Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

virek

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

virek last won the day on June 21

virek had the most liked content!

Community Reputation

101

Social Info

1 Follower

About virek

Informacje o mnie

 • Imię
  Dawid
 • Skąd
  Wrocław
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,074 profile views
 1. Napisz do @dredek pewnie ma paczkę która cię interesuje.
 2. Mirek +/- 600 zł. AWP +/- 400 zł.
 3. virek

  Siema

  Dobre wejście, podoba mi się. Hej
 4. virek

  Zamknięty na prośbę autora. Wycena arena 1v1

  Ciężko jest jednoznacznie wycenić taki serwer ale według mnie możesz spokojnie zacząć licytacje z potencjalnym kupcem od 1000 zł. Dobry staż, zarobki jak na Arenki też są dobre w dodatku kilka miesięcy temu byłem na twoich arenach zobaczyć jak to wygląda i grało się przyjemnie, community na tamten moment też było okej. Ile ludzi tyle opinii ale według mnie 1000 zł. to próg od którego spokojnie możesz zacząć licytacje a jak się skończy wiadomo zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Życzę powodzenia ze sprzedażą, pozdrawiam.
 5. virek

  Zamknięty na prośbę autora. Dołączę lub stworze sieć serwerów (przekonaj mnie)

  Chcesz dołączyć do jakiegoś projektu, oczekujesz poważnych ofert, ktoś ma cie do tego przekonać, oczekujesz jakiegos planu dzialania a na sieć serwerów mowisz serwerownia. Z drugiej strony piszesz, że możesz otworzyć siec ale ktoś musi ci dać konkretne argumenty choć jesteś w tym kompletnie zielony. No (cenzura) bomba temacik
 6. virek

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam serwer only awp

  Serwer sprzedany. Można zamknąć.
 7. virek

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam serwer only awp

  Bardzo przepraszam za wprowadzenie w błąd. Na początku istnienia tego serwera kiedy był to Only AWP Skinmod (skrzynie, klucze, waluta euro, dropy skinów itp) serwer był kilkakrotnie na goboosting. Po zmianie na zwykle Only AWP serwer nie korzystał z goboosting do dnia dzisiejszego czyli kilka dobrych miesięcy.
 8. virek

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam serwer only awp

  Witam. Posiadam 18 slotowy serwer na hostingu 1s1k.pl na sprzedaż. https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.38:27050/ Abonament:54,00 zł Data zamówienia:2020-11-19 Data aktywacji:2020-11-19 Wygasa dnia:2021-07-05 Program lojalnościowy:rabat 8% Cena przedłużenia przy rabacie wynosi 49.68. 6 aktywnych adminów, 5 aktywnych usług VIP. Zarobki serwera to jedynie składki adminów które wynoszą 8 zł msc, usługi VIP za przegranie x godzin na serwerze. Serwer od początku swojego istnienia ani razu nie był n
 9. virek

  Zamknięty na prośbę autora. System rank

  Raczej nikt Ci nie zrobi bardziej rozbudowanego systemu rankingowego pod serwery CS:GO od tego który znajduje się >>tu<< tym bardziej, że system jest stale aktualizowany. Ja korzystam i polecam.
 10. Myślę, że od 250 mógłbyś zacząć licytacje przy ew. sprzedaży.
 11. virek

  Wycena serwera

  Według mnie przy tak krótkim stażu serwera powinno to wyglądać tak. Cena przedłużenia + zarobki + koszt płatnych pluginow = adekwatna cena.
×
×
 • Create New...