camerdisco

Użytkownik
 • Zawartość

  142
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

camerdisco wygrał w ostatnim dniu 15 Wrzesień

camerdisco ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

30 Silver Elite

O camerdisco

 • Ranga
  Silver Elite Master
 1. Timer PrintHintText

  Nie rób tego takim sposobem, jest strasznie "nieładny", powodem tych bugów powyżej był fakt, że trzeba sprawdzić przy wywołaniu funkcji czy istnieje już taki Handle od timera i jeśli tak to go zabić.
 2. Timer PrintHintText

  Nie testowałem, ale powinno działać i powinieneś mniej więcej zauważyć mechanikę działania: #include <sourcemod> int gTime[MAXPLAYERS + 1]; Handle gCounting[MAXPLAYERS + 1]; Handle gInfo[MAXPLAYERS + 1]; public void OnPluginStart() { RegConsoleCmd("sm_testinfo", Test); } public Action Test(int client, int args) { gTime[client] = 15; gInfo[client] = CreateTimer(0.1, ShowInfo, GetClientUserId(client), TIMER_REPEAT); gCounting[client] = CreateTimer(1.0, Count, GetClientUserId(client), TIMER_REPEAT); } public Action ShowInfo(Handle timer, any userid) { int client = GetClientOfUserId(userid); if (!IsClientInGame(client))return Plugin_Stop; if (gTime[client] <= 0)return Plugin_Stop; PrintHintText(client, "Zostało Ci %i sekund", gTime[client]); return Plugin_Continue; } public Action Count(Handle timer, any userid) { int client = GetClientOfUserId(userid); if (!IsClientInGame(client))return Plugin_Stop; gTime[client]--; return Plugin_Continue; }
 3. Timer PrintHintText

  Zapętlasz to poprzez kolejny powtarzający się Timer. Obniżanie zrobisz po prostu poprzez np. czas[client]--; - gdzie czas to nazwa zmiennej z czasem.
 4. Timer PrintHintText

  Tworzysz globalny int/float z czasem, przy starcie umiejętności tworzysz powtarzający się co sekundę timer, który przed obniżał o 1 sekundę tą globalną zmienną, a w Princie będziesz po prostu wyświetlał tą globalną zmienną.
 5. Nowa odsłona Dust 2

  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=301965
 6. Ban Info

  http://cplusplus.com/reference/clibrary/ctime/strftime.html
 7. Ban Info

  Podany przez Ciebie czas to czas unixowy, aby wyprowadzić z niego normalny czas musisz użyć owej funkcji: https://sm.alliedmods.net/new-api/sourcemod/FormatTime btw. Pisałem wcześniej o pobieraniu danych z MySQLa, gdyż nie do końca zrozumiałem twojego problemu, uważałem że chcesz przy każdym wejściu gracza na serwer pobierać jego czas bana jeśli owy jest i wyświetlać mu to, jeśli jednak chcesz pokazać to jedynie przy nadaniu bana to faktycznie musisz edytować tylko kilka linijek.
 8. Ban Info

  Jeśli sam mastah nie udostępni Ci kodu, to ktoś będzie musiał to wykonać, raczej nie za darmo, jeśli chciałbyś sam wykonać to, to polecam na początku podstawy mysqla + czytanie pluginów obsługujących mysqla, przeanalizuj sobie również sam plugin od sourcebansów.
 9. Ban Info

  Najzwyczajniej "fetchujesz" dane z sqla.
 10. Kompilacja

  https://sm.alliedmods.net/new-api/console/RegConsoleCmd Jak widzisz ten argument to: ConCmd callback A function to use as a callback for when the command is invoked. Jeśli coś ma callback to ten callback musi zostać utworzony w pluginie, w tym przypadku będzie to: public Action cmd_admini(int client, int args) { //funkcja }
 11. Dźwięki

  CS:GO SDK->Hammer->File->New->Tools->Sound browser
 12. SPRZEDAM Sprzedam tokeny na stronie csgotokens.com

  Udostępnianie komuś token api nie jest zbyt bezpieczne, ew. można go zmienić po transakcji.
 13. Poszukiwanie pluginu na alerty o streamie

  Masz na myśli, że: - Co ~2 minuty będzie sprawdzać czy stream jest włączony, jeśli tak to wysyła na serwerze informację do wszystkich o streamie? Obecnie niczego takiego publicznego nie ma(mogę się zawsze mylić, ale wątpię), ale za drobną opłatą byłbym skłonny napisać coś takiego bez problemu.
 14. Problem - Z odpalenie steamcmd.sh na Debianie

  Nie wiem czy nadawałeś chmody: chmod -R 755 /home/serwer
 15. Problem - Z odpalenie steamcmd.sh na Debianie

  Tak, ale błąd wskazuje, że nie ma tego pliku w katalogu /linux32, sugeruję pobrać jeszcze raz steamcmd, ew. wejdź do linux32 i pokaż tam output z ls -lah