Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

fiXed

Użytkownik
 • Posts

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
PRO8L3M x KazBaaganeSzpaku - GeForce
00:00/00:00
 • PRO8L3M x KazBaaganeSzpaku - GeForce

fiXed last won the day on August 7

fiXed had the most liked content!

About fiXed

 • Birthday 06/12/2006

Informacje o mnie

 • Imię
  Kamil
 • Skąd
  Polska / Katowice
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zawód
  Informatyk
 • Team name
  GameNation.eu

Kontakt

Recent Profile Visitors

2,297 profile views

fiXed's Achievements

Uczeń

Uczeń (3/14)

 • One Year In Rare
 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

25

Reputation

 1. Nie mogę edytować postu, także piszę tutaj:) Tylko Ty poruszasz dwie totalnie inne sprawy i dodatkowo na żadnej się nie znasz, a się wypowiadasz. Pukawka nadpisywała plik server.cfg, a dokładnie linijkę, która określa ilość botów na serwerze. Jak chodzi o ujemne pkt to było zjawisko starego i przestarzałego core'a, którego Ci zmieniłem i wszystko śmigało dobrze. Ja wykonałem zlecenia uczciwie, Ty za to zachowałeś się bardzo niedojrzale i nieodpowiednio jak na swój wiek. Poza tym nic mi nie pisałeś, że mam Ci zrobić jakieś zabezpieczenia anty-ddos itd, więc nie rozumiem skąd te pretensje.
 2. Po pierwsze legendę rang dodałeś przed moim zezwoleniem, a po drugie napisałeś "na jakiś czas", a jak na razie jest ona tam przez cały czas istnienia tej sieci. Przechodząc do sprawy paczki - ja pracę wykonałem, pokazałem na serwerze hostowanym przez ServerP******.eu i zgodziłeś się na takową paczkę. Później zacząłeś wytykać mi, że botów nie ma (przez to, że server.cfg był nadpisywany). Poza tym, jak ja mogę "wziąć z powrotem" paczkę, w którą włożyłem dużo czasu pracy? Zrobiłem i oczekiwałem zapłaty, z której Ty się wywiazałeś. Ty za to wracaj do swojego burdelu, który nawet nie posiada najprostszego anty-ddos'a. Krzyż Ci na drogę, Amen.
 3. Przestrzegam wszystkich przed współpracą z Panem LOLSON z paru następujących powodów. Numer 1: Wykonując dla niego dość dużo dla jego sieci umawialiśmy się za każde zrobione zlecenie na odpowiednią kwotę pieniędzy. Pan LOLSON powiedział mi wtedy, że mam zrobić certyfikat SSL, usunąć z linków /index.php?, zrobić paczkę DeathMatch i pozmieniać wygląd na forum przy postach, a on mi zapłaci dopiero później 200 zł, bo czeka na wypłatę. Ja się zgodziłem, bo każdy ma w życiu różne sytuacje no i zrozumiałem to, że może nie ma pieniędzy, albo coś. W dzień zapłaty Pan LOLSON zaczął mi mówić, że dostanę mniej pieniędzy, bo na paczce DeathMatch nie ma botów i, że mam sobie wziąć ją z powrotem (XD). (powodem wywalania botów było to, że pukawka nadpisywała plik server.cfg, przez co nie mogłem nic zrobić) Numer 2: Dodatkowo Pan LOLSON kradnie różne obiekty z innych for. Do przykładu pokażę legendę rang z mojego forum vs z jego forum. Wygląda podobnie co nie? Teraz dla niedowiarków pokażę dowód, który potwierdzi, że tabelka należy do mojej sieci. Przedrostek "gn" w różnego rodzaju klasach oznacza GameNation - dość logiczne. Ogólnie nie chcę mi się już więcej na Pana LOLSONA rozpisywać, bo nie po to są wakacje. Życzę miłych wakacji, fiXed!
 4. Witam! U nas na sieci też mieliśmy przyjemność poznać Vakaistu. Z tego co pamiętam chłop obiecywał jakiś tam przezajebisty styl i chciał j@ z dostępem do takich rzeczy w ACP jak style, rangi itp. Zrobiliśmy backup'a, daliśmy mu rangę i w ciągu 2h tak nam zajebiście zrobił forum, że nie szło go w miarę normalnie przeglądać. Później jeszcze na koniec przeciągał ludzi z naszego Discorda na jakąś inną sieć (chyba jego, ale nie jestem pewny). Nie polecam typa :] Miłego wieczoru!
 5. poka więcej fotek z bliska bo prezentuje się nieźle! pozdro
 6. Sprawdź czy pliki muzyczne są umieszczone w odpowiednim katalogu i czy nazwy wpisane w configu się zgadzają z tymi w katalogu. Oprócz tego dodałeś katalog sound na FastDL? Jeżeli tak to dopisz do server.cfg takie dwie linijki: sv_downloadurl "link do fastdl" sv_allowdownload 1 sv_allowupload 1
 7. Łamie mi się serce jak na to patrzę... Pomagajmy! ❤️
 8. fiXed

  Zamknięty na prośbę autora. Cs-owo.pl - sieć z innego wymiaru

  Miałeś rację. Aktualnie Teygo sobie robi swoją sieć. 🙂
 9. fiXed

  Zamknięty na prośbę autora. Cs-owo.pl - sieć z innego wymiaru

  Zobaczymy jak to będzie. Dzięki za informację! 😊
×
×
 • Create New...