Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Siemka 

Mam pytanie czy ma ktoś może plugin który daje supermoce? Chodzi o ten co używa teraz pompateam. Jeżeli tak to był bym wdzięczny jeżeli ktoś by podlinkował.

Edited by HUGO

20 godzin temu, HUGO napisał:

Siemka 

Mam pytanie czy ma ktoś może plugin który daje supermoce? Chodzi o ten co używa teraz pompateam. Jeżeli tak to był bym wdzięczny jeżeli ktoś by podlinkował.

Use google

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By wesink123
      Siemka mam problem taki że dodałem plugin z super mocami ale gdy wchodzę na serwer to nic się nie dzieje i teraz takie pytanie czy to dlatego że coś mam źle zrobione czy trzeba jakoś uaktywnić plugin ?
      Bardzo proszę o pomoc bo w sumie pierwszy raz zajmuje się takimi rzeczami

dodam że mój hosting serwera csgo to 1shot1kill
      oczywiście zaistalowałem najnowszego podanego source moda
    • By Xerioss
      Witam, tak jak w temacie poszukuje pluginów. Chciałem postawić sobie serwer wraz z przyjaciółmi, żeby miło spędzić czas bardzo spodobały się nam pluginy z losowymi supermocami, losową amunicją oraz losową bronią. Co do losowej broni udało mi się znaleźć działający plugin, losowej amunicji kompletnie brak a supermoce co prawda odpalają się i działają, lecz mają błąd, który usuwa teksturę rąk gracza i widać tylko broń nie ukrywam, że przeszkadza to w rozgrywce. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś znalazł chwile czasu na mój post i pomógł. Z góry dziękuje.
    • By DevLogic
      Witajcie,
      Chciałbym wam przedstawić darmowy generator VIP stworzony przez ekipę PluginySM.pl.
      Generator VIP posiada:
      Ilość HP VIPa po starcie rundy Ilość dodatkowego HP za zabójstwo Ilość dodatkowego HP za headshota Ilość pancerza dla VIPa Czy VIP ma posiadać darmowy hełm? (1 - tak, 0 - nie) Czy VIP ma posiadać darmowe szczypce do rozbrajania bomby? (1 - tak, 0 - nie) Czy VIP ma dostawać darmowego smoke? (1 - tak, 0 - nie) Czy VIP ma dostawać darmowego HE? (1 - tak, 0 - nie) Czy VIP ma dostawać darmowego flasha? (1 - tak, 0 - nie) Czy VIP ma dostawać darmowego molotova? (1 - tak, 0 - nie) Czy VIP ma dostawać darmowego wabika? (1 - tak, 0 - nie) Pokazywać TAG w tabeli wyników? (1 - tak, 0 - nie) TAG pokazywany w tabeli. Prędkość VIPa. (1.0 - normalna) Grawitacja VIPa. (1.0 - normalna) DoubleJump dla VIPa? (1 - tak, 0 - nie) Powiadomienie o dołączeniu VIPa z serwerem. (0 - OFF, 1 - Chat, 2 - Hud) Powiadomienie o wyjściu VIPa z serwera. (0 - OFF, 1 - Chat, 2 - Hud) Ilość dodatkowych pieniędzy otrzymywanych na start rundy Ilość dodatkowych pieniędzy otrzymywanych za wygranie rundy Ilość pieniędzy otrzymywanych za zabójstwo Ilość pieniędzy otrzymywanych za headshota Ilość pieniędzy otrzymywanych za podłożenie bomby Ilość pieniędzy otrzymywanych za rozbrojenie bomby Darmowy VIP (0 - OFF, 1 - Cały czas, 2 - Od godziny do godziny) Od której godziny jest darmowy VIP? Do której godziny jest darmowy VIP? Wymagana fraza w nicku, aby otrzymać darmowego VIPa. (0 - aby wyłączyć tą funkcję) Prefix przed wiadomościami na chacie Link: https://pluginysm.pl/generator/
      Support poprzez witrynę PluginySM.pl
    • By Krissu_
      Siemanko!
      Planuje zrobić własny serwer CS:GO  trybie 1vs1. Jedynego czego mi trzeba to dobrych pluginów. Jeśli mogę liczyć na Waszą pomoc, podawajcie wszystko co możecie w odpowiedziach! 
      Z góry dziekuję!
    • By No_3*P
      Witam potrzebuję pluginów CodMod CSGO myślę ,że cenowo się dogadamy