Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Bioły

Użytkownik
 • Postów

  254
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  20

Ostatnia wygrana Bioły w dniu 8 Września 2021

Użytkownicy przyznają Bioły punkty reputacji!

Informacje o mnie

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Strona www
  https://pluginycs.pl/

Kontakt

Ostatnie wizyty

3745 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Bioły

 1. Kiedyś zrobione z nudów, nie pamiętam nawet czy działa. Bioly_Faceit.sp
 2. Witam, tak jak w temacie. Ilość WPLN'ów: 799 Przelicznik: 0.7 Płatność: PayPal / Przelew Kontakt: MartinezMajkutez#4798
 3. Po ostatnich wydarzeniach, a zarazem śledztwu dokonanemu przez użytkownika @Nikita | AKjak i również "obradzie" sprzedawców PluginyCS w celu sprawdzenia wiarygodności podanych informacji oraz prześledzenia wszystkich plików doszliśmy do jednogłośnego werdyktu, a mianowicie zakończenia współpracy z y0ung'iem. Strona oraz sprzedawcy nie chcą się utożsamiać z czynami popełnionymi przez w/w sprzedawcę. Przepraszamy wszystkich za promowanie tej osoby na naszej stronie.
 4. html w kickach nie działa od pewnej aktualizacji
 5. Witam moje pączusie, wraz ze sprzedawcami PluginyCS postanowiliśmy zrobić małą promocję ? Kod: PĄCZEK Wartość kodu: -5% Ilość użyć: nieograniczona Promocja startuje dzisiaj (tzn. 11.02.2021) i będzie trwać do soboty (13.02.2021 do godziny 00:00). Życzymy wam udanej uczty ? P.S. Zachęcamy do dołączenia na naszego discorda, gdzie będziemy na bieżąco informować o postępach podczas modernizacji serwisu.
 6. Odnośnie samego zdania gdy 1 raz go przeczytałem Owszem, pluginy były wpierane merytorycznie przez twoją osobę, ale zapomniałeś chyba dodać że tylko na samym początku mojej działalności na PSM gdy "stawiałem pierwsze kroki". W późniejszych produktach czasem pomagał mi @Matix8981 optymalizując bazę danych. Osobiście uważam że zdrowa konkurencja nie jest zła, that's all. P.S. Enumy mogłeś napisać na nowym syntaxie ?
 7. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcieliśmy z całą ekipą PluginyCS.pl życzyć wam wszystkim zdrowych, wesołych świąt. Dodatkowo udostępniamy wam kod rabatowy PCSSANTA o wartości -15% na wszystkie produkty, który będzie aktywny do rozpoczęcia nowego roku. Jeszcze raz, wesołych świąt! ?
 8. W najbliższym czasie na pewno coś się nowego pojawi ?
 9. Z okazji zbliżających się mikołajek mamy dla was mały prezent w postaci kodu rabatowego, który obniża cenę każdego produktu od dowolnego sprzedawcy o 10% od kwoty produktu. Kod: PCSPROMO Ilość użyć: nieograniczona Promocja startuje dzisiaj (tzn. 04.12.2020) i będzie trwać do poniedziałku (07.12.2020 do godziny 00:00). Życzymy wszystkim zdrowych, wesołych świąt ? @beken promocja była już zaplanowana od kilku dni (nie pierwsza i nie ostatnia) ?
 10. My jako administracja serwisu staramy się stale monitorować opinie sprzedawców, która jest dla nas bardzo ważna, więc tak jak napisałem wyżej, prosiłbym o skontaktowanie się z Pawłem w celu rozwiązania zaistniałej sytuacji. Od siebie mogę dodać tylko tyle, że postaram się aby Paweł wywiązał się z obowiązków. Tak jak już pisałem, starzy klienci którzy zakupili produkt znajdujący się na stronie poprzez steam/wiadomość prywatną od dnia dzisiejszego otrzymają dostęp do automatycznych aktualizacji poprzez platformę PluginyCS.pl. Proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie w celu weryfikacji oraz uzyskania dostępu do produktu.
 11. Skontaktowałem się z Pawłem, proszę o kontakt z nim w celu uzyskania aktualizacji (jeśli ktoś kupił od Pawła pliki poprzez steam to proszę, miejcie na uwadze że to też tylko człowiek i nie jest w stanie zawsze każdemu odpisać, postaramy się w najbliższym czasie o nadanie na stronie PluginyCS.pl dostępu dla danego produktu starym klientom dzięki czemu każdy będzie mógł pobrać aktualizację bez zbędnego czekania na odpowiedź).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...