Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

pcku

Zbanowany
 • Content Count

  2,477
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pcku last won the day on May 31 2020

pcku had the most liked content!

Community Reputation

32

1 Follower

About pcku

 • Rank
  Ekspert

Informacje o mnie

 • Team name
  uoszusta.pl

Recent Profile Visitors

1,148 profile views
 1. typie dostałeś odkodowany plik _install.php XD a zakodowany install.php W vendorze co najwyżej to linki do instalatora możesz pozmieniać. Zapewne nox ci napisał i przeczytaj jeszcze raz tylko uważnie :D Linki z instalatora co najwyżej ;)
 2. To chyba przez ciebie, zakupiły go 4 osoby w tym ty. Chciałeś dorobić jeszcze minecrafta i odsprzedawać licencję. Każdy dostał wszystkie kody źródłowe, nie trzeba nic dekompilować XDDDD Ból dupy masz bo twój pomysł z przerobieniem go się nie powiedzie. Nie no spoko udostępniaj, to tylko pokazuję jakim typem człwiieka jesteś.
 3. Nie jestem autorem sklepu, zleciłem jego wykonanie programiście z rok temu jak nie więcej. Musiałbyś zlecić komuś innemu dopisanie bo autor raczej nie będzie miał czasu (mogę podać namiary na osobę która możliwe że by się podjęła za niewielką opłatą)
 4. Range Extreme Zobacz plik Opis: Po długich próbach, udało mi się wreszcie dokończyć Mój projekt ,który nazywa się "Range Extreme". Plugin ,który wam się na pewno spodoba ma za zadanie mierzyć statystyki gracza i opierać je o Rangi i Odznaki. Gdy dany Gracz zabije i uzyska jakieś statystyki to wtedy przypada mu jakaś Ranga i Odznaka. Sam opracowałem takt dodawania Odznak i Rang. Komendy Gracza: Komendy gracza w say: !range //Wyświetla Statystyki Graczy !stats //Wyświetla Statystyki Graczy !pomoc //Wyświetla Okno Pomocy !infor //Wyświet
 5. Rangi Zobacz plik Opis: Za każdego zabitego przeciwnika dostajesz punkt. Punkty są podliczane na początku każdej rundy. Im więcej punktów, tym większa ranga. Rangi: 00-29 --> Wiesniak 30-59 --> Lama 60-119 --> Sierota 120-209 --> Owieczka 210-324 --> Staruszka 325-499 --> Cherlak 500-729 --> Kozak 730-999 --> Macho 1000-1399 --> Snajper 1400-1849 --> Rambo 1850-2299 --> Terminator 2300-2899 --> Wiesiek 2900-3549 --> Morfeu
 6. RanG Zobacz plik Opis Plugin, który pokazuje twój nick, rangę, ilość zabójstw, postęp oraz czy jesteś vipem czy nie. Postęp wyświetla zdobytą rangę na ilość rang. Przykładowo w pluginie dałem 11 rang zdobyłeś 4 pokazuje Instalacja Standardowo; plik ranga.amxx do cstrike/addons/amxmodx/plugins/ dopisz ranga.amxx na końcu w plugins.ini Autor: Pineksio Dodający pcku Wysłany 26.05.2020 Kategoria
 7. Remake of HeadSplash Zobacz plik Opis Przy zabiciu został dodany nowy efekt poza samą krwią - błysk. Na pewno w pewien sposób to urozmaici grę Skacząc komuś na głowę, zadajemy 40 obrażeń co 0.4 sekund (wartości te można zmienić w pliku *.sma) Konfiguracja Na początku pluginu znajduje się: new Float:g_fDelayPerHit = 0.4; new Float:g_fDamagePerHit = 40.0; Aby zmienić czas między nowymi obrażeniami oraz ilość obrażeń, wystarczy wpisać swoją liczbę we float - liczbie zmiennoprzecinkowej. Autor: forti
 8. Z tego co mi pisał ty coś poprawiałeś i wgrywałeś swoje pluginy. Tak czy siak nie otrzymał twoich plików źródłowych i Biołego.
 9. Widocznie jestem ślepy, bo na serwerze bicka na którym wykonywałeś odpłatne zlecenie nie było plików źródłowych, pytając go o to odpisał że nie dawałeś mu plików źródłowych. //odkupiłem od niego ten serwer Ps. Nie było twoich plików źródłowych i Biołego, ale ty wgrywałeś jego pluginy.
 10. Od kiedy dorzucasz .sp? Bo odkąd pamiętam nigdy nie dawałeś plików .sp, wgrywałeś twoje pluginy na serwer ale bez plików źródłowych..
 11. Hosting? Do kiedy opłacony?
 12. Zobacz plik [CS 1.6] es_jungle Opis Mapa do cs 1.6 Dodający pcku Wysłany 19.06.2020 Kategoria Mapy  
 13. Zobacz plik [CS 1.6] dm_snw Opis Mapa na serwer Counter Strike 1.6 Dodający pcku Wysłany 19.06.2020 Kategoria Mapy  
 14. Zobacz plik [CS 1.6] dm_zartor Opis Mapa na serwery Counter Strike 1.6 Dodający pcku Wysłany 19.06.2020 Kategoria Mapy  
×
×
 • Create New...