Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Sieci serwerów CS

Sieci serwerów CS

Fora

 1. Montujemy drużyny CS

  Montujemy Teamy. Miejsce gdzie wyrażasz chęć na dołączenie do drużyn, znajdziesz tu także trenera lub mentora do swojej drużyny. Możesz tu także przedstawić skład swojej pełnej drużyny.

  79 odpowiedzi
 2. GameHosting

  Wszystko co tyczy się świata GameHosting'u.

  1,6 tys. odpowiedzi
 3. Prowadzenie sieci serwerów CS - porady

  Miejsce gdzie znajdziesz wszelakie skrypty do prowadzenia sieci CS, od forum, po własny SMSowy sklep zakupów z VIP. Tu znajdziesz porady i pomoc innych użytkowników w prowadzeniu własnej sieci serwerów.

  273 odpowiedzi
 4. Wasze sieci

  Napisz jaką siecią CS zarządzasz lub do jakiej należysz. Każda sieć może założyć tylko jeden temat i prowadzić w nim rozmowę. W tematach obowiązuje schemat [Sieć] + nazwa sieci. Dodane treści podlegają moderacji za wyjątkiem rangi "właściciel sieci". Limit postów aby pisać w tym dziale to 5.

  422 odpowiedzi
 5. Grafika, skiny, rangi

  Szukasz projektu graficznego odznaczeń dla userów swojej sieci, gotowych rang do wykorzystania lub skinów do rozdania w grze. Zgłoś się tu.

  59 odpowiedzi
 6. Współpraca

  Jeśli szukasz do współpracy przy własnej sieci serwerów, lub chciałbyś dojść z własnym wkładem - napisz tutaj.

  4,9 tys. odpowiedzi
 7. Lista serwerów CS:GO & CS 1.6   (4302 przekierowań)

  Lista serwerów CS:GO & Counter-Strike 1.6. Reklama serwerow csgo, serwery csgo, serwery cs, serwery cs 1.6, lista serwerow, csgo serwery, najlepsze serwery cs.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...