Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Karcok

Właściciel sieci
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Karcok last won the day on May 11

Karcok had the most liked content!

Community Reputation

19

1 Follower

About Karcok

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Imię
  Karol
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Strona www
  https://katujemy.eu/
 • Team name
  Katujemy.eu

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  0
 • TeamSpeak:
  karcok.net-speak.pl

Recent Profile Visitors

415 profile views
 1. Panowie to nie jest licytacja i proszę się zachować! Ale również nie mogę się powstrzymać! Daje max 2,5 miecha!
 2. Witam serdecznie, sprzedaje swoją Arenkę 1v1 z Katujemy.eu Powodów tutaj nie będę wypisywać, Arenka ostatni okres spadkowy ma skuli szkoły. https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.170:27015 Serwer istnieje od 2018 roku i jest chyba jedną z najbardziej rozpoznawalnych Arenek w Polsce. Wszystkie oferty proszę składać bezpośrednio do mnie na PW.
 3. Ciężko tutaj cokolwiek w ogóle wycenić. Jak koledzy wyżej już wspomnieli, forum wymaga rejestracji, aby cokolwiek przeglądać. Nikt o zdrowym rozumie nie będzie się rejestrował tylko po to, aby wycenić twoje forum. Co do serwerów sprawa również nie jest oczywista, powiedźmy sobie szczerze serwery typu 2,7k, 2,3k, 3,9k, 4,2k w GT są kompletnie nic nie warte i nadają się tylko na oddanie swoich dni na inne serwery. Natomiast co do serwerów: Only AWP, Only Mirage #1 i #2 mamy obraz tylko taki, że są w jakieś sensownej pozycji w GT. Nie wiemy nawet ile zarabiają, czy mają wykupione a
 4. Karcok

  5vs5 - wycena

  Z czystej ciekawości chciałbym się zapytać o wycenę 5vs5. Aktualna pozycja w GT to: 658th co daje aktualną pozycję top 1 w Polsce, dodatkowo serwer jest "w formie" i non-stop skacze jeszcze wyżej w GT. Serwer potrafi sam się spłacić i wyjść minimalnie na plus. Serwera NIE SPRZEDAJE. Zależy mi tylko na samej wycenie, z czystej ciekawości.
 5. Dam 100zł za wszystko. Uważam, że to uczciwa cena. Kolega @ToKi Troszkę zaważył wartość.
 6. Witam serdecznie, kupię rozkręcony serwer Only Mirage CS:GO Cena: Do 5000zł Ważne! Nie kupuje żadnego ochłapu! Chcę dostawać tylko porządne oferty! Wszystkie oferty proszę kierować na prywatną wiadomość!
 7. Szybko, przyjemnie i przejrzyście. Z tą osobą nigdy nie kupisz kota w worku. Bardzo dobrze przeprowadzona transakcja! Nic tylko robić więcej interesów!
 8. Jeżeli przeprowadziłeś ze mną jakiekolwiek transakcje i były one bez problemowe, zostaw proszę komentarz w tym temacie.
 9. Jest ktoś w stanie się tego podjąć za opłatą? Oczywiście mówię tutaj o konwersji map do HDR.
 10. Witam, od jakiegoś czasu przychodzi mi się mierzyć z problemem który następuje po zmianie mapy. Serwer chcąc zmienić mapę wyrzuca graczy całkowicie z csa. Oczywiście tyczy się to mojego serwer Arena 1v1. Wiadomo w większości przypadku serwer czyta dobrze mapę i zmieniana na nią następuje poprawnie. Z tego co zaobserwowałem, nie są to jakieś konkretne mapy tzn. Potrafi wywalić przy zmianie na mapę np. am_redline, kiedy mapa sama w sobie działa i często ją widuje na serwerze. Jeżeli ktoś spotkał się już z takim problemem, bądź wie jak do naprawić prosiłbym o pilny kontakt!
 11. Ale drama.... Co Internet potrafi zrobić z człowiekiem...
 12. Karcok

  Wycena serwera

  @Cotuo O czym ty gadasz? Przecież napisałem, że potrzebowałem kilka razy w danym momencie podbić serwer zaraz po restarcie od razu pełna, aby potestować parę rzeczy. Więc jaki goboosting i reklamowanie? Jak dla Ciebie definicja dobrego serwera to serwer który nie ma w historii użytkowników żadnej osoby z dopiskiem "goboosting" to ja już nie mam więcej pytań.
 13. Karcok

  Wycena serwera

  Nie rozumiem logiki. Albo jej kompletnie nie ma. Oczekujesz od typa któa ma +/- mogę się walnąć, ale na oko 20/30 serwerów tego, że będzie wchodził na każdy serwer? xD @Cotuo Jakiej bujanki? Nie znasz tematu to się nie wypowiadaj, serwer otrzymał przez ostatnie dwa dni graczy z goboostingu tylko i wyłącznie po to, aby natychmiastowo zapchąć ją do full slotów w celach naprawienia problemów! Ona chodzi od paru lat cały czas bez żadnej reklamy. Chyba byłbyś naiwny i głupi, jakbyś naprawdę myślał, że pakuje w serwer z top 50 w GT Ludzie szanujmy się... Myślmy czasami....
 14. Karcok

  Wycena serwera

  @Erwin O to mi też chodzi, spotkałem się z różnymi ofertami i wynosiły one minimum 2tys. zł. Dlatego jestem strasznie zdziwiony dlaczego za serwer 50th w GT można dostać mniej jak z jakiegoś mirka z top 700/800. Owszem Arena to nie jest mod idealny pod zarobek, czasem coś zarobić, ale jak sam napisałeś bez przesady, natomiast płaci się za samych "graczy"
 15. Karcok

  Wycena serwera

  @Siwy | KILL4U.PL Zależy wiadomo od miesiąca. Nie raz zarobi 160zł, innym razem 100zł. Skąd takie niskie ceny? Serwer przecież jest w top 50.
×
×
 • Create New...