Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

angel

admin
 • Content Count

  257
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

angel last won the day on August 8

angel had the most liked content!

Community Reputation

83

About angel

 • Rank
  Zaradny

Recent Profile Visitors

1,400 profile views
 1. Moze ddosy trwały? czyli straciłeś na tym że forum było offline?
 2. Przemyślę, ciągle udoskonalamy ff iblokowane są tylko te połaczenia które ewidentnie są ze stresserów. Jak nastąpiła pomyłka to jest też możliwość skorzystania z vpsa i zgloszenia mi tego lub otworzymy formularz na innym serwerze do zgłaszania tego.
 3. @Zorix po to człowiek ma mózg żeby przewidzieć konsekwencje swojego zachowania. Kilka osób nam utrudniło to będzie z kk już sprawa. Ktoś ma vpsa to myśli że jest koleś. Niestety jak zapukają po komputer w celu zarekwirowania to będzie zdziwko. Dziękuję za informację przekażę do protokołu osób powiązanych z łamaniem prawa.
 4. Wystarczy mail do forum admin@mygo.pl z ip ze nieslusznie zbanowany.
 5. Bardzo dziękuję za liczne wiadomości - nie każda okazała się pomocna. Ale niektóre perełki faktycznie dają do myślenia, z kim się zadajemy i co ten ktoś nam robi... Temat jest nadal aktywny. W roli ścisłości - aby otrzymać wynagrodzenie dowód musi być ewidentny.
 6. Forum jest atakowane metodami ddos jest przez PEWNE osoby, osoba która za tym stoi często chwali się swoimi dokonaniami - daj nam znać - skontaktuj się na PW bądź maila mkrufczyk@gmail.com - za cenne informacje dobra nagroda. Dalsze kroki? Odpowiednie do kwalifikacji czynu.
 7. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 8. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 11. Wprowadzona została możliwość przekazywania waluty myGold między użytkownikami. Jeśli komuś zbywają myGoldy - może je oddać innemu użytkownikowi bez dodatkowych prowizji. Korzystając z okazji dodam, że serwery z TOP3 prezentowane na głównej otrzymują wsparcie w postaci boostingu a tym samym wspieramy finansowo reklamę serwerów TOP3 aby gracze na serwerach dopisywali 🙂
 12. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 13. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...