Jump to content
Trwają prace nad forum. Mogą występować drobne zmiany w wyglądzie forum. :-) ×

Roberrt

Moderator
 • Content Count

  925
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  62

Roberrt last won the day on December 10

Roberrt had the most liked content!

Community Reputation

344 Distinguished Master Guardian

About Roberrt

 • Rank
  Master Guardian II

Informacje o mnie

 • Imię:
  Robert
 • Skąd:
  Warszawa
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zawód:
  Laravel Developer
 • Strona internetowa:
  https://forum.kill4u.pl

Kontakt

Recent Profile Visitors

2,209 profile views
 1. Jest to forum związane z sourcemodem więc słabo aby w headerze był stary kod, to tak jakby na salonie audi był wielki banner audi z 2000 roku... public OnPluginStart() vs public void OnPluginStart() decl String: vs char @Weak. 2. generator nieaktualny, nie działa 3. zlewa się
 2. 1. użycie nowego syntaxu w banerze bo to źleeeee wygląda https://i.imgur.com/2RTA2UD.png 2. Ukrycie Generatora VIP 3. 4. Jeśli wszystko mamy tutaj zaakcentowane na pomarańczowo to może do loga też przydałoby się dać pomarańczowy kolorek 5. Nie ma wskaźnika (tej białej migającej kreski jak piszemy) jak dodajemy kod
 3. to jest kompletnie z d* to co podałem zmień na: writeid writeip exec banned_user.cfg exec banned_ip.cfg sv_server_graphic1 "csgo.png" sv_occlude_players 0 sv_force_transmit_players 0 net_splitrate 2 reszta raczej OK, fastdl powinien być zapisany w server.cfg w postaci sv_downloadurl "LINK_DO_FD"
 4. Modyfikacja ma na celu zmodyfikowanie podstawowej rozgrywki, modyfikujesz ją zmieniając obowiązujące warunki z podstawowych trybów gry, dodanie na serwera skinów i rankingu + ograniczenie mapy do jednej (na mirka) w trybie turniejowym jest już modyfikacją rozgrywki czyli modem. jak zacząć? Od instalacji serwera na maszynie jakie grywalne mody? wymieniłem wyżej, ot co.
 5. A ja tu wasze teorię obalę, moim skromnym zdaniem jednym z początkowych serwerów powinny być m.in. only mirage, only awp lub deathrun, serwery nie jest te za trudno rozkręcić (jeśli posiadają w sobie jakiś efekt WOW) a zastrzyk gotówki aby nie inwestować dużo ze swoich pieniędzy na pewno się przyda. Z autopsji mogę powiedzieć że te dwa mody potrafią utrzymać całą sieć serwerów jeśli są zarządzane przez *dobrych* ludzi. dziękować za przeczytanie.
 6. https://github.com/sloenthran/OnlineShop
 7. Sklepy dostępne w pl: https://sklepsms.ovh http://sklepcs.pl http://sklep-sms.pl
 8. Csgo ma runtime jednowątkowy, zajmuje od 15 do 40 GB na dysku (zależy od ilość modeli map materiałów), zwykle 1gb-2gb ramu per runtime styka, zasilacz w tym przypadku chyba nie jest ważny. Jeśli CPU ma dobry singlethread performance powinien wyjść ci 1serwer na wątek z zachowaniem 2 wątków pod procesy systemowe i management dla np. Dockera.
 9. Do tego to tylko SPEdit, kompilator build-in, pobieranie funkcji z includów, poprawianie wyglądu tekstu (anty-shitcode), nawet można zrobić autoupload.
 10. Temat został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 11. Cześć, Prezentuję wam listę zalecanych usługodawców pod serwer teamspeak. Lista opiera się na moich doświadczeniach (od 2014/15 zdążyłem coś przetestować). Mały serwer teamspeak (<20 osób): Darmowy serwer na platformie teamspeak5 (niedostępne jeszcze publicznie) Serwer na slotówce, polecam w tym przypadku net-speak.pl (@Net-Speak.pl), obie lokalizacje będą OK ale jak wiadomo z polskiego datacenter będzie mniejszy dla nas ping. *multigaming też gitarka* Budżetowy VPS, można podczas blackfriday wyłapać maszynę za 7 zł w sprintdatacenter.pl lub najtańszy vps który ma min. 5 gb dysku ssd, 1 gb ramu, stale łącze 100mb/s, lokalizacja w europie Średnich rozmiarów serwer teamspeak (21-60 osób): VPS ale już z porządną ochroną antyddos tutaj mogę zaoferować trzy propozycje: Hosteam.pl od drugiego pakietu lvlup.pro pakiety w polsce (konfiguracja antyddosa przez panel my.lvlup.pro niezbędna!) | z kodem devlogic.pl 10% taniej Jeśli zależy nam na wielozadaniowości danej maszyny pomyślałbym o advancednet.pl, nie wiem jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o antyddos ale wydajność vpsów jest przyzwoita i nie mamy OVERSELLINGU Jeśli jesteśmy pewni że nie będziemy mieli ataków a chcemy mieć jeszcze miejsce na pozostałe rzeczy np. stronę www to możemy również zakupić vpsa mini na webh.pl | z kodem PROMO30536 20% taniej do końca okresu rozliczeniowego na całe konto net-speak.pl oferta voice vps Sporych rozmiarów serwer teamspeak (61-150 osób): Jeśli jesteśmy bliżej niższej bariery możemy jeszcze sugerować się poprzednią propozycją ale jeśli mamy ok ~100 użytkowników może nam brakować ramu jeśli trzymamy boty napisane w php na tej samej maszynie cpu też nieźle może być zużywane. Tutaj skupiłbym się na dwóch firmach hosteam.pl oraz lvlup.pro, hosteam - pakiet 3 wzwyż, lvlup zainteresowałbym się tymi dwoma pakietami https://i.imgur.com/Nw24QMf.png Bardzo dużych rozmiarów serwer teamspeak (>150 osób): Jeśli dotarłeś do takiej liczby użytkowników (i nie są to boty!) to powinieneś już sam wiedzieć czego potrzebujesz, tego nie da się łatwo powiedzieć - ta ta i ta maszyna będzie hulać a te nie. Dodam jeszcze że w przypadku vpsów potrzebna jest dobra konfiguracja, nie mówię tutaj o pseudotechnikach którzy umieją postawić panel i zmienić hasło roota, do konfiguracji iptb, csf, sshd trzeba mieć troszeczkę (nie dużo!) bardziej rozbudowaną wiedzę. Jeśli jesteś początkujący w tych tematach zapoznaj się z poradnikami (znajdziesz ich na youtubie multum) odnośnie podstaw linuxa, jak działa firewall, co to blackholling, itd. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub w czymś się pomyliłem - napisz do mnie wiadomość prywatną.
 12. Nikogo z steama nie usuwałem, o sourcecode nie pamiętam żebyś prosił więc nie wprowadzaj w błąd innych. Zresztą jeżeli to ty (jeśli jesteś kim myślę) to zostałem przez ciebie i Zorixa na swój sposób naciągnięty na kasę więc nie rozumiem twojego problemu (poszedłem wam na rękę). @QQe bay-the-way sam rzekę rozpocząłeś pozderki i miłej nocy
 13. Cześć, skontaktuj się ze mną na steamie, na pewno się dogadamy https://steamcommunity.com/id/imroberrt
 14. Uśredniona ilość graczy na wszystkich serwerach na danej sieci (nie licząc ts) w skali 30 dni? :) Zawsze chodziło w tym wszystkim aby zachęcić graczy
 15. Planuje jeszcze schematy cen ale to jeszcze trochę czasu
×
×
 • Create New...