Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

owner_2019

Usunięty
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  86

owner_2019 last won the day on April 28

owner_2019 had the most liked content!

Community Reputation

0

About owner_2019

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

16,358 profile views
 1. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Witam! Tak jak w tytule wątku. Kupię wPLN w 1shot1kill.pl Potrzebuję zakupić 180 wPLN. Mogę być też mniejsze sumy. Potrzebuję na dziś. Cena: Nie wiem? Zależy od przelicznika! Proszę o kontakt na PW.
 3. Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone NEGATYWNIE Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 14 dni. Pozdrawiam, Właściciel serwera [FFA] MYGO.pl
 4. owner_2019

  Podanie

  Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone POZYTYWNIE Pozdrawiam, Właściciel serwera [FFA] MYGO.pl
 5. owner_2019

  Podanie

  Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone POZYTYWNIE Pozdrawiam, Właściciel serwera [FFA] MYGO.pl
 6. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 7. @NoLifee - Napisz jeszcze raz podanie zgodnie z wymogiem. Tutaj masz wzór: A tutaj przykładowe podanie jak powinno wyglądać:
 8. owner_2019

  Podanie

  Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. owner_2019

  Pytanie

  Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. Temat myślę, że wyjaśniony. Nie ma sensu się @jUd BH odwoływać. Zmień serwer. 😛
 11. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 12. Nie przyjmujemy adminów, którzy pełnią funkcje administratora na innym serwerze. 😉 Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone NEGATYWNIE Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 14 dni. Pozdrawiam, Właściciel serwera [FFA] MYGO.pl
 13. Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone NEGATYWNIE Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 14 dni. Pozdrawiam, Właściciel serwera [FFA] MYGO.pl
 14. Niestety jesteś za młody. Podrośnij i spróbuj ponownie. 😉
×
×
 • Create New...