camerdisco

Użytkownik
 • Zawartość

  175
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  12

camerdisco wygrał w ostatnim dniu 24 Listopad

camerdisco ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

43 Silver Elite Master

O camerdisco

 • Ranga
  Silver Elite Master
 1. Zamiennik charsmax dla sourcemod

  Z tego co się orientuję to możesz użyć tylko sizeof(g_szText) i to zwróci Ci liczbę elementów w tablicy, nie jestem tylko do końca pewien czy zrozumiałem Ciebie poprawnie, bo nie spotkałem się jeszcze z takim problemem.
 2. Szukam komendy

  Nie wiem czy aby na pewno to nie jest zablokowane, ale możesz spróbować ClientCommand i do tego say
 3. Nadawanie flag

  Nienawidzę jak ktoś nie podaje rozwiązania problemu, zawsze jest to jakaś metoda nauki dla innych. W tym przypadku problemem był fakt, że było sprawdzane w funkcji GiveFlag czy dany gracz jest już w grze, a w momencie autoryzacji było to niemożliwe.
 4. Nadawanie flag

  Wrzuć cały kod jaki masz obecnie.
 5. Nadawanie flag

  Także najzwyczajniej printuj zapytania i sprawdzaj ich wynik w pma.
 6. Nadawanie flag

  Cały problem najprawdopodobniej wynika z tego, że źle pobierasz IP serwera, spróbuj czegoś takiego: int pieces[4]; int longip = GetConVarInt(FindConVar("hostip")); pieces[0] = (longip >> 24) & 0x000000FF; pieces[1] = (longip >> 16) & 0x000000FF; pieces[2] = (longip >> 8) & 0x000000FF; pieces[3] = longip & 0x000000FF; Format(ServerIP, sizeof(ServerIP), "%d.%d.%d.%d", pieces[0], pieces[1], pieces[2], pieces[3]);
 7. Nadawanie flag

  Tak jak wspomniałem same zapytania wyglądają OK, natomiast musisz je gdzieś printować i sprawdzić co tak naprawdę próbuje się wykonać, w zasadzie problem może być w zmiennej ServerID nie wiem w jaki sposób i gdzie ją pobierasz, ale oprócz niej więcej możliwych przyczyn nie widzę raczej.
 8. Nadawanie flag

  2 kwerenda to ten sam screen, tak btw. nie wiem w jakim celu stosujesz klauzule like przy sprawdzaniu SteamID, bo `steamid` LIKE '%s' to będzie to samo co: `steamid` = '%s' btw. w jaki sposób brałeś kwerendy? np. po Format(Query, sizeof(Query), "SELECT `flags` FROM `sklepsms_services` WHERE `serviceid`='%i'", Service); Dodaj PrintToServer bądź np. LogError dla tego stringu Query i dokładnie takie samo zapytanie, które odczytasz wykonaj w pma.
 9. Nadawanie flag

  A próbowałeś sobie printować to zapytanie gdzieś i testować je np. w pma? Bo błędów za bardzo nie widać, więc może to wynikać z jakiejś złej budowy zapytania po prostu.
 10. Nadawanie flag

  Ale sama zmienna Flags jak ją printujesz jest ok i poprawnie widać flagi tak? Bo nie do końca rozumiem. btw. spróbuj tak: strcopy(g_cFlags[client], sizeof(g_cFlags[]), Flags);
 11. Nadawanie flag

  Polecam spróbować Ci użyć threadowego sqla, https://sm.alliedmods.net/new-api/dbi/Database/Query tylko nie zapominaj, że to jest metoda klasy Database. Prędzej czy później musiałbyś to przepisać na ten sposób, bo zaczęłyby Cie zastanawiać lagi podczas wykonywania zapytania.
 12. Nadawanie flag

  Po pierwsze używaj "threadowych" sqlów, inaczej będą po prostu na serwerach lagi, gdy będzie odczytywało usługi, po drugie to bardzo możliwe, że za wcześnie próbujesz pobrać SteamID, użyj OnClientAuthorized
 13. Problem z tagami pluginów AbNeR'a

  Najprawdopodobniej posiadasz złą bibliotekę colors
 14. Problem z pluginem

  public acton:paka(Handle:event, const String:name[], bool:dontBradcast)
 15. Random crashe

  Nikt najpewniej z fusów nie wróży, musisz wrzucić to zapytanie i jego callback też, przy okazji podaj link do logu crashu na limetechu jeśli go używasz.