Jump to content
Sign in to follow this  
suppatimo

Prośba o config.

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam bardzo uprzejmie.

Wychodzę z prośbą o JAKIKOLWIEK działający config do "pluginu" awp-core, autorstwa nikogo innego jak @DevLogic, ponieważ klient, który kupił serwer stracił kontakt ze sprzedawcą, a prawdopodobnie z tytułu tego configu lecą błędy.

Niestety nie wiem jak on powinien wyglądać, ponieważ jest jak jest a innej wersji nie widziałem.

Chciałbym przy okazji złożyć serdeczne gratulacje w ręce DevLogica, Mateuszku czy tam ki (cenzura) wie jak masz na imię - moje szczere brawa, zachowałeś się jak ostatni bałwan pytając klienta, czy przypadkiem nie wyszedł za index tworząc "za dużo" (128+) reklam w tym configu XD no nieźle, ale podesłać podstawowy config który dołączasz do "pluginu" mogłeś. Zaoszczędziłbyś i mi pisania, i sobie czytania.

Gdyby znalazł się jakiś śmiałek, który to g*wno kupił, niech podeśle ten config, będę czule zobowiązany. Pozdrawiam!

Edited by suppatimo
  • Like 1

Posted (edited)

Jako iż posiadasz IQ <= 2 przedstawie ci dowody, że jesteś niedorozwinięty

Błąd jaki uzyskałem od osoby która do ciebie pisała

Cytat

L 06/07/2019 - 00:06:18: [SM] Exception reported: Array index out-of-bounds (index 128, limit 128)
L 06/07/2019 - 00:06:18: [SM] Blaming: awp_main.smx
L 06/07/2019 - 00:06:18: [SM] Call stack trace:
L 06/07/2019 - 00:06:18: [SM] [1] Line 931, E:\SourceMod Kompilator 1.9\awp_main.sp::AdvertsTimer

Oznacza to, że tablica została przekroczona a powodem był zły config stworzony przez ciebie lub niego.

31 minut temu, suppatimo napisał:

Gdyby znalazł się jakiś śmiałek, który to g*wno kupił, niech podeśle ten config, będę czule zobowiązany. Pozdrawiam!

Jako iż ty jesteś uczniem Adiego i przerabiasz cod'a by linux podpisując go pod siebie nie wypowiadaj się o pluginach innych osób.

31 minut temu, suppatimo napisał:

ostatni bałwan pytając klienta,

Klient? Nie wydaje mi się aby ta osoba zakupiła mój plugin.

Pozdrawiam cieplutko🙂

Edited by DevLogic

5 minut temu, DevLogic napisał:

Klient? Nie wydaje mi się aby ta osoba zakupiła mój plugin.

tak, mój klient, (cenzura) imbecylu

5 minut temu, DevLogic napisał:

Jako iż ty jesteś uczniem Adiego i przerabiasz cod'a by linux podpisując go pod siebie nie wypowiadaj się o pluginach innych osób.

pokaż mi, gdzie podpisałem cudzą pracę pod siebie - pokaż (cenzura) razem z kodem, że dana praca nie jest moja, pokaż mi ten przerobiony silnik linuksa o którym tak szczekasz, i że jest podpisany przeze mnie, że ukradłem czyjąś pracę i jeszcze na chama ją opierdalam na boku, pokaż albo zamknij pysk na wieki błagam gówniarzu

6 minut temu, DevLogic napisał:

Oznacza to, że tablica została przekroczona a powodem był zły config stworzony przez ciebie lub niego.

oznacza to, że jesteś upośledzony, ponieważ nie potrafisz czytać ze zrozumieniem - KLIENT KUPIŁ SERWER OD GOŚCIA, KTÓRY BYŁ DEBILEM I KUPIŁ TEN PLUGIN OD CIEBIE (tak! on pisał ten config!)

Błędy dostała ode mnie, i kazałem jej napisać do Ciebie, bo ja rzygam przy każdym kontakcie z takimi bezmózgami, niestety czasem trzeba wbrew pozorom robić to, na co się ochoty nie ma.

Odszczekaj na to, pogrążaj się dalej  😉

Temat do zamknięcia - autor podesłał swój config.. ciekawe czemu? 😮

1 minutę temu, suppatimo napisał:

tak, mój klient, (cenzura) imbecylu

pokaż mi, gdzie podpisałem cudzą pracę pod siebie - pokaż (cenzura) razem z kodem, że dana praca nie jest moja, pokaż mi ten przerobiony silnik linuksa o którym tak szczekasz, i że jest podpisany przeze mnie, że ukradłem czyjąś pracę i jeszcze na chama ją opierdalam na boku, pokaż albo zamknij pysk na wieki błagam gówniarzu

oznacza to, że jesteś upośledzony, ponieważ nie potrafisz czytać ze zrozumieniem - KLIENT KUPIŁ SERWER OD GOŚCIA, KTÓRY BYŁ DEBILEM I KUPIŁ TEN PLUGIN OD CIEBIE (tak! on pisał ten config!)

Błędy dostała ode mnie, i kazałem jej napisać do Ciebie, bo ja rzygam przy każdym kontakcie z takimi bezmózgami, niestety czasem trzeba wbrew pozorom robić to, na co się ochoty nie ma.

Odszczekaj na to, pogrążaj się dalej  😉

Temat do zamknięcia - autor podesłał swój config.. ciekawe czemu? 😮

Wystarczy wejść na serwer o którym się tak chwaliłeś, napisałeś klient nie mój klient więc ... have fun

Cytat

145.239.19.229

#define PLUGIN_AUTHOR "Linux' + Timor" (cenzura) psi pędzlu ._. koniec tego szczekania, bo mi ciśnienie podnosisz mr DEVELOPER LOGISTICS

Posted (edited)

#define PLUGIN_AUTHOR "Linux' + Timor" (cenzura) psi pędzlu ._. koniec tego szczekania, bo mi ciśnienie podnosisz mr DEVELOPER LOGISTICS

Oby ci żyłka nie pierdolnęła 🙂

ps. MIŁEGO DNIA SPAWACZU

Edited by DevLogic

a dziękuję webmasterze XD

I wszyscy żyli długo i szczęśliwie

obraz.png

• Like 1
  • Haha 4

CPrintToChat(client, "%s Nie znaleźiono gracza o podanym nicku!", cvPrefix);

eh literówki literówki

incoming 4free

4 godziny temu, suppatimo napisał:

CPrintToChat(client, "%s Nie znaleźiono gracza o podanym nicku!", cvPrefix);

eh literówki literówki

incoming 4free

wiesz że w świetle prawa piractwo jest nielegalne?

Teraz, suppatimo napisał:

piractwo? a kto piraci?

przecież nie mam licencji 😮 

WWmY7i7.png

jeżeli dana aplikacja jest płatna a ty informujesz o tym że upublicznisz ją za darmo to oceniam sytuację w taki sposób. "bierzesz smx'a od klienta i przepisujesz to 1:1 do sp zmieniając tzw. kropeczki"

Tu się mylisz. Ja mam na myśli to, że ktoś robi identycznie jak Twój braciak przyjemniaczku, czyli skleja cudze kody w jeden i w ten sposób powstaje 400 magicznych linijek, które potem opychacie za 70zł. 

No, tyle że bez funkcji z licencją.

Pozwij mnie pysku

Tu się mylisz. Ja mam na myśli to, że ktoś robi identycznie jak Twój braciak przyjemniaczku, czyli skleja cudze kody w jeden i w ten sposób powstaje 400 magicznych linijek, które potem opychacie za 70zł. 

No, tyle że bez funkcji z licencją.

Pozwij mnie pysku

grzeczniej, tak to możesz odnosić się do swoich kolegów

Nie mam kolegów 😞

życie, wracaj do piaskownicy kochać plac zabaw...

Grzeczniej, tak możesz mówić do kolegów 😉

Trochę szacunku do klienta i sprawa załatwiona - nie chcieliście, to niedługo nie będziecie mieli czego sprzedawać, bo wszystko będzie miało swoją darmową alternatywę. Tak działa rynek, psze pana

• Like 1

Grzeczniej, tak możesz mówić do kolegów 😉

Trochę szacunku do klienta i sprawa załatwiona - nie chcieliście, to niedługo nie będziecie mieli czego sprzedawać, bo wszystko będzie miało swoją darmową alternatywę. Tak działa rynek, psze pana

"psze pana" to nie mój klient, nie moja kasa, nie mój zarobek. próbuję patrzeć na tą sytuację obiektywnie... próbuję...

Jesteś w to zamieszany. To między innymi Twoja strona, i Ty również odpowiadasz za jej wizerunek. Jeśli robicie sobie jaja z ludzi, to ludzie będą robić sobie jaja z was. Ja to na to wykładam, bo tego nie dotykam ze strachu przed policją oczywiście, sądem i prokuraturą za pisanie podobnych pluginów do waszych, bo mi piracenie dopierdolicie (XD), ale są ludzie którzy się tego nie obawiają.

Chcesz coś zmienić? Zmień siebie, bo ani ja nie jestem głupi, niemiły i nie do rozmowy, ani wy nie jesteście nienormalni. Po prostu macie problem ze zrozumieniem pewnej rzeczy, i odzywa się w was cebula. Tak, może i uogólniam, bo niekoniecznie cebulactwo bym zarzucił Tobie, ale w procederze aktywnie uczestniczysz 😛

• Like 1

8 minut temu, suppatimo napisał:

Jesteś w to zamieszany. To między innymi Twoja strona, i Ty również odpowiadasz za jej wizerunek. Jeśli robicie sobie jaja z ludzi, to ludzie będą robić sobie jaja z was. Ja to na to wykładam, bo tego nie dotykam ze strachu przed policją oczywiście, sądem i prokuraturą za pisanie podobnych pluginów do waszych, bo mi piracenie dopierdolicie (XD), ale są ludzie którzy się tego nie obawiają.

Chcesz coś zmienić? Zmień siebie, bo ani ja nie jestem głupi, niemiły i nie do rozmowy, ani wy nie jesteście nienormalni. Po prostu macie problem ze zrozumieniem pewnej rzeczy, i odzywa się w was cebula. Tak, może i uogólniam, bo niekoniecznie cebulactwo bym zarzucił Tobie, ale w procederze aktywnie uczestniczysz 😛

Z osobami które wystawiają coś na pluginysm mam podpisane tzw. uod. Ja im udostępniam platformę, metody płatności, w pewien sposób klientów a oni otrzymują przelew na konto z raportem rozliczeniowym. Biorę jedynie udział przy transakcji. Dalszy support mam już w ****. Jeżeli otrzymam jakieś reklamacje złożone metodą oficjalną wtedy wyciągnę konsekwencje. 

Zasada prosta.

No i o to mi właśnie chodzi! Mówię wam : "ej jest problem ten i ten, log tak i taki, naprawcie to bo klient ma z tym problem". Po tygodniu znów, po kolejnym znów.

Nie napisałeś oficjalnie? Pierdol się! 

To jest to podejście do klienta, na które sikam z dystansu paląc tanią ruską szlugę i w przerwie na oddech nucę Miley Cyrus z czasów Hannah Montana.

A tak serio, to po prostu w (cenzura) niegrzeczne i nieprofesjonalne. Nie wymagaj niczego, a spodziewaj się wszystkiego - moje motto, ładne? Zajebane 🙂

4 minuty temu, suppatimo napisał:

No i o to mi właśnie chodzi! Mówię wam : "ej jest problem ten i ten, log tak i taki, naprawcie to bo klient ma z tym problem". Po tygodniu znów, po kolejnym znów.

Nie napisałeś oficjalnie? Pierdol się! 

To jest to podejście do klienta, na które sikam z dystansu paląc tanią ruską szlugę i w przerwie na oddech nucę Miley Cyrus z czasów Hannah Montana.

A tak serio, to po prostu w (cenzura) niegrzeczne i nieprofesjonalne. Nie wymagaj niczego, a spodziewaj się wszystkiego - moje motto, ładne? Zajebane 🙂

Powtórzę po raz 7263. NIE ŚWIADCZĘ SUPPORTU DO NIE SWOICH APLIKACJI. Rozpatruje jedynie oficjalne reklamacje i chęci zwrotu pieniędzy. AUTOR JEST OD SUPPORTU! Ja nie mam dostępu do plików sp w tym przypadku nawet smx

• Like 1

Tu miałem na myśli ranking, którego jesteś autorem. Nie spinaj się, przecież wiesz, że mam rację.

• Like 1

Tu miałem na myśli ranking, którego jesteś autorem. Nie spinaj się, przecież wiesz, że mam rację.

Ranking niedługo wleci za free, tylko zgodnie z *bla bla bla będzie to rok po wydaniu 

• Like 1