Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Mystic98

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10

About Mystic98

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

243 profile views
 1. Polecam serdecznie ! +Obsługa paczki nawet 2 miesiące po zakupie + Dobry kontakt + Częste aktualizacje paczek i pluginów
 2. Link do profilu https://steamcommunity.com/profiles/76561198157903342 Profil jest publiczny więc wszystkie gry itp można zobaczyć Cena 100zł W razie pytań piszcie PW. Płatność Paypal albo blik
 3. @galbar jak sieć już nie istnieje to raczej nie xD
 4. Witam na tej sieci spędziłem 9 miesięcy swojego życia ! Aaaaa może jednak straciłem? Właściciel "MICHU" człowiek co za pieniądze zrobi wszystko ! Opłacasz mi ts i przy tym czitujesz na aimbocie na naszych najbardziej rozkręconych serwerach? Już usuwam bana z sourca i przy tym wszystkie logi na temat tego bana ! Co z tego że ludzie przez ciebie odchodzą ważne że dajesz mi pieniądze. (A forum stoi na takim ziemniaku że czatbox ładuje się bardzo często 5 min...) No i mnie zbanowałeś za hipokryzję i działanie na szkodę sieci ? No raczej to sobie powinieneś wtedy zbanować.
 5. Brakowało 2 plików także trochę zrypałem i temat do zamknięcia 😅
 6. Jak w temacie 😕 za każdym razem jak wchodzę na serwer pobierają się te same pliki
×
×
 • Create New...