Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Chwilowe braki w dostępie do forum.


owner_2019
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jak zdążyliście zauważyć od pewnego czasu, forum strasznie zostało porzucone przeze mnie - przyznaję się bez bicia. Byłem strasznie zajęty i brakowało mi czasu, chęci, a przede wszystkim sił, żeby wszystko posprzątać. Pierwsze problemy zaczęły się pojawiać po zmiane dostawcy naszego serwera www, a przecież miało być lepiej, niż u poprzedniego dostawcy naszej strony - zły wybór dostawcy? nie wątpię, lecz sam się sobie dziwie. 

 

Natomiast drugim (być może pierwszym) złym wyborem był "administrator", który miał mieć na wszystko oko w braku mojej nieobecności. Jak widać, najwyraźniej nie poradził sobie, ani nie przyłożył do tego ręki, aby forum funkcjonowało tak, jak powinno. Dzisiaj w nocy postaram się uporządkować, odkurzyć serwer www od zbędnych, niepotrzebnym syfie, który niestety z ręką na sercu jest.

 

Następną najważniejszą sprawą jest korzystanie z najpotrzebniejszych rzeczy na forum, takich jak np: prywatne wiadomości, co kilka razy zostały zgłaszane przez użytkownikow, za co bardzo dziękuję, a w szczególności za chęć w naprawie, bądź wykrywania błędów - jesteście wielcy. Niestety, wszystkiego nie mogę naprawić z tego względu, iż popełniłem błąd rzucając się na głeboką wodę - aktualizacja silnika IP.Board do najwnoszej wersji. Zbyt chopnie podejmuje decyzję, których następnie żałuję. 

 

Jestem świadom, iż na forum co nie co stał się burdel, co nie mowię o aktualnych moderatorach, bo pracują od początku, jak do dziś - ale mowię tutaj o mojej osobie, a dokładniej do strony technicznej, aby moderator miał możliwość pracować w świętym spokoju. Nie są to żadne pomówienia, lecz prawda, która w kilku krokach powoli będzie się sprawdzać. Niestety, nie jestem robotem, mam również swoje inne - bardzo ważne obowiązki, które muszę do nich przyłożyć rękę. 

 

O wszelkich nowych zmianach, czy poprawie błędów, które były zgłaszane, będę informował na bieżąco. Jeśli znaleźliście jakikolwiek błąd, nawet ten najmniejszy, proszę dajcie znać - czy w tym poście, czy prywatnie, dla mnie to bez znaczenia. Liczy się chęć, pomoc, oraz wsparcie od społeczności. Nie odchodźcie od nas, a wręcz przeciwnie - zostańcie! To wy tworzycie całą społeczność, ja wam tylko pomagam, aby forum funkcjonowało należycie. :)

 

 

Pozdrawiam,

CEO #MYGOpl

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...