Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Bioły

Support
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Bioły last won the day on April 15

Bioły had the most liked content!

Community Reputation

158

About Bioły

 • Rank
  Zaradny

Recent Profile Visitors

1,849 profile views
 1. Spróbuj mp_ignore_round_win_conditions 0 Link do pełnego opisu komendy
 2. @ref Discord: MartinezMajkutez#0001
 3. @4live. | FastGamers.eu skoro zależy Ci tylko na tym żeby chłopak miał przypał u rodziców to po co zakładasz o tym temat, jego ojciec ma konto tutaj czy jak? Ostatnio wchodząc na to forum widzę zadymkę za zadymką, które się nie kończą, a jedynie kilka pierwszych postów wnoszą coś do tematu. Zastanówcie się ludzie, co chcecie tym osiągnąć, połowę tych zadymek dało się rozwiązać na pw (między innymi tą). @angel jeśli możesz to zrób coś z tym bo to nie forum od wsparcia psychicznego po kradzieży, tylko od wsparcia SM/AMX. Pozdrawiam cieplutko.
 4. Czytam tak twoje wypowiedzi i już mi się odechciewa siedzieć na tym forum. Piszesz któryś raz to samo, drążysz temat niczym wiertarka głowę podczas trepanacji czaszki. Nikt cię tutaj nie obraża, @Matix8981 napisał tylko o tym że nie masz licencji, a ty od razu odbierasz to jako atak w twoją stronę. @dwbuhoff napisał również że nie posiadasz licencji i co? #lastpost
 5. Skoro coś reklamujesz musisz liczyć się z tym, że inni mogą rozpocząć dyskusję na dany temat. Nikt cię nie zaatakował, to bardziej ty atakujesz innych.
 6. Bo chcesz się obronić przed zarzutami? Spoko, jeśli chcesz. Dyskusja na jakiś temat != atak na daną osobę
 7. Więcej tych tematów się nie dało?
 8. Witam, jako iż jestem super zaufanym supportem i mam aktualnie dużo czasu chciałbym zaoferować swoje usługi ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ ). Kontakt: Steam Discord: MartinezMajkutez#7959 Temat z opiniami:
×
×
 • Create New...