dostać się do plików, panelu administratora, przeprowadzić ataków, cloudflare i kilka innych sposobów),
  • Przygotowanie szablonu dla Twojej strony internetowej (głównie pracuje na silniku MyBB), 
  • Poza powyższymi usługami, oferuję również pomoc przy doborze hostingu dla Twojej strony - głównie pod względem wydajności, ceny i opinii, konfiguracja i podpięcie domeny pod Twój serwer, przygotowanie strony do działania (pełna instalacja forum i jego konfiguracja).

Jak się ze mną skontaktować?

  • Portfolio: devpasti.pb.design
  • Adres e-mail: [email protected] 
  • Discord: devPasti#7195 
  • Gadu Gadu: 65727047

Skromne portfolio dotyczące usług graficznych: 

M5YaXTU.jpg

Hf4vgO8.jpg

IwhDzKP.jpg

zHCb00q.png

Layout_csdeathrun.png.e6fb1cae2a48271cfc

U5oWV3v.png&key=455b5625ce60dd901a0984e5

bMNb99z.jpg&key=a834dbdb53e50188c57a59e1

cpmw2e6.jpg&key=23419846b7baf98c743bcfae

HWeZGfo.jpg&key=99bb15979d0c1454da32a23e

3NG7gkP.png&key=e038e00f52572383dd3d8101

axqeKie.png&key=2b950fbef56ada22b39b675b

rPd5jpy.png&key=49297db4b6fe2789b265a4fb

XfixB2F.png

DBNHHjJ.png

v5TAHbj.png

0ne2Sgw.png

Ft3utks.jpg

uZAghOs.png

uvr8oh1.png

CiAL75A.png

k46kAcq.png

YBEg1ss.png

 

I sporo innych, zapraszam serdecznie! Z kodem "maj z rabatem" otrzymujecie 10% zniżki na wszelkie usługi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...