Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Oktawian

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Oktawian

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OOOOOOOOO to ten chłop, który zakłada nowe konta mówi, że to mu okradli i scamuje hhaahahhaa Radzę uważać Dziwne, że administracja nic z tym nie robi.
 2. go-dreams.pl Pilnie poszukuje grafików. Zapraszamy na forum w celu rekrutacji.https://go-dreams.pl/index.php?/forum/20-02-grafik/
 3. Oktawian

  Zamknięty na prośbę autora. [sprzedaż] konta CS GO z tb!

  Masz jeszcze jakieś dostępne. Wszystkie jakieś chińczyki kupili ? Jest jakiś polak, który to kupił. Jest szansa na odkupienie ? Albo masz jeszcze jakieś wolne konto na sell ?
 4. Oktawian

  Zamienię

  Siema zamienię bardzo fajne konto steam, za konto z tradebanem i fajnymi skinami koski itp. steam
 5. wymiana za fajne konto bez bana ?
 6. a mogę dołączyć do was z moim nowym serwerem ? tylko potrzebna mi mala pomoc
 7. Siema mam problem, zakupiłem serwer wgrałem paczkę, ale gdy chce wejść na serwer wyświetla się taka informacja: Resource materials\panorama\images\icons\ui\globe.svg failed to load. PNG load error Interlace handling should be turned on when using png_read_image Myślałem, że tą błąd wgrywałem na nowy paczke, resetowałem serwer, wszedłem w fille zille w to materials\panorama\images\icons i było git oprócz tego że wgl nie ma folderu ui więc nie ma pliku globe.svg. Proszę o pomoc bo męczę się cały dzień i dalej nie wiem
×
×
 • Create New...