Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

Do użytku oddaję nowy wygląd forum, do dyspozycji pozostaje oczywiście poprzednia skórka.

W tym temacie proszę o udostępnianie problemów związanych z funkcjonowaniem nowego stylu.

Uwagi:

- Slider jest domyślnie zwinięty;

- Kolor jasny można przełączyć na ciemny za pomocą przycisku zmiany kolorystyki w TOPie;

Referencje i przebieg współpracy osób współpracujących przy projekcie graficznym i kodowaniu już wkrótce...

• Super! 4

Styl super, teraz ogarnąć ludzi żeby faktycznie sourcemod był na pierwszym planie a offtopic na drugim.

• Super! 2

16 minut temu, Maroxx napisał:

Styl super, teraz ogarnąć ludzi żeby faktycznie sourcemod był na pierwszym planie a offtopic na drugim.

Udostępnij jakieś swoje pluginy to gwarantuję, że SM będzie na pierwszym miejscu.

@edit

Pardon myślałem, że to @Mines

• Super! 3
  • Śmieszne 1

Bez nazwy-5.png

Wykonuję paczki na serwery oraz piszę pluginy na zlecenie!

Pigle mi z orbit wyje... 😄 

Włączając ciemną wersję ładuje mi się "stary" styl. Czy to błąd, czy tak ma być?

Ładny, elastyczny i przejrzysty - strzał w 9 😉

Jeszcze tylko porządki w administracji i będzie cacy na 10! 😉

10 minut temu, prohost napisał:

Pigle mi z orbit wyje... 😄 

Włączając ciemną wersję ładuje mi się "stary" styl. Czy to błąd, czy tak ma być?

obraz.png

A gdzie przełączasz? Na ikonie księżyca na górze strony?

• Super! 1

Super, nie widziałem bardziej przejrzystego stylu. ZMIANA NA DUZY PLUS

• Super! 1

image.pngMASZ PROBLEM, SPRAWĘ PISZ PW! ❤️ 

@angel - Przeoczyłem. Osobiście jestem za ciemną wersją, dlatego też oto prosiłem. Ogólnie jest ok, chociaż szału nie robi. 😉 Ale gratki, fajnie, że MYGO się rozwija. Zależy mi tylko i wyłącznie na dalszej przyszłości forum. 😉 Duży plus na możliwość schowania ogłoszeń, które pojawiają się na stronie głównej. Dla mnie to przesadyzm. 😉 

Pierwsze wyłapane błędy:

Szkoda, że jest takie przejście podczas przeładowania strony na ciemnej wersji. Najpierw okazuje się wersja jasna i natychmiastowo przechodzi na ciemną, ale mam nadzieję, że to pierwsze wyłapane błędy i poprawicie. 😜 Chyba, że to tylko u mnie...

Druga sprawa. Jeśli już jestem na ciemnej wersji podczas najechania na przełącznik powinno być: "przełącza na jasną wersję". 

• Super! 2

32 minuty temu, prohost napisał:

@angel - Przeoczyłem. Osobiście jestem za ciemną wersją, dlatego też oto prosiłem. Ogólnie jest ok, chociaż szału nie robi. 😉 Ale gratki, fajnie, że MYGO się rozwija. Zależy mi tylko i wyłącznie na dalszej przyszłości forum. 😉 Duży plus na możliwość schowania ogłoszeń, które pojawiają się na stronie głównej. Dla mnie to przesadyzm. 😉 

Pierwsze wyłapane błędy:

Szkoda, że jest takie przejście podczas przeładowania strony na ciemnej wersji. Najpierw okazuje się wersja jasna i natychmiastowo przechodzi na ciemną, ale mam nadzieję, że to pierwsze wyłapane błędy i poprawicie. 😜 Chyba, że to tylko u mnie...

Druga sprawa. Jeśli już jestem na ciemnej wersji podczas najechania na przełącznik powinno być: "przełącza na jasną wersję". 

Też to mam 🙂

No co raz więcej z niego korzystam. Korzystacie z jasnego czy ciemnego!> 

• Super! 1
  • Przykro mi 2

supporter

Normalnie, kozak jest

sygna.png

Steam

supporter

Wybitne wykonanie