Arnaksik

Użytkownik
 • Zawartość

  67
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

4 Silver I

O Arnaksik

 • Ranga
  Silver III
 • Urodziny 18.03.1997

Informacje o mnie

 • Imię:
  Jakub

Kontakt

 1. Wyświetlanie stron na serwerze

  z tego jeszcze nie korzystałem sprawdzę i dam znać.
 2. Witaj szukam działającego pluginu na wyświetlanie stron www na serwerze cs:go testowałem 3 różne i po kilku dniach kazdy się rozwalał z niewiadomych powodów..
 3. Siemka jak wiecie po ostatnim update cs:go wiele serwerów w tym nawet mój straciło sporą bądź mniejszą ilość graczy, spowodowane to jest plikami w (tutaj podam dokładną ścieżkę) Steam > steamapps > common > Counter-Strike GlobalOffensive > csgo > sound > player Po wyczyszczeniu tego folderu można wchodzić już na każdy serwer społecznościowy, i teraz mam takie pytanie do was czy można było by napisać plugin który by podczas łączenia z serwerem sam automatycznie czyścił ten folder? Bo generalnie inni też piszą o problemie przez OnConfigsExecuted którze trzeba było by zamienić na OnMapStart ale plik sklepu nie chce mi się zkompilować wtedy.
 4. Spadki graczy

  tu masz 100% racje kolego dla tego że nowy update valve to zrobił dzięki czemu w csgo > sound > player masz plik sprays.wav (czy jakoś tak) który jest odpowiedzialny za te przemiłe crashe u graczy.
 5. Sieć WeedLife i ich exploity

  logi można edytować w notatniku :)
 6. Sieć WeedLife i ich exploity

  jakieś dowody w postaci screenów ?? bo nikogo tkaiego u mnie na sieci nie ma.
 7. Sieć WeedLife i ich exploity

  Miał u was serwer czyli należał do waszej sieci. :) Na przyszłość trafniej dobierajcie Serwery do sieci
 8. Sieć WeedLife i ich exploity

  z Anarchistą który o dziwo został wyrzucony z kontaktu z administracją. Kolejną rzeczą którą robiliście to masowe spamowanie waszymi reklamami na mojej sieci wszędzie gdzie się tylko dało. Po rozmowie z Anarchistą na komunikatorze GG naglę zaczęły do mnie wypisywać osoby obrażając mnie, Mogę wrzucić screeny żaden problem.
 9. Sieć WeedLife i ich exploity

  Wasza sieć już nie pierwszy raz robi coś niezgodnego z moralnymi działaniami na mojej sieci. Po kontakcie zostałem wyśmiany oraz powyzywany. Nie zamierzam zmieniać ani słowa na ten temat. użytkownik był podpisany pod waszą sieć, oraz posiadał rangę u was na forum. Sami zasłużyliście sobie na taką opinie.
 10. Sieć WeedLife i ich exploity

  Jego profil : http://steamcommunity.com/profiles/76561198206982543 tego linku nie zmieni. xD kozaczek a już zrobił profil prywatny i pozmieniał nicki. ale spokojnie mam to nagrane wszystko wysłane do steam. Zobaczymy co z tym zrobią.
 11. Witam chciałbym wszystkich przestrzec przed użytkownikiem NightMare steam: https://steamcommunity.com/id/ArchiMarico/ , ponieważ wchodząc na serwery innych sieci używa exploitów które wyrzucają automatycznie wszystkich graczy z serwera z powodu przeciążenia bufferów. Po zbanowaniu użytkownika NightMare wszystko wróciło do normy a serwer zaczął normalnie działać. W chwili gdy tylko wszedł owy gracz NightMare na mój serwer zaczęły się lagi, ludzi zaczęło wyrzucać z błędem Disconnect: ERROR! Couldn't send snapshot.. w pierwszej chwili co zrobiłem to napisałem do właściciela 1s1k i tym że na mój serwer lecą ataki DDoS a on jednoznacznie zaprzeczył i powiedział że exploit. (screen poniżej). LINK DO dema GOTV udowadniające de_mirage 20:50 21:10 22.5 MiB http://781.gotv.pro/srv50588/auto-20180420-2050-de_mirage.dem.zip oraz kolejne demko gdy zbanowałem gracza sm_ban #729 0 nq [SourceBans++] Permanently banned player "NightMare | Weedlife.pl" (reason: nq). L 04/20/2018 - 21:09:20: [sbpp_main.smx] "Console<0><Console><Console>" banned "NightMare | Weedlife.pl<729><STEAM_1:1:123358407><>" (minutes "0") (reason "nq") Dropped NightMare | Weedlife.pl from server: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź CSPlay.pl aby poznać szczegóły serwer zaczął działać normalnie. http://781.gotv.pro/srv50588/auto-20180420-2111-de_mirage.dem.zip jeszcze raz chciałbym wystkich przestrzec i zbanować z automatu tego owego użytkownika. o ID: STEAM_1:1:123358407 SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)! SendNetMsg "***IP: stream[netchan_t::reliabledata] buffer overflow (maxsize = 262140)!
 12. Witajcie, Moim problemem jest to, że ludzi mi piszą, że mojego serwera nie idzie dodać do ulubionych jedynym sposobem jaki jest na połączenie to connect przez console. Wie ktoś jak by to naprawić ?
 13. rozmowy na czacie

  Siemka mam pytanie jak zrobić aby nieżywi gracze mogli rozmawiać na czacie z żywymi w team tak jak na mm, oraz aby na spect było widać wszystko co się pisze (bo gotv nie nagrywa czatu)
 14. whitelist

  Witam mam pytanie jak ustawić poprawnie pure_server_whitelist.txt gdzie się wgrywa taki plik i jak go się konfiguruje ma ktoś jakiś poradnik polski na ten temat?
 15. brak chatu graczy gotv

  Witam mam taki mały problem mianowicie GOTV gry nagrywa demo to nie zapisuje na chacie tego co ludzie piszą, są tam zawarte tylko reklamy i informacje o granym BS, lecz ani jednej wstawki od graczy.