Jump to content

Roberrt

Moderator
 • Content Count

  949
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  64

Roberrt last won the day on January 6

Roberrt had the most liked content!

Community Reputation

353

About Roberrt

 • Rank
  Stary wyjadacz

Informacje o mnie

 • Imię:
  Robert
 • Skąd:
  Warszawa
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zawód:
  Laravel Developer
 • Strona internetowa:
  https://forum.kill4u.pl

Kontakt

Recent Profile Visitors

2,412 profile views
 1. miałem dopisać to właśnie, później dochodzi tzw. technika argumentacji (argumenty z próżni czasami nawet argumentum ad baculum), nie mają racji bytu w tym przypadku, renoma i staż. Oczywiście każdy może użyć przedrostka "najlepszy" i nikt nie może go za to ukarać 😜
 2. Zwykle jak wdrażasz nowy produkt na rynek starasz się aby był on najlepszy albo równy konkurencji, stąd tekst "najlepszy" aby przekonać konsumenta do wybrania twojego towaru/usługi, tekst jest przewałkowany jak 150 ale i tak się go stosuje. Ale co ja tam wiem...
 3. Jakim? Znam się na rzeczy, a z resztą co cię to interesuje? To ostatnie mam traktować jako obrazę mej persony albo @prohost? Wiem że od ciebie trzeba się trzymać z daleka po jednej transakcji ale wywody zachowaj dla siebie lub wylewaj je w wiadomości prywatnej.
 4. Roberrt

  Kupię wPLN 1s1k

  Kupię wPLN na hosting 1s1k.pl Przelicznik: 0.5-0.7 Ilość: 0-300 (zależy ile masz) Kontakt: https://steamcommunity.com/id/imroberrt
 5. Co to za kod? Podaj swój link do profilu steam.
 6. uśmiałem się po pachy 🙂 Nie ważne jak to @prohost rozwiążesz, zawsze trafi się jedna osoba która znajdzie lukę w systemie konkursu i spróbuje oszukiwać.
 7. targetując się głównie do dzieci w sumie można nieźle zarobić a mi chodziło o sieć serwerów 😜
 8. s*, przynajmniej własny i funkcjonuje - jak tam studioadept?
 9. Nie wiem jakim cudem ty masz tu moderatora mając własne forum. To jest prawdziwy cyrk.
 10. Nie bajki, tylko powód migracji do 1s1k, oczywiście oni też nie mają czystych rączek ale na pewno lepiej niż pukawka. btw. co zyskałbym pisząc negatywną opinię nie opartą o faktach?
 11. Amatorstwo? Ja mówię o twojej osobie (jeśli jesteś kim wydaje mi się że jesteś) przy waszej genialnej migracji z nozo na nowy panel mówi ci to coś? (nie licząc ile razy wam maszyna z garrysmodem i innymi serwerami padała) Doliczając twoją wiedzę i większe januszostwo niż moje to taki średni ten hosting. Tyle co chciałem to napisałem, pozdrawiam i powodzenia w szukaniu technika do fivema.
 12. Muszę przyznać rację @Brum Brum pukawka to największy szłams z jakiego korzystałem (serwer włączał się coś koło 2 minut gdzie na każdym innym hostingu 5-15s), aktualnie najlepiej wypada 1s1k i livs a co do hostplaya, właściciel to amator, nie będę się więcej rozpisywał.
×
×
 • Create New...