Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Najka

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About Najka

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Możliwe, że miał to na myśli ?
 2. Z tego co wiem możliwość przesyłania wpln z Cssetti została wyłączona, więc w jaki sposób chcesz kupić?
 3. @TerroR Może zrób w ten sposób, że admin jest darmowy, ale bez usługi vip i będą mieli możliwość zakupienia do admina usługę VIP ? Bo trochę dziwnie tak, że osoby które pilnują Ci serwera i poświęcają swój czas maja Tobie za to płacić xd Na zasadzie z życia: Pracujesz w firmie i zamiast Tobie szef dawać wypłatę za miesięczna pracę Ty musisz płacić jemu xd
 4. Witam Serdecznie ? Forum Road2Skill.eu poszukuje osób na stanowiska: * Właściciel Serwera * Admin Serwera * Redaktor * Grafik * UBTeam Zapraszamy także osoby, którym nie zależy na rangach do wspólnego spędzania czasu ? Kilka słów o nas! Na rynku jesteśmy już od roku z dnia na dzień staramy się ulepszać wszystko żeby Wam użytkownikom spędzalo się u nas czas jak najlepiej. Kilka dni temu przeszliśmy drobną reaktywacje (czyt. Lekkie zmiany kadrowe), które miały na celu odświeżyć trochę forum i wprowadzić nowe pomysły.
×
×
 • Create New...