Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Weak.

Opiekun Forum
 • Content Count

  621
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  70

Weak. last won the day on April 24

Weak. had the most liked content!

Community Reputation

357

4 Followers

About Weak.

 • Rank
  Stały bywalec

Recent Profile Visitors

11,692 profile views
 1. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 3. Dane do polityki kto jest administratorem danych 🙂
 4. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 5. Na wzór poprzednich broni: "weapon_awp" { "name" "AWP" "team" "CT" }
 6. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 7. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 8. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. Nie wiedziałem, że są osoby, które wchodzą z nim w jakiś "biznes" 🤣 Temat zamykam bo jest śmieszny i robi tylko niepotrzebny spam.
 11. Weak.

  Pytanie

  Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 12. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 13. Nie żeby coś, ale nie powinieneś sztucznie nabijać "statystyk" forum. Zresztą, nie robię spiny, a uświadamiam użytkowników, że dzięki owej wtyczce będziesz mógł generować ruch na ich kontach. Zamykam temat przed dalszą dyskusją 🙂
 14. https://cs-zbuntowani.pl/plugins/trafficgenerator/ - Biała strona https://creativve.pro/plugins/trafficgenerator/ - Clear https://invisioncommunity.com/files/file/7529-traffic-generator/ Biała strona oznacza, że sieć jedzie na fake użytkownikach.
×
×
 • Create New...