Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

MLK

Właściciel sieci
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28

About MLK

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

398 profile views
 1. Pomyliłeś strony, ale zarzucę za Ciebie. https://creativve.pro/plugins/trafficgenerator/
 2. Okej, czas na kolejną krótką lekturę bo widzę, że niektórzy mają problem z odbieraniem informacji na prawidłowych falach radiowych. Odpowiedzialny za całą liczbę gości jest Mr. Deutsche (nie muszę przybliżać jego nicku). W momencie peaku gości potrafi być po 18-19k, więc proszę Cię doinformuj się bardziej. Wielka szkoda, że wiesz co się dzieje na sieci w momencie, gdy nie jesteś w ekipie forum. Jak masz jeszcze coś do dodania, zapraszam do prywatnego kontaktu ponieważ ten temat nie dotyczy naszej sieci, eo. --- Tak jak myślałem, zapadła cisza.
 3. Okej, dość ciekawe, że nasza sieć jest przywoływana kolejny raz, ale okej trzeba odpowiedzieć. Nie wiem skąd bierzesz dilera, może masz dobrego ghostwriter'a, który jest pod wpływem jakiś mocny środków odurzających. Przechodząc do sedna, nie, nie mamy żadnej wtyczki, nawet powiem więcej - skąd Ty bierzesz takie informacje? Idź Ty się pocić w temacie z atakami, tam miałeś najwięcej do powiedzenia, życzę miłego dnia eo. Dokładnie, podoba im się styl!
 4. Ponieważ obydwoje uwielbiają szum wokół swojej osoby, widać to na pierwszy rzut oka. Gdyby mieli chociaż za grosz rozumu konta nie byłby tworzone na okrągło. #cyrk
 5. Mieszanie innych sieci w ten Wasz śmieszny konflikt - imagine. Tabelkę mają jaką mają ważne - kolejny imagine post w tym temacie. Z chęcią bym zobaczył projekt spod Twojej ręki. Ilość osób nie ma znaczenia, znaczenie ma jakoś projektu. Wyjdźcie na dwór, odstawcie komputery i przestańcie się spinać o takie bzdety, eo. --- @endriu jak dobrze, że nie biorę Twojej opinii na poważnie. Po wczorajszym pokazie ilorazu inteligencji na cb śmiem twierdzić, że nie ma co nawet wchodzić z Tobą w dyskusje, eo.
 6. Ty już lepiej niczego nie streszczaj bo takie samo z Ciebie jest ziółko jak z niego. Obydwoje jesteście siebie warci, generalnie ten temat w większości zawiera pokaz inteligencji Twojej i Grzesia. Jedyne sensowne wypowiedzi są napisane przez Meshara, które jako tako nie odbiegają od tematu tak bardzo jak Wasze. Jedyne sensowne skrócenie tych Waszych postów: --- @Int3rkażdy zna Twoją przeszłość, nie jesteś święty, więc tym bardziej powinieneś raczej stronić od jakichkolwiek durnych wypowiedzi. Bo z jednej strony widzimy Grzesia, który ledwo co składa zdania (w sumie nie
 7. Otwieram, es? -- Co się stało, że sprzedajesz? Zamykasz działalność, whatever?
 8. Posiadasz jakiekolwiek prawa do stylu, czy masz również dostęp do formatu .psd? Z tego co pamiętam latał on już na inny forum, gdy pewne sieci się dzieliły na dwie, więc stąd moje pytania.
 9. Fajnie jakbyś napisał o jaki segment pomocy chodzi, raczej nikt w ciemno nie będzie marnował czasu.
 10. https://sbpp.dev/docs/debugging_connection/#tcp-error Strzelam tak jak osoba wyżej, prawdopodobnie hosting blokuje porty.
 11. MLK

  Zamknięty na prośbę autora. Zart fellgame.eu

  Skopiowany css, ładnie elegancko.
 12. Z czasem przyjdzie czas pokory, gdy wszystko zacznie się spytać lub po prostu ktoś się za niego weźmie. Wątpię, aby niektóre osoby pozwalały na takie czynności, które są przez niego wykonywane.
 13. Mogę się mylić, ale winna jest temu właśnie wersja 7.4, spróbuj downgrade do 7.3.x lub niższej. --- @Artugr18 proszę bardzo.
×
×
 • Create New...