Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Matix8981

Użytkownik
 • Posts

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Matix8981 last won the day on August 28 2021

Matix8981 had the most liked content!

Informacje o mnie

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,109 profile views

Matix8981's Achievements

 1. Jeżeli komuś płatność nie przeszła wystarczy skontaktować przez email z pełnym dowodem płatności 😉
 2. Matix8981

  Zamknięty na prośbę autora. [kupię] jakieś forum na IPS

 3. Odnosi się to do sprzedaży typowo licencji w celu zmiany URL'a lecz jest to również nie zgodne z prawem UE 😉(blokada sprzedaży licencji) Cena nie jest z kosmosu ponieważ w cenie nowej licencji otrzymuje wygasłą licencje, domene, szablon itp. Nie ma żadnych prac ponieważ jak widać po datach zostało to zawieszone.
 4. Witam, Przedmiotem sprzedaży jest gotowy projekt sieci EdgeGame.pl, URL: https://edgegame.pl/ Zawartość projektu: - Licencja IPS 4 (wygasła) - Domena EdgeGame.pl - Gotowe/skonfigurowane forum - Gotowy indywidualny(autorski) szablon - Autorskie wektorowe logo (sygnet i inne elementy nie pochodzą z gotowych stock'ów itp.), projekty graficzne np. bannery Oferuje przyszłą odpłatną pomoc przy wszelakich pracach technicznych itp. Kontakt: - PW - Discord Matix8981#2828 Cena: 900zł do negocjacji
 5. @refresh Aktualnie trwa promocja obniżająca cenę produktu do 45zł, kod promocyjny: demos10pln (ważny do 24.03.2020)
 6. Tak, lecz fajnie gdyby pozostał copyright choć w zmienionej formie(oczywiście nie ma mowy o podpisanie się jako autora 🤣)
 7. Lista demek Aplikacja webowa umożliwia spięcie wielu stron HLTV/GOTV z najpopularniejszych hostingów gier w jedną stronę. Istnieje możliwość stworzenia własnego wyglądu HTML/CSS. Wymagania: PHP 7.4 - 8.0 (Testowane, zalecane) PHP OpenSSL, PDO(MYSQL), MBString, XML, DOM Obsługa hostingów: 1shot1kill.pl Pukawka.pl Liveserver.pl Hostplay.pl Gamedata.pl Screeny: W cenie produktu zawarta jest darmowa usługa instalacja aplikacji na serwerze klienta(jednorazowo) Cena: 55zł URL: https://pluginycs.pl/product/41-lista-demek
×
×
 • Create New...