Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Brum Brum

Użytkownik
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Brum Brum last won the day on July 30

Brum Brum had the most liked content!

Community Reputation

87

Social Info

1 Follower

About Brum Brum

Kontakt

Recent Profile Visitors

1,503 profile views
 1. Plugin dodaje na serwer pojedynek 1v1 gdy zostanie 2 żywych graczy. Pod komendą !duel można ustawić automatyczny wybór do pojedynków. Plugin jest dość rozbudowany, można w nim włączyć/wyłączyć obrażenia z noża podczas pojedynku, włączyć/wyłączyć nieskończone ammo, dodać teleport z czasem "ochrony" tzn. gracze tepają się do siebie i po określonym czasie dostają broń. Są do tego aury, dźwięk pilkania podczas pojedynku czy róźne dźwięki przy odmowie pojedynku Przy zakupie dochodzą 3 dodatkowe pluginy, a mianowicie: - Nagroda za wygranie/przegranie pojedynku
 2. 1. https://bit.ly/3zwfCRI 2. https://bit.ly/3cP8k1Y 3. https://bit.ly/3cNKe7x Do wyboru, do koloru
 3. Prawie wszystko dodane do pluginu masz dobrze tylko pojawia się problemy już z includem od gomoda. Mianowicie zwraca on float, a plugin od jackpota w funkcji zwraca int przez co mogą ci się wydawać liczby losowe. Druga sprawa jest taka, że przy usuwaniu graczowi gotówki tak naprawdę mu ją dodajesz xD W includzie od gomoda nie masz jak zabrać graczowi euro.
 4. Katow, a po co Ci to? Komu chcesz sprzedać?
 5. Każdy gracz musi sobie z osobna włączyć/wyłączyć cenzurowanie słów, chyba nie da się zrobić tego globalnie. Ale zauważyłem u siebie na serwerze pewną rzecz, mianowicie jeżeli zmieniam graczom kolorki pisania na czacie przy użyciu chat-processor'a od Drixevela to jeżeli nawet gracz ma włączoną cenzurę to i tak jeżeli inny gracz napisze wulgaryzmy nadal je widać.
 6. losowy vip -> https://bit.ly/3eaXeCh
 7. Większość rzeczy, które wypisałeś są w tym vipie 😉 https://bit.ly/3e3BZ53
 8. Osoba robiąca mapę może zmieniać cvary serwera w dowolnym momencie(oczywiście w mapie, nie tak sobie po wejściu). Wystarczy użyć entity point_servercommand
 9. Nie obchodzi mnie zamysł, bo każdemu może się podobać co innego, więc jest to do zrozumienia,ale nie rozumiem czemu uznałeś, że to jest błąd i niedokładność pluginu? xD
 10. XDD. Chyba nie rozumiesz zamysłu tego, to nie jest żaden błąd aby po wyłączeniu tego powiedzieć "naprawione". Już tłumaczę Ci zamysł, bo widzę, że nie ogarniasz. A więc tak, zamysł tego jest taki aby gracz od razu się zdecydował czy ma być freerun czy jednak nie, ruszać się nie może aby podczas swojego wyboru po prostu NIE WŁĄCZYŁ żadnej pułapki. (aby zrobić tą magiczną naprawę trzeba usunąć linijkę lub ją zakomentować(//) SetEntityMoveType(client, MOVETYPE_NONE);)
 11. A co tu było do edycji? Wersja z menu posiada możliwość konfiguracji poprzez plik .txt co ma się znajdować w menu freeruna?
 12. Tutaj masz darmowy plugin i możesz sobie w łatwy sposób zrobić vipa/svipa https://tiny.pl/7r2ps
×
×
 • Create New...