Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Roberrt

Zasłużony
 • Content Count

  1,151
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  77
1164017995_SuperTimor.mp3
00:00/00:00
 • 1164017995_SuperTimor.mp3
 • 1242912965_Jacu-Premier.mp3

Roberrt last won the day on April 18

Roberrt had the most liked content!

Community Reputation

485

4 Followers

About Roberrt

 • Rank
  Szefuncio

Informacje o mnie

 • Imię
  Robert
 • Skąd
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zawód
  Laravel Developer
 • Strona www
  https://roberrt.ovh
 • Team name
  KILL4U.PL

Kontakt

Recent Profile Visitors

4,848 profile views
 1. Roberrt

  Fasturn.eu

  na działalnościach regulowanych przez nbp aż tak dobrze się nie znam, ale na 10000% wchodzi to na rynek regulowany: wymiana instrumentu płatniczego na inną formę instrumentu płatniczego czy też pieniądza lub środka płatniczego.
 2. Roberrt

  Fasturn.eu

  W sumie dopóki nie obracasz milionami, to KNF ani NBP się tobą nie zainteresuje chociaż jest to na granicy prawa między kantorem a instytucją płatniczą
 3. Roberrt

  Fasturn.eu

  W tym przypadku to jest pranie pieniędzy.
 4. Zapraszam do siebie na priv, moje paczki deathrun są na jednych z największych serwerów w Polsce
 5. Podaj nazwę sieci a najlepiej link do forum.
 6. Roberrt

  Fasturn.eu

  A teraz wszyscy są wzywani na komendę, masz ci babo placek jako świadek do osoby z zarzutami prania pieniędzy 😉
 7. Zobacz plik [Roberrt] Roundsound: 2018 Cześć, Wrzucam swoją starą paczkę rsów z 2018 a w niej nuty od m.in. taco hemingway, martin garrix, beka ksh, tiesto, ultra music, boris, itd. Dodatkowo w paczce znajduje się plugin do obsługi tych rsów (też z 2k18). Instalacja: przerzuć zawartość archiwum na swój serwer do katalogu csgo/. Dodający Roberrt Wysłany 08.04.2021 Kategoria Pliki r
 8. Version 2k18

  24 downloads

  Cześć, Wrzucam swoją starą paczkę rsów z 2018 a w niej nuty od m.in. taco hemingway, martin garrix, beka ksh, tiesto, ultra music, boris, itd. Dodatkowo w paczce znajduje się plugin do obsługi tych rsów (też z 2k18). Instalacja: przerzuć zawartość archiwum na swój serwer do katalogu csgo/.
  Free
 9. Cześć, jeśli będzie duże zapotrzebowanie na wsparcie dla AMXX to mogę spróbować coś napisać pod to.
 10. Cześć, przesyłam notkę o kolejnej aktualizacji - Update 1.2.2: Ważne poprawki kodowania plików (ioncube), bez tego update'a na niektórych środowiskach mogą płatności poprawnie nie działać.
 11. Cześć, przesyłam krótkie info o szybkiej aktualizacji, wprowadzono wersję 1.2.1 która rozwiązuje problem z dostępem do listy usług po przejściu do zakładki Moje konto (dzięki @Merxy za czujność).
 12. Cześć, wkradł się błąd. Grono klientów u których wiem że jest już nowy sklep zostało poinformowane, na szczęście nie ma tu żadnych danych osobowych względem rodo także niska szkodliwość ale dzięki za czujność 😉
 13. UPDATE 1.2.0 Cześć! Przychodzę do was z dużą, bardzo dużą aktualizacją sklepu. (Z 1.1.X do 1.2.X) Co się zmieniło?: # Nowy styl Wprowadzono nowy odświeżony styl, piękny - czyż nie? 🙂 Styl został zmieniony również na stronie projektu - sklepsms.ovh Aby go włączyć wystarczy dodać do inc/config.php w sekcji config wartość 'theme' => 'poco', dla nowych sklepów nowy styl zostanie podstawowo uruchomiony. # Zaawansowana integracja z SourceBans Sklep umożliwia od teraz tworzenie kont w sourcebansie bazując na usługach (jeden p
×
×
 • Create New...