Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Roberrt

Zasłużony
 • Content Count

  1,084
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  67

Roberrt last won the day on May 8

Roberrt had the most liked content!

Community Reputation

397

3 Followers

About Roberrt

 • Rank
  Stary wyjadacz

Informacje o mnie

 • Imię
  Robert
 • Skąd
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zawód
  Laravel Developer
 • Strona www
  https://forum.kill4u.pl

Kontakt

Recent Profile Visitors

3,159 profile views
 1. refresh, ps. Top 1 serwer deathrun korzysta z mojego systemu a w dodatku jest na mojej sieci (Właściciel @Gladius)
 2. byniu to paweł mu robił serwer nie ja, ja tylko poprawiałem ich błędy i btw od kiedy wrzuca się do scriptinga na serwer spki
 3. mocną masz długotrwałą pamięć, z 2 lata temu może się tak robiło, teraz każda nowa paczucha ma sp w gratisie
 4. Cześć, Do sprzedania mam swoją paczkę deathrun, korzystają z niego topowe serwery deathrun (m.in. DR CS-4FRAGS), poniżej jakieś materiały z serwera: Część funkcjonalności (którą pamiętam): Timer, ruletka grupowa (kolory), jackpot, rangi, staty, adverty na chacie, wybór dr/freerun(+wybór za co), kolejka, integracja z sklepsms.ovh (na życzenie mogę dorobić do sklepcs/sklep by seek). Paczkę instaluję na serwer, podrzucam wszystkie ważne pliki w osobnym zipie (spki, pliki sql), Cena: 200-500 zł (zazwyczaj przy dobrym community serwer zwraca się po 2/3 miesiącach) Kontakt: PW/Steam https://steamcommunity.com/id/imroberrt
 5. Cześć, Dzisiejszy update: Dodano płatności hostingu @HostPlay.pl (hostplay.pl) Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.
 6. Zapraszam pw lub Steam https://steamcommunity.com/id/imroberrt
 7. Cześć, Ogłaszam promocję na SklepSMS, dla osób chcących przetestować sklep nie będąc zdecydowanym 7 dni do testów za darmo. Promocja jest do odwołania kontakt priv lub steam. Promocja została dodana dzięki klientowi @Zorix 🙂 Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.
 8. Cześć, Przychodzę do was dzisiaj z troszkę innymi nowinkami, otóż dodałem do zbioru poradników 4 nowe materiały, w zbiorze była tylko instalacja sklepu, rozszerzyłem to o: Dodawanie serwerów gier; Dodawanie metod płatności; Dodawanie taryf płatniczych; Dodawanie usług do zakupu i usług użytkowników. Dodatkowo, przywróciłem do życia trello na którym znajdują się m.in. pomysły moje i klientów oraz przyszłe plany co zostanie dodane do sklepu 🙂 Link trello (KLIK). Zapraszam do kupowania licencji na stronie SklepSMS.ovh, koszt licencji zaczyna się nieco mniej niż 5 zł miesięcznie 🙂 Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.
 9. Podaj cenę w temacie, może będę zainteresowany.
 10. z 2000 do 350? ja poczekałbym aż minie ta data wydania pseudo source 2 i wtedy próbował sprzedać
 11. Na 10000% wystawia rachunek/fakturę, tak samo jest w Polskim prawie, jeśli konsument się zgłosi do 3 msc od zakupu przedsiębiorca ma obowiązek do rachunku wystawić fvat a w późniejszym okresie jest to jego dobra wola.
 12. Kolego, powinieneś każdemu wystawiać fakturę co zakup a z devami rozliczać się na podstawie umowy zlecenie/o dzieło, potrącać z przychodu zaliczkę na podatek PIT a pod koniec polskiego okresu rozliczeniowego podsycać im PIT 11 bodajże. Skomplikowany temat. Albo bawić się w pośrednictwo finansowe do czego nie jesteś uprawniony.
×
×
 • Create New...