camerdisco

Użytkownik
 • Zawartość

  200
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  12

camerdisco wygrał w ostatnim dniu 24 Listopad 2017

camerdisco ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

53 Gold Nova I

O camerdisco

 • Ranga
  Gold Nova I
 1. SPRZEDAM Nowe paczki - fabko.ovh

  Do końca miesiąca jedna z globalnych sieci powinna wystartować z takim serwerem, zobaczymy jak im to wyjdzie, wiem że właściciel za silnik fortnite zapłacił 200 euro u kogoś.
 2. Problem z menu

  param1 = client
 3. Extension pod kosy, skiny itp.

  Z pewnością jest to po prostu dalsza odsprzedaż, także jak będzie miała miejsce sytuacje jaka napisałeś to zostaniesz z niczym. Osobiście owy plugin metamoda zdobyłem drogą kontaktu z innym właścicielem sieci, także z czasem będzie się to rozprzestrzeniać.
 4. Top10 Graczy

  Musisz wrzucić jakikolwiek kod.
 5. Serwer crashuje graczy.

  Osobiście posiadałem owy problem, dlatego bez problemu metodą prób i błędów można dojść do rozwiązania problemu.
 6. Serwer crashuje graczy.

  Weapons i rękawiczki nie precachują żadnych modeli niestandardowych, chyba że masz na myśli customowe rękawiczki, ale autorzy najczęściej umieszczają takie elementy w odpowiednim Hooku.
 7. Serwer crashuje graczy.

  Tak, store by zephyrus, jeśli owego nie posiadasz to musisz mieć inny plugin, który też w nieprawidłowy sposób "precachuje" rzeczy.
 8. Serwer crashuje graczy.

  Problem naprawi w twoim przypadku najpewniej usunięcie pluginu od sklepu, przyczyną jest fakt, że po ostatnim updacie precachowanie czegokolwiek może wystąpić jedynie podczas hooku OnMapStart, w innym przypadku będzie owy efekt, można rzecz jasna edytować sam plugin od sklepu i pozmieniać aby wszystko działało poprawnie.
 9. InfinityCore.pl - poszukuje załogi!

  Super, cieszą mnie twoje sukcesy, ale nie kierowałem tego do żadnej konkretnej osoby.
 10. InfinityCore.pl - poszukuje załogi!

  Są jednak niektórzy co robią to z pasji ;) A przy okazji ciągle powiększają swoją wiedzę, jeśli nad nimi są osoby które są w stanie czegoś nauczyć, a w tym przypadku pewnie tak jest. Ale cóż, chyba nie te czasy,(...)
 11. Token GSLT?

  Jaka jest dokładnie metoda działania to nie wiadomo, gdyż jest to skompilowany plugin do metamoda, ale tak, da się.
 12. Puste Wiadomosci - Jak zablokowac?

  https://sm.alliedmods.net/new-api/string/strlen
 13. SKLEPsms

  @live4net tak, PSC api nie udostępnia, aczkolwiek każdy może wypełnić takie wniosek https://servicecenter.paysafecard.com/merchant-center/webToLead/WebToLeadForm.xhtml Jak jest już z jego akceptacją to nie wiem.
 14. SKLEPsms

  Osobiście polecam własny projekt sklepu, SMSy i przelewy można bardzo łatwo obsługiwać za pomocą API, które oferują usługodawcy, z PSC da się chyba bez większego problemu uzyskać "współpracę", a ostatnio nawet MicroSMS wprowadziło PSC, niedługo będę zajmował się implementacją tego, także zobaczę jak to wygląda, co do paypala to trzeba mieć już firmę, z niewielkimi umiejętnościami można stworzyć sprawnie działający sklep w ~kilka tygodni, a przy tym maksymalizując zyski.
 15. Menu Pytanie/Prosba

  Ciężko używać methodmap, jeśli wcześniej najprawdopodobniej nie jest ona stworzona i jest najzwyczajniejszy Handle. Jeśli ktoś czegoś nie chcę to się tego nie robi.