Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

kowalska12

Użytkownik
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

1 Follower

About kowalska12

 • Rank
  Zaradny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pokazano światu prototyp smartfona ze zwijanym ekranem. Część wyświetlacza „zrolowana” jest we wnętrzu obudowy... zresztą, sami zobaczcie. :) Myślicie, że to pójdzie? Ja mam spore wątpliwości co do tego czy ludzie faktycznie będą chcieli mieć tego typu telefon.😶 "Dziennikarze, którzy mieli okazję przyjrzeć się wczesnej wersji z bliska na zamkniętym pokazie w Londynie, poinformowali, że nie miała ona działającego silnika, ani nawet wyświetlacza, przez co ekran musieli rozsuwać przy użyciu siły. Firma odpowiadająca za produkt twierdzi, że ma działający egzemplarz, ale
 2. Czym zabezpieczacie swoje komputery i inne sprzęty? Korzystacie z antywirusów w wersjach bezpłatnych czy w większych pakietach, za które trzeba już dopłacić? Co pozwoli bezpiecznie korzystać z komputera i nie da znać o swojej obecności podczas użytkowania? (np spowolnienie sprzętu).
 3. Słuchawki to jedno z akcesoriów, które wpływa w jakimś stopniu na nasze odczucia podczas gry. Z czego korzystacie? Co polecacie? Jaki model Wam się marzy? 😄
 4. Inżynierowie Intela we współpracy z naukowcami z Uniwersytetu Cornella przedstawili ostatnio wyniki swojej pracy nad sztuczną inteligencją, a dokładnej nad procesorem imitacji mózgu biologicznego. Procesor dzięki rozbudowanemu algorytmowi matematycznemu jest w stanie naśladować układ węchowy ssaków (zwłaszcza psów). Posiada on zdolność uczenia się i identyfikacji wykrytych zapachów.
 5. Cały świat jest w momencie, w którym stawia sobie za cel wyłącznie jedną rzecz-pozbycie się koronawirusa. Na ten moment praktycznie nikt już nie kwestionuje nawet decyzji podejmowanych przez władze, które mają na celu maksymalne ograniczenie rozprzestrzeniania się tej choroby- zgadzamy się nawet na nadzór obywateli. Edward Snowden- dawny agent CIA- twierdzi,że przyzwolenie na inwigilację może mieć zdecydowanie większe konsekwencje niż nam się wydaje. Wszystko co zmartwiło byłego agenta CIA znajdziecie poniżej.
 6. kowalska12

  Beyond the wire

  Beyond The Wire to sieciowa strzelanka FPP, która zabierze nas na pola bitew z lat 1914-1918. Gra pojawi się na rynku (w ramach wczesnego dostępu na PC (Steam)) jeszcze w tym roku. Pełnowymiarową wersję jednak będziemy mogli podziwiać dopiero w 2021 bądź w 2022 roku. "Sercem rozgrywki będą bitwy na 100 osób, podczas których gracze zostaną podzieleni na dwie drużyny reprezentujące jedną z trzech frakcji." Pomysłodawcy obiecują, że już na wstępie pojawią się aż trzy mapy, z których będzie można korzystać. :) Brzmi dobrze, więcej tutaj: https://www.gry-o
 7. AMD potwierdziło, że wykradziono dane dotyczące układu Arden. Skradziono również między innymi kod źródłowy dla układów graficznych Navi 10 i 21. Na pierwsze udostępnianie w sieci zareagowano szybko i wymuszono usunięcie jednak pliki już krążą i nie wiadomo czy firma sobie z tym poradzi. Osoba, która wykradła pliki wycenia je na około 100 mln dolarów i twierdzi, że jeśli nie dostanie oferty to wypuści to co ma- podkreśla również, że dane nie były w żaden sposób zabezpieczone. Sama firma twierdzi, że w plikach nie ma nic co zaszkodzi ich pozycji rynkowej.
 8. Elon Musk – miliarder i twórca takich projektów, jak SpaceX czy Tesla – postanowił wyśmiać w poście zamieszczonym na Twitterze system autokorekty w iPhone’ach. Chodzi o tendencję do podpowiadania niewłaściwych słów oraz zastępowania tych, które zapisaliśmy właściwie, zupełnie innymi, niepasującymi do kontekstu wypowiedzi. Problem zauważył nie tylko on bo coraz więcej użytkowników wypowiada się o tym, że aktualizacje oprogramowania niekoniecznie wpływają dobrze na użytkowanie telefonów od Apple.
 9. Na Cyprze bardzo poważnie podchodzi się do epidemii koronawirusa. Na tyle, że niektórzy postanowili nie wychodzić nawet ze swoimi pupilami. Jeden z mieszkańców wpadł na to, aby wyprowadzić psa.. za pomocą drona.😄 Sami zobaczcie!
 10. Call of Duty Warzone boryka się ze sporą ilością cheaterów. Mówi się, że problem najbardziej dotknął azjatyckich użytkowników jednak dotyczy także innych lokalizacji. Oszuści są na tyle bezczelni, że nie tylko sami utrudniają grę, ale zachęcają również do tego innych- oferują oni swoją pomoc. Wyśmiewany jest również system zabezpieczeń wdrożony przez Infinity Ward. Call of Duty Warzone dostępne jest na komputerach i konsolach PS4, i Xbox One. Istnieje polska wersja językowa.
 11. Padł nowy rekord aktywności dla gry VR na Steamie, co ciekawe- został pobity aż (prawie) pięciokrotnie od dotychczasowego. Premiera gry miała miejsce zaledwie kilka dni temu (poniedziałek wieczorem) i od razu stała się hitem. Statystyki: Half-Life Alyx- 42 858 Boneworks- 8717 Jak na to, że do gry potrzebne są gogle VR to wynik robi wrażenie. Póki co nie podano ile egzemplarzy tego tytułu się już sprzedało.
 12. kowalska12

  Crysis remaster

  Kolejny raz zasugerowano w sieci, że Crytek pracuje nad remasterem FPS z 2007 roku. W sieci umieszczono filmik, w którym pokazano najciekawsze produkcje z ostatnich lat na silniku CryEngine, w którym znalazła się również scena z początku kampanii Crysis. Przypomnijmy, że w poprzednim roku wspomniane studio również umieściło film, który po części nawiązywał do gry, nic więc dziwnego, że spekuluje się o jej powrocie. Myślicie, że wróci? Ktoś grał, poleca? 😄
 13. W sieci pojawiło się info, że Microsoft udostępnił za darmo lekcje z edukacyjnej wersji wspomnianej gry. Dzięki temu, bez ponoszenia kosztów możemy teraz: - zwiedzić replikę stacji kosmicznej ISS, -zwiedzić stolicę USA, - obejrzeć wnętrze ludzkiego oka, - poznać grecką historię, - zostać biologiem morskim... A to tylko niektóre opcje jakie udostępniono. :) "To help our amazing teachers keep the learning going, we’ve made our favourite @PlayCraftLearn lessons available for free. Explore exciting topics like the International Space St
 14. W czasach epidemii zwracamy uwagę praktycznie na wszystko co nas otacza. Co zatem z telefonami? Jeśli wzięlibyśmy takie urządzenie pod mikroskop po całym dniu użytkowania zobaczylibyśmy ogrom zarazków i nieczystości- badania wykazały, że przeciętnie na smartfonach znajduje się około 25 tysięcy bakterii na cal kwadratowy. Jest ich zatem więcej niż na publicznej toalecie!! Zaleca się mycie rąk po korzystaniu z telefonu i czyszczenie go co najmniej raz na dzień.
 15. Pravčicka Brama jest największym naturalnym skalnym mostem z piaskowca w Europie. Trzeba się trochę przejść, aby ją zobaczyć, ale naprawdę warto. :) Sama Czeska Szwajcaria to kameralna kraina leżąca nad Łabą, na północnym przyczółku Czech graniczącym z Niemcami. Jest to świetne miejsce na weekendowy wypad- szlaki zachwycają widokami, a w uroczych pensjonatach na uboczach można naprawdę wypocząć. Polecam na wypad po ciężkim tygodniu i nie tylko. :) Chyba, ze ktoś woli leżeć plackiem na plaży... to wtedy trzeba wybrać inny kierunek. :) Sama dowiedziałam si
×
×
 • Create New...