Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Szary98

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Szary98

 • Rank
  Zaradny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy tylko mnie się wydaje, że wybory prezydenckie to zły pomysł ?
 2. @helix60 Co sądzisz o nowym kontrolerze do nowej ps5 ? Dla nie nie jest on jakby już tym samym czym był. W sensie trochę mocno mi przypomina pada od Xboxa.
 3. Jak tam spędzacie czas podczas tych, no strasznych czasów ? Ja póki co nie narzekam na nudę. Zapoznałem się z Netflixem , trochę seriali już obejrzanych. A w przerwie między serialami czytuje chińskie kolorowanki
 4. Mam do Was pytanie Jakie macie zdanie na temat luzowania ? Czy takie luzowania nie doprowadzą do pogorszenia sytuacji ?
 5. Znaczy jak tak patrzę na tę grę, widzę mix kilku już istniejących już gier. A graficznie to nie powala
 6. Sporo się mówi o tym, że w przyszłym tygodniu ma nastąpić szczyt epidemiologiczny u nas. Sądzicie, że to zaczyna zmierzać do końca ?
 7. Mając do wyboru, tyle rożnych broni w CS, nasuwa mi się pytanie. Otóż, czy jest jakaś broń, która kosi wszystkich, czy to jednak zależny od skila gracza ?
 8. Ów głowa zaczęła...
 9. @helix60 Ja nie umiałbym czytać historycznych książek, chyba że by była napisana w miarę prostym językiem xD Ja to bardziej preferuję, fantasy, czasami kryminały
 10. Znaczy, tak jest hypem na każdą grę nie ma wiecznie nahaypowanej gry, gdyby ktoś jakimś cudem stworzył taką grę, mógłbym mieć że tak powiem monopol na graczy
 11. @helix60 A że tak powiem skoro książki wojenne i historyczne, to czy czytałeś sztukę wojny ?
 12. Na hamulec ręczny, którym..
×
×
 • Create New...