Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

MLK

Właściciel sieci
 • Postów

  63
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana MLK w dniu 15 Listopada

Użytkownicy przyznają MLK punkty reputacji!

Profile społecznościowe

2 obserwujących

Informacje o mnie

 • Nazwa sieci
  https://1shot2kill.pl/

Ostatnie wizyty

1837 wyświetleń profilu
 • dredek

 • f0pa

 • vRq

 • alexz

 • Kacp3rrro

Osiągnięcia MLK

Doświadczony

Doświadczony (11/14)

 • Very Popular Unikat
 • First Post Unikat
 • Collaborator Unikat
 • Conversation Starter Unikat
 • Dedicated Unikat

Najnowsze odznaki

144

Reputacja

 1. Tyle wystarczy by określić wartość całego projektu. Jeśli Ty chcesz za to 2k, to niech Bóg ma Cię w opiece. xd
 2. Uprzedzając pytania innych. Co oferujesz w zamian za taką współpracę? Mam nadzieje, że nie rangę z ikonką na samym forum. Jeśli tak, to 2/10 - nie myśl, że ktoś będzie pracował za (cenzura) w takich czasach. --- @Trivor | StrefaSkilla.pl Mylimy chyba pracę na samym forum z pracą nad serwerem. Pracując nad samym serwerem potrzebne jest o wiele większe doświadczenie, oczywiście zależne od powierzonego zadania bądź obowiązku - tym bardziej, że jak widać w temacie, osoba ma się zajmować wszystkimi serwerami (?). Stąd moje pytanie, jak dobrze wiemy każdy wycenia swoje doświadczenie inaczej, ale fajnie byłoby podać jakieś przywileje, bądź widełki. Osobiście znam parę przypadków, gdzie poszczególne prace były traktowane jako zlecenia bądź cykliczne obowiązki za które były wypłacane dane kwoty. Raczej nie jest to dziwne, że niektórzy nie chcą robić niczego za darmo w dzisiejszych czasach, gdzie wystarczy jedna, losowa sytuacja i dostają przysłowiowego kopa w tyłek. Czysto teoretyczne pytanie, nie ma co się spinać Oskarku.
 3. Najwyraźniej słaby ten znajomy, który podaje Ci osobę totalnie nieszanowaną w tym środowisku (tym bardziej, mieć zaufanie do takich osób, imagine). Radzę zmienić znajomych, bo w zimę będziesz popylał w japonkach.
 4. Ciekawe, czy sam projekt nie zakończy przedwcześnie swojego żywota tak jak miało to miejsce z tryhardujemy. Większa afera, dymy = projekt zamknięty, tym bardziej, że jako tako się kręcił. Niektórym radziłbym się zastanowić, czy warto tracić czas, jeżeli poprzednie projekty skończyły, tak jak skończyły. Mimo wszystko, życzę powodzenia w szukaniu ludzi.
 5. MLK

  Eskill.pl

  ??????????? - podpisywanie się pod cudzą pracę be like
 6. Szczerze? Służbom na obecną chwilę nie jest na rękę ściganie/pociąganie osoby do odpowiedzialności karnej/grzywny tylko i wyłącznie dlatego, że jedna osoba coś zgłosi. Nie jest to opłacalne i będzie zlewka, jak w każdym innym przypadku takiego zgłoszenia - co innego w przypadku masowych oszust/naciąganiu potencjalnych klientów.
 7. Dobrze się kur#a czujesz? Nie ustalasz dokładnej daty realizacji zlecenia, wpłacasz pierwszy całą kwotę zamiast jakiejkolwiek zaliczki - jeszcze w dodatku nachalnie spamisz i zadajesz durne pytania. Opinią na mygo można się osobiście podetrzeć.
 8. Jasna cholera, kolejny dzień, ale jednak nadal ten sam temat o 1s2k (ciąg dalszy poruszania blokady na serwerze TeamSpeak i forum - XD). Skoro serwer jak i sieć należy do @Erwin mógł zrobić co mu się żywnie podoba, w tym przypadku Ciebie zablokował - płacz i tak będzie, już tyle się to za Tobą ciągnie. Tyle lat w społeczności, a nadal nie potrafisz w irracjonalny sposób podejść do sprawy i po prostu musisz zwracać na siebie uwagę. 🤢 - tyle, mógłbym się rozpisywać o wjebaniu do jednego wora Ciebie, Rumcajsa i innych, ale szkoda czasu na ten podpunkt. Co z tego, że zostały dodane w krótkim odstępie czasowym? Ten wątek jest tematem przewodnim forum od kilku dni, kilka razy przewijał się na chatboxie, a co za tym idzie każdy użytkownik ma do niego bezpośredni dostęp z głównej strony forum. Z wyżej wymienionymi osobami nie mam żadnego "prywatnego" kontaktu na linii kumpel / kolega - tego typu określenia jak "kolesiostwo" zostaw dla siebie, swoich kontaktów na csowiczach. 👊 Jak nie temat malejącej liczby serwerów, to teraz nagle uruchomienie dyskusji dotyczącej COD MOD'a. Jak zwykle, rozpoczynanie tematów byle poddymić na tyle, by ktoś się uruchomił - standardowa zagrywka Olgierd, nic nowego. Zniknął to zniknął. Twój serwer? Twoje zmartwienie? Lepiej się skup na swojej robocie. 👊 Niech się przewraca, ale znając życie po takiej sumce jaką otrzymał to po pewnym czasie mordka mu się uśmiechnęła. 👊 PS. Jeszcze raz wrzuć tego s1mpla. będzie gyt.
 9. Skoro jak zawsze, zostajemy wywołani przez Twoją osobę do dyskusji, to tym razem chyba znowu trzeba odpowiedzieć. W obecnej sytuacji, to Ty ciągle powielasz temat o naszej sieci, więc jedynie kto może zamknąć pizdę to jesteś Ty. 🤢 Od kiedy liczba serwerów wlicza się w dobre funkcjonowanie sieci jeśli chodzi o odbiór społeczności i zainteresowanie? Zazwyczaj działa się pod ilość, czy pod jakość? Odpowiedz sobie sam, no chyba, że masz inne spojrzenie na tego typu sprawy. W sumie mogę to już stwierdzić po liczbie serwerów, które masz pod swoją banderą na pewnej sieci (pozwolę sobie nazwy nie przytaczać, każdy wie o jaki projekt chodzi). Czyste porównanie obydwu sieci (naszej) i Twojej (na której obecnie przebywasz): 1shot2kill - gametracker ech - gametracker Co do samego niewypału projektu pozostaw ocenę społeczności (Ty niestety zostałeś z niej wykluczony na własne życzenie) - to oni w głównej mierze tworzą projekt. Póki co nie widać żadnych zastrzeżeń, więc swoje opinie dotyczące niewypału pozostaw dla siebie. 👊 Co mam potępiać? Zachowanie osoby, z którą nie miałem jakiegokolwiek kontaktu bądź bliższej współpracy na linii partner - partner? Chłop mi niczym nie zawinił w życiu prywatnym, to że są takie słupy i nadal wpłacają wielkie sumy, a następnie tracą swoje projekty to już nie mój problem. Od kiedy mi ma zależeć na dołączeniu DD2, gdzie nie jestem żadną wyższą osobą decyzyjną na wymienionej przez Ciebie sieci? Od kiedy @PawelCode ma zależeć również na dołączeniu, gdy działa na zasadzie zwykłych zleceń? Nadzieja? Odklejka totalna, zostawię to bez komentarza. 👊 Patrz jak funkcjonuje Twoja sieć pod kątem serwerów, następnie przemyśl to co napisałeś. Znając życie i tak będziesz ciągle poruszał temat 1s2k, więc nie będę zdziwiony, gdy znów z czapy go zaczniesz. See, you.
 10. Interesujące jak cholera, boki zrywać. Idź dalej na pw do Oskara, ewentualnie płacz na jakiś grupach związanych z cskiem i prowadź swoje śmieszne dyskusje w komentarzach. Całuje rączki, dbaj lepiej o serwer, bo znów w magiczny sposób stracisz to na co „długo” pracowałeś.
 11. Jeśli już coś zamawiasz jest to zakup. Kolejny co myli się w pojęciach i przyrównuje dwa, odrębne pojęcia znane w społeczeństwie. W przypadku zakupu i otrzymania niewłaściwego towaru chroni Ciebie prawo konsumenta. W przypadku dobrowolnej wpłaty, nic Ciebie nie chroni - jesteś na przegranej pozycji (no chyba, że osoba, która przekazywała pieniądze ma zdiagnozowane jakieś zaburzenia). Weź już się schowaj, bo nikt Ci do portfela nigdzie nie zaglądał. Sam podałeś czyste kwoty, jakie przekazałeś w okresie sprawowania funkcji słupa na CS-Jastrzębie. Jeśli to według Twojej osoby jest to zaglądanie do portfela jest z Tobą źle, serio. --- Dlaczego porównujesz serwis jakim jest Netflix do sprawy, której dotyczy temat? Tego typu serwisy mają swoje regulaminy, zazwyczaj po zakupie tego typu subskrypcji masz 14 dniowy okres na wypowiedzenie zakupu i zwrot pieniędzy do Twojego portfela. Dodatkowo jeśli serwis zostaje zamknięty, masz prawo prosić o zwrot pieniędzy za usługę, której okres zakończył się przedwcześnie (w ujętym przez Ciebie przypadku - zamknięcie serwisu). Mimo wszystko, nadal jest to przykład zakupu, a nie dobrowolnej wpłaty.
 12. Wróć do wypowiedzi, która została opublikowana wyżej. Jak pieniądze przekazane legalnie, w sposób dobrowolny możesz traktować jako przywłaszczenie? Czemu łączysz dwie zupełnie oddzielne rzeczy zakup & donacja - w momencie, gdy nie ma to żadnego logicznego powiązania? Od kiedy tytuł przelewu mówi jasno o celu wykorzystania pieniędzy, w momencie, gdy nie ma żadnej umowy dotyczącej przelewu, bądź zakupu usługi? Dobrowolna wpłata, to dobrowolna wpłata - takie pieniądze mogą zostać wykorzystane na wszelkie możliwe sposoby - piszę to po raz setny na tym forum. 👊
 13. Jeśli wpłaty są dobrowolne, przekazane pieniądze mogą być wykorzystane w dowolny sposób (dla siebie, rozwój projektu). Nie myl zwykłych donacji z opłacaniem reklamy, to są dwie różne sprawy. 🤢 Gdyby Hubson miał udziały w projekcie (mówimy tutaj o fizycznych udziałach) to tego tematu by prawdopodobnie nie było - rozeszłoby się to po kościach. Serwer zostałby zabrany, a sieć dalej by funkcjonowała pod banderą CS-Jastrzębie z ekipą, która do tej pory tam była. Postanowił się sprzedać? Skoro był głównym zarządcą projektu miał prawo do podjęcia takiej decyzji, a że Wam wielkiej społeczności się takie coś nie spodobało to już oddzielny temat. Jak wspomniałem, dalej finansujcie projekty (a tym bardziej serwery) takimi sumami, wyjdziecie na tym na dobre. 👊
 14. Kompletnie nie rozumiem na jakiej podstawie działacie z takimi ludźmi. Nie macie żadnych udziałów w projekcie, możecie w każdej chwili zostać z niego usunięci, pozbawieni dosłownie wszystkiego, a i tak ładujecie w to swoje pieniądze. 🤣 Jak wspomniał @virek, pogratulować tylko i wyłącznie własnej inteligencji - przypomina mi się sytuacja Terrego i Trivora - 1:1 (inwestowanie w serwery, nad którymi nie masz 100% kontroli). Szczerze mówiąc? Czy on Was wydymał? Ciężko powiedzieć, raczej sami siebie wydymaliście dając tego typu kwoty z własnej kieszeni. 👊 Dalej dajcie się dymać, a przy tym najeżdżajcie na typa. 😎
×
×
 • Dodaj nową pozycję...