Jump to content
Sign in to follow this  
fantasiak2012

Poszukuję pomocy

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam, poszukuje osoby która pomoże mi postawić serwer csgo na pewnej paczce, chciałbym dodać ze za pomoc zapłacę oraz w przyszłości będę chciał to kontynować ;] lub osoby która pomoże.

@Edit

Chciałbym dodać ze serwer/serwery będą na pukawka lub dedyk, ale chciałbym dowiedzieć dużo informacji na temat dedyków a najlepiej w normalnej wiadomości na steam/gg (na pv podam)

Edited by fantasiak2012

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By swiezy
      Witam poszukuje technika do csgo który zna się na tym i umie zrobić serwery od podstaw. Wynagrodzenie gwarantowane!!!!!!!!!!!! 
    • By Kubunus
      Witajcie, użytkownicy!

1 Czerwca tego roku, powstało nowe forum o tematyce Counter-Strike. Obecnie forum prowadzę sam z drugim współwłaścicielem, a chcemy stworzyć duży projekt, który będzie istniał długo.

Poszukiwane osoby:

- Administrator ( Duży wkład w sieć i zaufanie.)

- Technik Forum / Serwerów ( Osoba która zna się dobrze na forach "silnik MyBB" oraz osoba która się dobrze zna na serwerach Counter-Strike 1.6/GO.)

- Moderator ( Osoba bardzo aktywna na forum, która będzie pilnowała porządku na forum.)

- AntyCheat ( Osoba która dobrze zna gry Counter-Strike i ma dobre oko.)

- Redaktor (Osoba co zna dobrze polską ortografię oraz potrafi się rozpisać.)

- Grafik ( Osoba która umie robić dobrej jakości grafiki i ma pojęcie do tego.)

Co mogę zaoferować ? 

Stronę internetową.

Płatny szablon.

Miłą atmosferę.

Dobre serwery gry.

I wiele, wiele innych atrakcji!

Czego oczekuje ?

Szczerości.

Aktywności.

Więcej informacji udzielę w kontakcie!

- Prywatna Wiadomość .

- Steam: https://steamcommunity.com/id/freegamingskins/ .

- Gadu-Gadu: 64739094 .

- TeamSpeak3
    • By virek
      Witam wszystkich. Szukam ludzi do projektu który jest juz prawie skończony. Szukam ludzi przede wszystkim z doświadczeniem oraz takich którzy podchodzą poważnie do tematu, ktoś kto ma slomiany zapał niech z miejsca zamknie ten temat i nie czyta dalszej części. 
      Ogólnie potrzebni ludzie na kilka stanowisk. Są to dość wysokie stanowiska dlatego proszę o wiadomość od zdecydowanych najlepiej pełnoletnich oraz ogarnietych osób. 
      Administrator - 2 wolne miejsca
      Junior Admin - 1 stanowisko 
      Moderatorzy Forum - 3 stanowiska
      Szukamy również grafików oraz redaktorów. 
      Jest to dość poważny projekt który startuje lada dzień, trwają ostatnie poprawki etc. . Jeśli ktoś jest zainteresowany to czekam na wiadomość prywatna. Tam udzielę więcej informacji na temat sieci która powstaje można powiedzieć z popiołów. Także szykuje się będzie grubo. 

Pozdrówka. 
    • By kenoxx
      Witam, potrzebuje kilku pluginów do csgo a dokładnie pod serwer only mirage, wiem że mogę znaleźć na necie ale niektóre nie działają, a potrzebuje konkretów. ClanTag (np. właściciel, opiekun, vip), system rang z csgo (silver-global) z punktami exp np. silver 10 exp, silver 2 - 12 exp itd oraz widoczne rangi w tabeli. 
    • By Xerioss
      Witam, tak jak w temacie poszukuje pluginów. Chciałem postawić sobie serwer wraz z przyjaciółmi, żeby miło spędzić czas bardzo spodobały się nam pluginy z losowymi supermocami, losową amunicją oraz losową bronią. Co do losowej broni udało mi się znaleźć działający plugin, losowej amunicji kompletnie brak a supermoce co prawda odpalają się i działają, lecz mają błąd, który usuwa teksturę rąk gracza i widać tylko broń nie ukrywam, że przeszkadza to w rozgrywce. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś znalazł chwile czasu na mój post i pomógł. Z góry dziękuje.
  • Create New...