Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Ptakupoland

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Ptakupoland

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witaj ! Poszukuję administratora Forum oraz współzałożyciela sieci ! Sieć serwerów nazywa się Gawf.eu - Gaming Advance with Friends Posiadam Forum ips z wieloma wtyczkami / aplikacjami ! Twoim głównym zadaniem było by zarządzanie forum. Posiadam techników którzy mogą robić proste stronki / zmieniać style bansa . Posiadam serwer discord z 350 użytkownikami Jest to nowy projekt który bazuje na poprzednich dokonaniach Serwery jakie planujemy odtworzyć pod koniec maja to Serwer Cs 1.
 2. Hej nie ma nikogo ?? A może znacie kogoś kto robił kiedyś jakieś mapy ?
 3. Hej ! szukam mappera do cs:go który albo stworzy nowe mapy albo jest w stanie operować na już stworzonych mapach Chodzi o areny czy klasyczną mapę de_mirage de_dust2 itd. Kontakt Discord Ptaku`#7219
 4. Hej ! Szukam w miarę zaawansowanego kodera w sourcemod Mam ofertę dla ciebie abyś został moim zleceniobiorcą Trwałym na co najmniej rok czasu. Chciałbym abyś wykonał kilka rzeczy które nie należą do najprostszych oraz nie są to rzeczy które są zlecane zwykle przez zleceniodawców !! Napisałem do kilku znanych i bardzo dobrych osób i sami stwierdzili że takich zleceń nigdy nie zrobili ale lajtowo da się to zrobić (przez nich) Chciałbym odtworzyć profesjonalne serwery które są z automatyzowane w miarę możliwości na dzisiejsze czasy.
×
×
 • Create New...