Jump to content

FastTurn

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About FastTurn

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. FastTurn

  Fasturn.eu

  Poprawione. Dziękujemy za zgłoszenie.
 2. FastTurn

  Fasturn.eu

  Nasz błąd. Zaraz poprawię. Nie zwróciłem uwagi. Jest to niewłaściwa wersja.
 3. FastTurn

  Fasturn.eu

  Zalecamy to samo. PaySafeCard jasno wyraziło nam swoje stanowisko, więc musieliśmy je usunąć. up: Dziękujemy za informację. Dlatego musi byc weryfikacja danych klienta.
 4. FastTurn

  Fasturn.eu

  Do UKE należy zgłaszać SMSy, tylko i wyłącznie. Wiemy, ponieważ pracujemy nad takim serwisem. Nie pośredniczymy w płatnościach internetowych, skupujemy kody PSC oraz sprzedajemy je. Tyle. Działalność gospodarcza jest zarejestrowana, tak więc.
 5. FastTurn

  Fasturn.eu

  Płatności PaySafeCard dla osób fizycznych! Na https://fasturn.eu czyli stronie umożliwiającej wymiany PaySafeCard na realne pieniądze udostępniliśmy API. Można dzięki niemu dodać na swoją stronę płatności PaySafeCard. Klient jest przekierowywany bezpośrednio na stronę PaySafeCard, a Wy jako klienci otrzymujecie jego wpłatę np. przelewem/paypalem/blikiem w ciągu 15 min (tak jak za wymiany). https://fasturn.eu
 6. FastTurn

  Fasturn.eu

  Dziękujemy za opinię. Ze względu na niski popyt zakupu doładowań, zdecydowaliśmy się na wyprzedaż. Doładowania nie będą uzupełniane, te które posiadamy zostały przecenione o 50%. Skupiamy się obecnie tylko na kartach PaySafeCard. Nie chcemy niepotrzebnie mrozić pieniędzy.
 7. FastTurn

  Fasturn.eu

  PROMOCJA: DOŁADOWANIA 50% TANIEJ! Kup doładowanie poprzez PaySafeCard, PayPal, SMS oraz Przelew: http://e-prepaid.eu
 8. FastTurn

  Fasturn.eu

  Rozmawialiśmy już kiedyś. Niestety ale gdzieś uciekła mi rozmowa z Panem, a nazwiska nie pamiętam. Jeżeli chodzi o API do Fasturn - ostatecznie go nie będzie. Nasza firma pracuje nad tym, tyle że nie będzie to na samym Fasturn. Tutaj screen z postprodukcji gdzie widać mniej więcej już jakie usługi będą. "PaySafeCard, DirectBilling, SMS Premium, Przelewy Online, PayPal a to wszystko dla osób fizycznych!" Jeżeli się uda, serwis zostanie uruchomiony jeszcze w maju. Niestety zarówno od strony technicznej jak i prawnej sporo pracy jeszcze. Powodem do stworzenia strony e-prepaid.pl był rebranding buypsc.eu Nie chcieliśmy dodawać doładowań do telefonu akurat tam, lecz stworzyć ujednoliconą stronę, która przyszłościowo będzie nawet samą nazwą (jak i infrastrukturą) umożliwiać dodanie wszelakich VOUCHERów itd. Możliwe, że z opcji zakupu doładowania poprzez przelew nie skorzysta zbyt wiele osób, jednakże lepiej aby taka opcja była niżeli by jej nie było. Ważnym aspektem jest to, iż są takie płatności jak PayPal, SMS, PaySafeCard. Dziwnie może brzmieć opcja zakupu kodu PSC poprzez PSC, ale celowo nie wyłączaliśmy tej opcji. Obecnie mając uzbierane np. 1000 zł na koncie PSC nie możemy przesłać np. 20 zł do kogoś innego, a tak to możemy zakupić kod i go wysłać. Oprócz tego sama opcja zakupu doładowania poprzez np. konto PaySafeCard (gdzie można mieć nazbierane x zł) jest czymś atrakcyjnym dla klienta. Doładowania i kody PSC to nie wszystko. To dopiero początek. Jak wspominałem wyżej zamierzamy wprowadzić wszelakie Vouchery typu Netflix, Spotify, Google Play itd.
 9. FastTurn

  Fasturn.eu

  A gdyby tak... Mieć żabkę online? Na http://e-prepaid.eu możesz kupić PaySafeCard oraz doładowanie do telefonu poprzez: - PayPal - Szybki Przelew (PayByLink) - Blik - SMS - PaySafeCard ? Kup PaySafeCard: http://buypsc.eu ? Kup doładowanie: http://e-prepaid.eu ? Wymień PaySafeCard na ?: https://fasturn.eu To nie koniec. Prawdopodobnie na dniach pojawią się wszelakie doładowania typu Netflix, Google Play Store, MSXBOX, Spotify itd a sama oferta doładowań telefonu zostanie poszerzona.
 10. FastTurn

  Fasturn.eu

  Mieliśmy zamiar udostępnić API dla klientów biznesowych, jednakże ostatecznie rezygnujemy z tego. Możliwe są niższe procenty, jednakże zasady są trochę inne. Np. procent zależny od obrotu, ale minusem są wypłaty co poniedziałek. W razie chęci takiej współpracy, zapraszam do kontaktu poprzez fanpage: http://fb.com/fasturn Niebawem projekt zostanie przejęty w 100% przez firmę wspólnika, ja zaś chcę się zająć nowym, nieco innowatorskim projektem. Oczywiście nadal będę zapewniał wsparcie techniczne dla Fasturn, jednakże nie będzie to już mój projekt. I nie - nic się nie zmieni, przynajmniej na gorsze. O co chodzi z tym nowym projektem? Otóż o to, że wolę postawić sobie poprzeczkę wyżej, co i tak jest dosyć dużą jak na 19 letniego przedsiębiorcę (2 dni temu urodziny ?). Jako, że od lat korzystam z błyskawicznych płatności w moich projektach, zdecydowałem się sam zostać ich dostawcą ? Rozmowy dotyczące SMS PREMIUM są już na poziomie pozwalających ich wdrożenie w przeciągu kilku dni, jednakże jeszcze sporo pracy od strony technicznej jak i prawnej. Prawdopodobnie profit jaki będziemy oferować klientom będzie wynosił aż 51% (lub 51.5%), co jest niezwykle dużą stawką. Oprócz SMSów zostaną zaoferowane przelewy online (w tym blik), PayPal, PSC oraz DirectBiling (to najpóźniej). Szczegóły podam dopiero za jakiś czas, jednakże bądźcie cierpliwi ? Oczywiście to oferta dla osób fizycznych, dla firm nieco później ? Zwykle gdy mają być opóźnienia, stosowna informacja pojawia się na fanpage jeszcze rano.
 11. FastTurn

  Fasturn.eu

  Zgodnie z zapowiedzią zostały wprowadzone automatyczne wpłaty PSC. Następnym krokiem będzie wdrożenie automatycznych wypłat na PayPala. Na tę chwilę otrzymujemy powiadomienia SMS np. z adresem e-mail, imieniem i nazwiskiem oraz kwotą do wysłania, co bardzo ułatwia sprawę - niezależnie od tego gdzie jesteśmy jest to dla nas kilka kliknięć. Zgodnie z zapowiedzą zamierzamy wprowadzić również API z tym powiązane. Początkowo (a właściwie wczoraj) ustaliliśmy prowizję na poziomie 22%, jednakże ze względu na sprzeciw klientów została ona zmniejszona aż do 19%.
 12. FastTurn

  Fasturn.eu

  Wybaczcie proszę późną odpowiedź na Wasze pytania. Dostaliśmy wiadomość poprzez czat online na naszej stronie z prośbą o odpisanie, więc zdecydowaliśmy się to zrobić jak najszybciej. @GoldeneK Całość była konsultowana zarówno z księgową jak i z prawnikiem. Nasza firma nie jest kantorem. Kupujemy jedynie towar od osób fizycznych z który płacimy. Nie wymieniamy walut. @live4net @daffik Staramy się, abyceny kodów były jak najbardziej atrakcyjne dla klienta, jednocześnie konkurencyjne dla sprzedawców z allegro. Za kilka dni (nie jest to zależne od nas) powinniśmy dokończyć pewne formalności, przez co kody staną się ciut tańsze. Jeżeli chodzi chodzi o tę część regulaminu - byłem pewny, iż został wgrany najnowszy plik. Jeszcze dziś zostanie to poprawione. BuyPSC nie korzysta z kodów podanych na Fasturn. Codziennie uzupełniamy bazę danych o nowe kody (dziennie pula wyprzedanych kodów potrafi osiągnąć próg nawet 1000 zł). W dniu wczorajszym (środa) przez praktycznie cały dzień nie realizowaliśmy żadnych wymian (zamieściliśmy zresztą informację dla naszych klientów na fanpage). W tamtym okresie zajmowaliśmy się ostatecznymi przygotowaniami do nowej aktualizacji. Wieczorem zaś przez natłok zleconych wymian było znaczne opóźnienie w ich realizacji. Aktualnie w serwisie trwa przerwa techniczna, wprowadzamy aktualizację mającą na celu automatyzację wymian. Pierwszym krokiem jest dodanie opcji automatycznych wpłat niezależnie od pory - to zostanie wdrożone jeszcze dzisiaj. Następnie będziemy konfigurować automatyczne wypłaty PayPal - zaraz po zaksięgowaniu wpłaty zostanie uiszczony przelew PayPal na podany adres e-mail. Niestety, ale nie jesteśmy w stanie zaoferować automatycznych przelewów bankowych, ponieważ: - koszt takiej usługi jest dla nas za duży i zbyt nieopłacalny (nawet 500 zł netto za samą usługę, nie licząc prowizji per przelew) - przelewy mimo wszystko w takiej usłudze nie są expresowe - 90% wymian jest na paypala Przelewy zwykłe jak i expresowe będziemy realizować jak najszybciej się da, jak tylko zobaczymy SMS. No chyba że będzie to trzecia w nocy - trudno będzie o przelew o tej porze. W tym tygodniu postaramy się udostępnić API wraz z dokumentacją pozwalające na integrację z naszym serwisem. Dla klientów detalicznych będziemy oferować nadal szybkie wypłaty, zaś dla klientów biznesowych - kwestia rozliczeń pozostanie do ustalenia indywidualnie (dzień/tydzień). Niestety, ale wraz z automatyzacją jesteśmy zmuszeni podnieść stawki prowizji o kilka % z racji prowizji jakie pobierane są niezależnie od nas. @live4net Prosimy skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez nasz fanpage - tak najszybciej będziemy mogli porozmawiać. Mam świadomość tego, iż krótki staż firmy na rynku może nie budzić zaufania. Mimo wszystko mam nadzieję na zdobycie Państwa zaufania ?
 13. FastTurn

  Fasturn.eu

  Cześć! Od jakiegoś czasu pracowałem nad projektem, który umożliwia wymianę środków z kodów oraz konta PSC. Dodatkowo jest możliwość nabycia kodów PSC. 1 kwietnia został uruchomiony, tak więc chciałbym w skrócie przedstawić jego możliwości. Za kilka dni udostępnione zostanie API dzięki któremu nasi klienci będą mogli zintegrować swoją stronę z naszą, przez co będą mogli np. automatyczny wydać produkt klientowi, a pieniądze zostaną wysłane tak jak w przypadku standardowej wymiany. Strona główna: https://fasturn.eu/ Rejestracja: https://panel.fasturn.eu/account Zakup PSC: http://buypsc.eu Dla leniwych dostępna jest opcja zalogowania przez Facebook ? Na Fasturn.eu możecie wymienić środki PSC na: - PayPal - Konto Bankowe (zarówno przelewem zwykłym jak i expresowym) - Wykonać szybki transfer środków z PayPala (lub karty mastercard, visa itd) na konto Bankowe (zarówno przelewem zwykłym jak i expresowym) - Za kilka dni zamienić środki z konta PSC na kod PSC O statusie wymiany otrzymujemy powiadomienie SMS, tak więc możemy na bieżąco wiedzieć na jakim etapie jest transakcja. Podczas tworzenia projektu (a właściwie dzień przed startem) wraz z moim inwestorem zdecydowaliśmy się na otworzenie jeszcze drugiej, związanej tematycznie strony która umożliwia zakup PSC w kilka sekund. Plusem jest to, że w przeciwieństwie do sprzedawców z allegro oferujemy możliwość zakupu kodów PayPalem, a dodatkowo jest możliwość wyboru: - Wysłanie kodu na adres e-mail (automatycznie) - Wysłanie kodu SMSem (co również odbywa się automatycznie) - Za kilka dni możliwość zakupu kodu PSC poprzez konto PSC Na BuyPSC.eu możecie kupić PSC poprzez: - PayPal - Przelew (PayByLink) - Blik - Za ok. miesiąc będzie możliwość zakupu SMSem (a właściwie DirectBiling) Jeżeli macie jakiekolwiek pomysły / sugestie bądź chcecie wyrazić opinię - zapraszam do komentowania ?
×
×
 • Create New...