Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Siwy | KILL4U.PL

Moderator
 • Content Count

  324
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Siwy | KILL4U.PL last won the day on April 19

Siwy | KILL4U.PL had the most liked content!

Community Reputation

122

Social Info

2 Followers

About Siwy | KILL4U.PL

 • Rank
  Mądrala

Recent Profile Visitors

1,950 profile views
 1. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 3. store.phrases.txtMasz nie wiem czy jest wszystko od razu zaznaczam ze mogą być jakieś błędy.
 4. O ile dobrze pamiętam na szybko dało się to rozwiązać odpaleniem gry w oknie lub pełen ekran w oknie
 5. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 7. Installation Install sm-ext-ArmsFix extension sm-ext-ArmsFix builds are available here: Windows: https://forums.alliedmods.net/showpo...60&postcount=1 Linux: https://forums.alliedmods.net/showpo...49&postcount=7 ⚠️If you are using sm-ext-ArmsFix extension don't forget to create blank file ArmsFix.autoload in your addons\sourcemod\extensions\<> folder. Copy & paste .smx file to addons\sourcemod\plugins\<> Copy & paste N_ArmsFix_ProtectedMaps.txt to addons\sourcemod\plugins\configs
 8. @Kizz Chodzi ci o tego buga? Jeżeli tak to użyj tego https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=293295
 9. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 11. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 12. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...