Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

"zbiegi okoliczności"


Enchi
 Udostępnij

1 Attachment

Rekomendowane odpowiedzi

1000_F_558800528_YiOMfvzxgzRmb7fWXkjr27vsHKfAzVyC.thumb.jpg.24029f217f7cc588d301b7fefddf2d61.jpg

 

Nie jest to dla was dziwne?

 

Podczas mojej nieobecności związanej z wakacjami w ZK znika Angel

 

Dwa dni po moim powrocie leci pierwsza głowa jednej z pierwszych sieci cs`a - dla nie wtajemniczonych właściciel csowicze Rumcajs Jumper odchodzi z roli właściciela i składa rezygnację uzasadniając to przede wszystkim problemami psychicznymi

 

Podczas mojej nieobecności upada po ponownej próbie reaktywacji projekt który istniał 8 lat - cs 4 frags gdzie główna osoba odpowiedzialna za to przedsięwzięcie to "bliski przyjaciel" GeT`a.

 

Dużo się dowiedziałem, tu i tam, dużo wiem i dużo słyszę rozprawy sądowe wbrew pozorom dają dużo do myślenia, dużo informacji ponieważ poruszanych na nich jest bardzo dużo wątków.

Niestety tak jak mówił prokurator - mogę o czymś mówić, pokazywać to już nie koniecznie.

 

Jestem pewien że gdyby każdy z was dowiedział się jakim obrzydliwym światem jest społeczność sieci serwerów to 3/4 z was przestała by się tym interesować.

 

To co robią i robiły pewne osoby z czołowych sieci w Polsce jest aktem najgorszego obrzydlistwa. Tak jak pisałem na wstępie jedna głowa z całej "paczki" poleciała.

 

 "problemy psychiczne" w 10000% się zgodzę bo to co robicie innym w internecie jest chore psychicznie 

 

Więc obserwujcie dalsze wydarzenia w internecie, liczcie głowy które spadną czas wyciągać prawdę na wierzch 😉

 

Teraz jeszcze na zakończenie zwrócę się do pewnego bardzo wygadanego "technika serwerów" - czas tyka 🙂

Popyt napędza sprzedaż to fakt ale 150zl za JEDEN plugin od 13 letnich dzieci chcących mieć swój serwer - trochę nie etyczne 

 

Bóg z wami 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...