Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

angel

admin
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9
vangelis
00:00/00:00
 • vangelis

angel last won the day on August 16

angel had the most liked content!

Community Reputation

89

About angel

 • Rank
  Zaradny

Recent Profile Visitors

1,590 profile views
 1. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 3. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. @daffyy_xD2 a przypominasz sobie jakoś zaraz po przejęciu forum na sb jak pisałeś że całą noc leciał ddos na mygo? 4500 za wskazanie siebie to marny interes patrz - kary. Screena sobie daruje.
 5. mamy już ddosera który nas atakował, ale skoro nalegasz to prokurator weźmie Twoją wersję pod uwagę. Jeśli nie przykładałeś do tego ręki to Ci się zwyczajnie upiecze... albo i nie...
 6. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 7. Tym to już się adwokat zajmuje, ustaleń jest sporo, ale mając wewnętrzne IP komputerów z danej sieci już zostaje jedno domostwo, wydanie pozostałych danych odbywa się na wniosek o konieczność wytoczenia sprawy, przez sąd arbitrażowy lub jak stwierdzi adwokat bezpośrednio w regionalnym.
 8. to pisz do mnie [email protected] Osoby, które wolałby aby ich dane nie zostały ustalone, ze względu na stosowanie praktyk uniemożliwiających poprawne działanie naszych serwerów, być może myślą, że są dalej "anonimowe" niestety inni wybraliy drogę otrzymania grantów finansowych i przesłać nam dowody całego procederu (screeny, czasy działania, ustalenia rozpoczęcia, rodzaj stresera, typ ataku itp.) Widzę 2 rozwiązani: - Działamy w dobrej woli bo tak należy. Oczekujemy przeprosin i deklaracje na [email protected] że wyrażają skruchę. - Sprawa w sądzie i zadośćuczyn
 9. Moze ddosy trwały? czyli straciłeś na tym że forum było offline?
 10. Przemyślę, ciągle udoskonalamy ff iblokowane są tylko te połaczenia które ewidentnie są ze stresserów. Jak nastąpiła pomyłka to jest też możliwość skorzystania z vpsa i zgloszenia mi tego lub otworzymy formularz na innym serwerze do zgłaszania tego.
 11. @Zorix po to człowiek ma mózg żeby przewidzieć konsekwencje swojego zachowania. Kilka osób nam utrudniło to będzie z kk już sprawa. Ktoś ma vpsa to myśli że jest koleś. Niestety jak zapukają po komputer w celu zarekwirowania to będzie zdziwko. Dziękuję za informację przekażę do protokołu osób powiązanych z łamaniem prawa.
 12. Bardzo dziękuję za liczne wiadomości - nie każda okazała się pomocna. Ale niektóre perełki faktycznie dają do myślenia, z kim się zadajemy i co ten ktoś nam robi... Temat jest nadal aktywny. W roli ścisłości - aby otrzymać wynagrodzenie dowód musi być ewidentny.
 13. Forum jest atakowane metodami ddos jest przez PEWNE osoby, osoba która za tym stoi często chwali się swoimi dokonaniami - daj nam znać - skontaktuj się na PW bądź maila [email protected] - za cenne informacje dobra nagroda. Dalsze kroki? Odpowiednie do kwalifikacji czynu.
 14. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...