Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Brum Brum

Użytkownik
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Brum Brum last won the day on April 27

Brum Brum had the most liked content!

Community Reputation

80

About Brum Brum

 • Rank
  Zaradny

Kontakt

Recent Profile Visitors

1,101 profile views
 1. Katow, a po co Ci to? Komu chcesz sprzedać?
 2. Każdy gracz musi sobie z osobna włączyć/wyłączyć cenzurowanie słów, chyba nie da się zrobić tego globalnie. Ale zauważyłem u siebie na serwerze pewną rzecz, mianowicie jeżeli zmieniam graczom kolorki pisania na czacie przy użyciu chat-processor'a od Drixevela to jeżeli nawet gracz ma włączoną cenzurę to i tak jeżeli inny gracz napisze wulgaryzmy nadal je widać.
 3. losowy vip -> https://bit.ly/3eaXeCh
 4. Większość rzeczy, które wypisałeś są w tym vipie 😉 https://bit.ly/3e3BZ53
 5. Osoba robiąca mapę może zmieniać cvary serwera w dowolnym momencie(oczywiście w mapie, nie tak sobie po wejściu). Wystarczy użyć entity point_servercommand
 6. Nie obchodzi mnie zamysł, bo każdemu może się podobać co innego, więc jest to do zrozumienia,ale nie rozumiem czemu uznałeś, że to jest błąd i niedokładność pluginu? xD
 7. XDD. Chyba nie rozumiesz zamysłu tego, to nie jest żaden błąd aby po wyłączeniu tego powiedzieć "naprawione". Już tłumaczę Ci zamysł, bo widzę, że nie ogarniasz. A więc tak, zamysł tego jest taki aby gracz od razu się zdecydował czy ma być freerun czy jednak nie, ruszać się nie może aby podczas swojego wyboru po prostu NIE WŁĄCZYŁ żadnej pułapki. (aby zrobić tą magiczną naprawę trzeba usunąć linijkę lub ją zakomentować(//) SetEntityMoveType(client, MOVETYPE_NONE);)
 8. A co tu było do edycji? Wersja z menu posiada możliwość konfiguracji poprzez plik .txt co ma się znajdować w menu freeruna?
 9. Tutaj masz darmowy plugin i możesz sobie w łatwy sposób zrobić vipa/svipa https://tiny.pl/7r2ps
 10. Po cholerę takie stare tematy odkopujesz nie wnosząc nic do tematu? Nie masz gdzie postów nabić?
×
×
 • Create New...