Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Siwy | KILL4U.PL

Moderator
 • Content Count

  423
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Siwy | KILL4U.PL last won the day on September 22

Siwy | KILL4U.PL had the most liked content!

Community Reputation

152

Social Info

2 Followers

About Siwy | KILL4U.PL

 • Rank
  Mądrala

Recent Profile Visitors

2,738 profile views
 1. Jesteś pewny ze serwer ma uprawnienia do połączenia się z bazą danych sourcebansa? https://wiki.hitme.pl/pomoc/zdalne-polaczenie-do-bazy-danych-mysql/
 2. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 3. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. Odpowiedź jest prosta do podbicia statystyk.
 5. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 7. Siwy | KILL4U.PL

  ZAMKNIĘTY Sprzedam domene

  Temat został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 8. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. Gdzieś już widziałem ten styl. Za 20 zł cos tutaj śmierdzi. Czy posiadasz pełne prawa do sprzedaży tego stylu?
 10. Siwy | KILL4U.PL

  ZAMKNIĘTY Sprzedam domene

  Na takiej podstawie ze jak będziesz zmieniał maila to ci zablokują licencje, jedyną opcja odblokowania jej jest poprzez potwierdzenie tożsamości tzn. wysłanie np. prawo jazdy z imieniem i nazwiskiem podanym na koncie ips.
 11. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 12. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 13. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 14. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...