Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Matix8981

Użytkownik
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Matix8981 last won the day on September 22 2020

Matix8981 had the most liked content!

Community Reputation

39

About Matix8981

 • Rank
  Zaradny

Informacje o mnie

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,330 profile views
 1. Sprawdź https://pluginycs.pl/product/18-pranks-premium
 2. Napisz do @Bioły ma wykonany solidnie silnik ghostmoda
 3. Witam, Kupie walutę mygold w przeliczniku 30gr za 100 mygoldów. Płatność: przelew bankowy, paypal. Kontakt wyłącznie PW na forum!
 4. Serwer jest na goboostingu,brak stałych graczy z tego co widzę. Warty może do 80-100zł.
 5. Napisz do któregoś z sprzedawców PluginyCS.pl. Możliwe, że ktoś z nich podejmie się tego. https://pluginycs.pl/sellers
 6. Jest planowana funkcja ,,koszyka" jako zakup produktów od jednego sprzedawcy. Jedna płatność jako zakup produktów od różnych sprzedawców jest nie możliwa do wykonania technicznie.
 7. Wątpię aby byli chętni na boostowanie serwerów gdy większość osób z MyGO to osoby posiadające serwery(pod pochodne) a nie gracze 😉
 8. Aktualnie można się jedynie domyślić, że działa to pod inkubatorem a osób korzystających z tego inkubatora jest XYZ (Fundację Firma dla Każdego z siedzibą w Warszawie (00-079 Warszawa) przy ul. Krakowskie Przedmieście 79/300). Według mnie hosting jest nie warty uwagi ponieważ żadna poważna osoba/firma nie kopiuje 1:1 od konkurencji czyt. od liveserver. Proponuje aby moderacja zrobiła oddzielny temat odn. tego hostingu aby nie robić tutaj offtopica 🙂 Gamedata: Liveserver:
 9. Odrażam zakupu tych serwerów, ponieważ nie wiadomo co to za hosting kto trzyma nasze dane i po jakim czasie zwinie interes a my zostaniemy z niczym??
 10. Matix8981

  Zamknięty na prośbę autora. Wycena serwerów CS:GO

  Moja opinia bazuje na latach mojego doświadczenia i ludzi z branży(nie cs), jeżeli jesteś pewny swojej racji kup jakiegoś pierwszego lepszego stressera i sprawdź 🙂 https://forum.rootnode.pl/topic/51-opinie-o-sldc-śląsk-data-center/ https://www.webhostingtalk.pl/topic/26145-opinie-slaskdatacenterpl-livenet-sp-z-oo/
 11. Matix8981

  Zamknięty na prośbę autora. Wycena serwerów CS:GO

  Jeżeli chodzi o dedyka to wartość serwerów jest znacznie zaniżona przez providera serwera dedykowanego(SLDC), ponieważ jakość usługi jest bardzo niskiej jakości(uptime, stabilność łącza) oraz samą filtracje sieci czyt. wycinanie natychmiastowo całej sieci nawet przy małym ataku a nawet nie wspomnę o darmowych stresserach. Serwer mirage #1 myśle, że 500-600zł zew. na dobre GT. inetnum: 178.19.104.0 - 178.19.111.255 netname: SLASKDATACENTER descr: Livenet sp. z o.o. descr: Grodzka 1 descr: 42-600 Tarnowskie Gory Poland
 12. Jeżeli aktualne zapraszam do kontaktu poprzez PW
 13. Dlaczego próbujesz sprzedać pluginy które są dostępne normalnie na alliedzie (tak się domyślam)?
×
×
 • Create New...