Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Oszolom123

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

About Oszolom123

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

51 profile views
 1. Właściciel tez nie ma oleju w głowie, o nim też już wspominaliśmy. Zakładacie multikonta podszywając się pod skutego, mam pisać do Supportu żeby zaczęli sprawdzać IP i dostawców? z chęcią 🙂
 2. @KaRoLeQJakbyś nie zauważył założyliśmy swoją sieć by nie siedzieć w bur.u który wy robicie, kradzież ludzi z innych for, stylów, banerów nawet głupich regulaminów. Pomijając już ten fakt, daliśmy sobie z wami dawno spokój, a wy dalej szukacie atencji i robicie gównoburze. Nazywasz to zabawą? Ile masz lat? 12? Pier. mi o RODO, a sam wasz wielki Administrator korzystał z kradzionych zdjęć dziewczyny, i podszywał się pod nią. Nic sobą nie prezentujecie oprócz tego, że wszędzie robicie sobie wrogów bo wam "zabawy" w głowie.
 3. Cześć! Przychodzę do was z nieco interesującymi wiadomościami. Chcę was przestrzec byście uważali na użytkownika @skutymen O to osobnik podszywa się pod dziewczynę, licząc na jakieś zyski bądź korzyści. Żyjemy w XXI wieku i takie rzeczy są karalne 🙂 Twoje zachowanie jest żałosne, sam już na to wpadłem, ale dostałam dowody w postaci Twoich słów na grupie. Bądź pewny, że tak tego nie zostawimy. Załączam dowody. Pozdrawiamy
 4. Zarzucasz, że mamy regulamin od Ciebie a sam go ukradłeś.
×
×
 • Create New...