Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Deys

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Deys

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na temat serwera ONLY DD2 adres IP : 145.239.237.121:27080 Właściciel Invisible nie potrafi zajmować się serwerem. Wyzywa adminów od różnych a już nie mówić o zachowanie do stosunku graczy. Posada Właściciela gdzie nie potrafi nawet edytować adevetisemnts.ini. A co mówić o pluginach serwera. Nie interesuje się żadną rzeczą. Grozisz nam że rozwalisz nam serwer że będziemy mieli problemy. Spójrz w lustro i zobacz jak się stoczyłeś. Picie alkoholu to nie wszystko mój drogi. Nie polecam serwera. Jeśli to zły dział pr
 2. IP Serwera 145.239.20.88:27220 Hosting 1s1k Sloty : 32 Opłacony na 71 dni Stworzony 24.12.2019 GT : http://www.gametracker.com/server_info/145.239.20.88:27220 O serwerze. Serwer posiada antyczity. ASYSTY Serwer posiada medale Serwer posiada uslugi VIP / SVIP Serwer posiada komendy typu /menu /vip /svip /rangi /hud /roundsoundy /konkurs /czas /medale Losowaniu damowego vipa na mapę od 15 graczy. Coś więcej to zapraszam do kontaktu na steam OxyMen2
 3. No to wkońcu się mogę wypowiedzieć na temat tego skurwiela co liczy się mu tylko hajs w głowie. Za czasów strefaskilla gdzie byłem u niego @J jak ta sieć byla stawiana to też (cenzura) liczył się dla niego hajs i do dziś (cenzura) pamiętam to jak wyjebal mnie na sporo kasy i od Kamilka co brał tylko na dd2 i odemnie. Gościu jest tak fałszywy że naprawdę. Ostanio do mnie pisal na gg czy nie dojdę na jego siec z serwerem pluje na takie osoby dziękuję za uwagę. @virekszanuje cie bardzo masz rację!
×
×
 • Create New...