Jump to content
Sign in to follow this  
swierzak

ODDAM [sprzedam] gotowy serwer only awp

Recommended Posts

1 minutę temu, suppatimo napisał:

Chuja umiem, a jeszcze nikt na mnie nie narzekał. Nikt (sensowny) nie ma o mnie złego zdania. Co innego jeśli mówimy o Tobie i Twojej świcie dupowlazów bez jakichkolwiek argumentów, antifa kodowania xD

Beka all day all night, idź pomóż ojcu czyścić styki druciakiem, to przynajmniej coś pożytecznego zrobisz 😄

Niby uczyłeś się od Adiego (Więc mogę sądzić również, że jesteś jego przydupasem i murzynem do roboty) a aktualnie nie widzę, twojego żadnego pluginu lub pracy w innym języku.

Więc zaprezentuj jakąś większą prace niż 500 linijek i dopiero pogadamy 🙂

Śmiało, możesz wejść na multi-head i zobaczyć serwer cod200, zapraszam serdecznie 🙂 sm_ks

/ I nie jestem niczyim przydupasem, z Adim działamy na zasadzie barteru, czyli pomagamy sobie wzajemnie.

Ja Twoje prace widzę MatiXXX pobugowane jak skurwysyn, niedopracowane i żałosne. O goldenku tego nie powiem, jedynie że tuszuje błędy niczym TVP sprawę pedofilii xD

@GoldeneK a ja jestem spawaczem, w dodatku szczęśliwym XD

Edited by suppatimo

5 minut temu, suppatimo napisał:

Śmiało, możesz wejść na multi-head i zobaczyć serwer cod200, zapraszam serdecznie 🙂 sm_ks

oprócz podpisania pod siebie codmoda linuxa, paru poprawek od ciebie i kilku pluginów fabka nic nie ma ciekawego na tym serwerze. a zrobienie killstreaka to jakiś wyczyn? jakaś trudna robota?

na swoim serwerze o ile mi wiadomo nadal lecisz na pluginach linuxa więc 😜 (UNIKALNY, UNIKATOWY SERWER)

@suppatimo jakoś restauracje, kluby sportowe, sklepy internetowe, instytucje pośredniczące w płatnościach, hostingi nie narzekają na moje usługi informatyczne

Edited by GoldeneK

Jakiego fabka? Jakiego podpisania codmoda linuksa? XD silnik jest zmieniony w co najmniej 50 procentach, i to w zasadzie tyle co tam zostało po linuksie. Fabka nie ma w ogóle, a killstreak to prawie 2000 linii, i nie, nie jest to easy plugin 🙂

a co do tego co tam potem faflunisz, to jasne, ale znam takich co narzekają, i co to zmienia że ktoś inny nie narzeka?

6 minut temu, suppatimo napisał:

Jakiego fabka? Jakiego podpisania codmoda linuksa? XD silnik jest zmieniony w co najmniej 50 procentach, i to w zasadzie tyle co tam zostało po linuksie. Fabka nie ma w ogóle, a killstreak to prawie 2000 linii, i nie, nie jest to easy plugin 🙂

a co do tego co tam potem faflunisz, to jasne, ale znam takich co narzekają, i co to zmienia że ktoś inny nie narzeka?

to że nawet nie usunąłeś zajebanego pobierania dźwięku który jest w codmod by linux (nowy)

IieQ55G.jpg tu go zostawiłeś z swojej łaski z tego co widzę bo przecież to on się bazował na twoich pluginach a nie ty na jego

Q9PHNv1.jpg wcale nie ma żadnego pluginu od fabiana, może plugin na małe gówno ale jest

04YEOCX.jpg hmm

D3Vjt3W.jpg na całą zajebaną konsolę zostawiłeś może w 3 miejscach dopisek linux + albo + linux, twoje prace działają pewne za pierwszym razem bo nie są w pełni twoje, plz następnym razem dodaj jakąś blokadę widoku sm * bo sam siebie pogrążasz 🙂

ladies and gentlemen, it's... showtime!

// czekam na twój sklepsms by adi+seeq+timor

Edited by GoldeneK

Kiedy ktoś chce sprzedać serwer i robi się spina w postach, napisze tak grzecznie, nie możecie po prostu iść sobie na priv o tym popisać ?

Tak jak mowie, z linuksa zostało tylko tyle co w silniku, zasada działania i natywy co najwyżej. Reszta jest pisana od zera, od ręki, ale swoją drogą czy ja mówiłem, że to mój cod mod? Nie blokowałem pluginów, to bo beta i nie widzę takiej potrzeby, niczego się nie wstydzę, i nic nie jest napisane niepoprawnie, nikt nie jest niepoprawnie podpisany. Nie widzę ssow na telefonie, bo robi się chujowa rozdzialka, ale ja nic od żadnego fabko nie wrzucałem, dostęp ma jeszcze właściciel, więc może to on się tam czymś dorzucił 😛

2 minuty temu, Nikita | AK napisał:

Kiedy ktoś chce sprzedać serwer i robi się spina w postach, napisze tak grzecznie, nie możecie po prostu iść sobie na priv o tym popisać ?

odpisze ci równie miło: "mygo jest idealnym miejscem na wybudowanie teatru, kina, sceny śmiechu - my korzystamy z tego bo tak i tyle - jeżeli szukasz pomocy związanej z sourcemodem to alliedmodders jest najlepszym miejscem"

Tak jak mowie, z linuksa zostało tylko tyle co w silniku, zasada działania i natywy co najwyżej. Reszta jest pisana od zera, od ręki, ale swoją drogą czy ja mówiłem, że to mój cod mod? Nie blokowałem pluginów, to bo beta i nie widzę takiej potrzeby, niczego się nie wstydzę, i nic nie jest napisane niepoprawnie, nikt nie jest niepoprawnie podpisany. Nie widzę ssow na telefonie, bo robi się chujowa rozdzialka, ale ja nic od żadnego fabko nie wrzucałem, dostęp ma jeszcze właściciel, więc może to on się tam czymś dorzucił 😛

Przecież jesteś takim specjalistą to dlaczego swojego silnika nie napiszesz tym bardziej na swojego AUTORSKIEGO, UNIKALNEGO SURF+KLASY?

• Haha 1

To tylko pokazuje jak bardzo niedorozwinięty jesteś, aż chyba nie będę tego tłumaczył XD 

26 minut temu, GoldeneK napisał:

czekam na twój sklepsms by adi+seeq+timor

A tu o co chodzi? Bo nie do końca rozumiem, jaki mój sklep? XD

• Haha 1

11 minut temu, suppatimo napisał:

To tylko pokazuje jak bardzo niedorozwinięty jesteś, aż chyba nie będę tego tłumaczył XD 

A tu o co chodzi? Bo nie do końca rozumiem, jaki mój sklep? XD

zostawiam ci to do wolnej interpretacji 

No to mega debilnie, nie potrafisz określić o co Ci chodzi xD

Nad żadnym sklepem nie pracuję, ale chyba sugerujesz, że Adi swój sklep stworzył na bazie sklepu seeqa?

No to mega debilnie, nie potrafisz określić o co Ci chodzi xD

Nad żadnym sklepem nie pracuję, ale chyba sugerujesz, że Adi swój sklep stworzył na bazie sklepu seeqa?

powiem tyle, xd w ciebie

Oooo teraz widzę tego ssa XD

Fabko wgrał właściciel, a sklep oddawanie itd pisałem od zera, bo linuksowe było pobugowane XD

Admin CMD też nie są domyślne, korzystają z native które tworzyłem sam, pod swoje funkcje barani łbie xD

Edited by suppatimo

+ tłumaczę, że każdy plugin który jest podpisany wyłącznie moim nickiem, pisałem od zera. Poza tym, zawsze dołączam .sp do zamówień, więc kupiec będzie mógł wam potwierdzić, że nie ma podobieństw między moja wersja, a ogólnodostępną. Chociaż podejrzewam, że wyłoży na to gdybyście go zapytali xD

• Like 1

ref + dodam że oddam serwer za malutkie pieniądze wiecej info pw / gg

Edited by swierzak