Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Karcok

Właściciel sieci
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Karcok last won the day on July 11

Karcok had the most liked content!

Community Reputation

39

3 Followers

About Karcok

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Imię
  Karol
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Strona www
  https://katujemy.eu/
 • Team name
  Katujemy.eu

Kontakt

Recent Profile Visitors

929 profile views
 1. @VestSmart haratamydotacje@gmail.com
 2. Świat jest pełen robactwo i brudu jak każdy z nas wie 😆 Ale to, że ludzie potrafią scamować na marne 100zł o tym jeszcze nie wiedziałem 😆 Moja matka zawsze mawiała "Jak kraść to zawsze miliony!" Kolega @Petrusek na steam pdt. Kryszak, obimbał mnie na stówkę. Nie chodzi o samą kasę, bo to rzecz nabyta, którą można zarobić, czasami sam szacunek i znajomość ludzi jest więcej warta niż jakaś stówa. Na całe szczęście mój kumpel @W!nn3Web! nie dał się wyrolować i ostrzegłem go w miarę szybko przed owym szkodnikiem żerującym na liściach kapusty. Temat ten nie ma
 3. Karcok

  Wycena mirka

  @Lubinek Wycena serwera to nie jego kupno, abym musiał Ci jakiekolwiek zarobki udowadniać. Nie mam czasu i sił przeszukać na PayPal, po skinach, PSC itd. ile uzbierało mi się z vipów. Z samego sklepu + PayPal jest lekko ponad 700zł, do tego dochodzą PSC i skiny, a tych również nie brakuje. Jeżeli masz z tym aż taki problem, to zamiast spamować na siłę, możesz czysto hipotetycznie rozpisać przybliżoną wartość serwera opartą na moich "Nie potwierdzonych zarobkach"
 4. Karcok

  Wycena mirka

  Prosiłbym o wycenę serwera https://www.gametracker.com/server_info/54.38.134.235:27015 Top 25th Koszt przedłużenia serwera = 135zł Zarobki ~1000zł na miesiąc (Podliczone są w tym SMS'y, Przelewy, PayPal i skiny) Hosting Pukawka.pl Serwer nie posiada żadnych reklam, jest jednym z nielicznych serwerów który posiada tak wysoką aktywność nocną.
 5. Nadal aktualne! Więcej informacji na PW!
 6. Karcok

  Kupię wpln na ls

  Typowi użytkownicy mygo 😫
 7. Zapraszam ponownie chętnych na PW! Poprzedni kupujący zrobił rezerwację na miesiąc i nie kupił jej. Ostatni okres jest bardzo dobry dla areny, ponownie wskoczyła na bardzo wysokie miejsce w GT i leci jeszcze dalej. https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.170:27015
 8. Witam mam do sprzedania 300zł na 1shot1kill. Przelicznik to 0.8 Więcej informacji na PW
 9. Panowie to nie jest licytacja i proszę się zachować! Ale również nie mogę się powstrzymać! Daje max 2,5 miecha!
 10. Witam serdecznie, sprzedaje swoją Arenkę 1v1 z Katujemy.eu Powodów tutaj nie będę wypisywać, Arenka ostatni okres spadkowy ma skuli szkoły. https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.170:27015 Serwer istnieje od 2018 roku i jest chyba jedną z najbardziej rozpoznawalnych Arenek w Polsce. Wszystkie oferty proszę składać bezpośrednio do mnie na PW.
×
×
 • Create New...