Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Matixen

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Matixen last won the day on May 29

Matixen had the most liked content!

Community Reputation

9

About Matixen

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  57333370

Recent Profile Visitors

1,491 profile views
 1. Styl został sprzedany, jak ktoś chciałby zamówić styl to kontaktować się przez discord.
 2. @Siwy | KILL4U.PLMożesz edytować mi temat i zmienić discord na blaze#9482
 3. @Siwy | KILL4U.PL @y0ung 500zł do nego
 4. Witam, posiadam na sprzedaż layout o tematyce Counter Strike, wszelkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Możliwość dorobienia wszystkich podstron, bannerów serwerowych, rang graficznych itd. Discord: blaze#9482 Podgląd: http://atssrv14512.cloudpixel.pl/nexum-preview.png?fbclid=IwAR0x75VWwOkIjrvTal3gLyluNMJDzmRTskheePvRy-kPoIEJB8HGgnixskU
 5. Wszystkie pliki dołączam do serwera - zresztą już wrzuciłem do FTP all pliki typu .sp itd, jak będzie czegoś brakować to wystarczy napisać. Większych dowodów nie mam, jedynie możesz np wejść na serwer i użyć !rank który ukaże Ci ile graczy łącznie było na serwerze.
 6. No tak i ta reklama gosetti 😄 Wyłączyć jej nie mogę 😛
 7. Wchodzą niekiedy gracze, tylko gametracker jest zepsuty i nie pokazuje.
 8. Witam, mam do sprzedania serwer CS:GO [RETAKES ONLY PISTOL] serwer jest cały skonfigurowany i gotowy do gry. https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.170:27085/ Serwer jest ważny jeszcze 26 dni 18 godzin 5 minut - od dzisiaj Cena około 70zł do negocjacji PW Kontakt forum Na serwerze jest również wykupiony boost za 50zł na gosetti.pl
 9. Polecam, szybko tanio i bezpiecznie 😄
 10. Jak chcesz konto CS:GO PRIME zakupić to mam na sprzedaż. Konto było tylko przeznaczone do tzw smurfowania i grania ze znajomymi - którzy mają mniejsze rangi, rozegrałem tam około 11 meczy, gdzie po 10 meczach wylądowałem w DMG - aktualnie ranga jest wygaśnięta (ale mogę zagrać szybko MM i dać info co do rangi). Niestety PRIME status zakupiłem jako podarowanie jako prezent ze swojego głównego konta, więc żeby dodawać do znajomych musisz doładować jakieś środki. Jak jesteś chętny to pisz PW 🙂
 11. Polecam tego Pana, paczka została dla mnie zrobiona natychmiastowo - nie musiałem długo czekać. Jeśli potrzebowałem jakiś poprawek albo coś mi nie odpowiadało to szybko brał się za poprawki.Osoba godna polecenia, tyle w temacie.
 12. Jeśli chcesz tak bardzo pokazać swoją kose to ustaw po prostu viewmodel_fov na największą wartość, czyli 68. A jeśli chcesz od kogoś viewmodel to łap mój: viewmodel_fov 60; viewmodel_offset_x 1; viewmodel_offset_y 1; viewmodel_offset_z -1.5; viewmodel_presetpos 0; cl_viewmodel_shift_left_amt 1.5; cl_viewmodel_shift_right_amt 0.75; viewmodel_recoil 0; cl_righthand 1;
 13. Co jest w tym Twojego prócz dodania napisu 5 MAPS i pod spodem ALKOSKILL ? Taki sam banner mogę zaraz wszystkim za free udostępnić ?
 14. Jeśli chodzi o zarobki to musisz pamiętać, że muszą one sięgać 2500-3000 PLN miesięcznie, no chyba że chcesz mieć w organizacji 14/15 latków, gdzie znajdą czas po szkole na treningi ze sobą i poradzą sobie za 500 PLN miesięcznie, czy mniej. Jeśli nie planujesz na początek nic płacić zawodnikom, ale wątpię że znajdziesz graczy do organizacji, którzy za free wejdą w top 15 PL, to 10k wystarczy.
 15. Zarobki serwera + opłaty forum + cena wykupu każdego z serwera na hostingu + możesz sobie sam ustalić cenę za serwer, ale myślę że możesz liczyć z 150-250zł za 1 serwer = cena za wszystko. Jak ktoś Ci da za to wszystko 2500-3000zł, to myślę że możesz brać z zamkniętymi oczami.
×
×
 • Create New...