Jump to content

camerdisco

Użytkownik
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

camerdisco last won the day on November 24 2017

camerdisco had the most liked content!

Community Reputation

54

About camerdisco

 • Rank
  Zaradny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, sam proces tworzenia mapy był długi i kosztowała ona aż 200 euro.
 2. :P ? Ktoś już nawet wrzucił na YT:
 3. Odnośnie Fortnita, koleś miał obsuwę w starcie serwera, ale miał na zamówienie robioną całą mapę pod to, także trochę zeszło Bindy do budowania: bind f1 sm_wall;bind f2 sm_floor;bind f3 sm_ramp, Ip serwera: IP: 164.132.201.27:27068 Całość wyniosła go 500$, ale czas pokaże czy było warto :P Chociaż z racji posiadania takiej reklamy jak chociażby 100k osób grupa sieci to pewnie jakoś się to będzie trzymać.
 4. I tak wtedy powinno być, testowałeś te ustawienie?
 5. Domyślny język w core.cfg ustaw na Polski.
 6. Do końca miesiąca jedna z globalnych sieci powinna wystartować z takim serwerem, zobaczymy jak im to wyjdzie, wiem że właściciel za silnik fortnite zapłacił 200 euro u kogoś.
 7. Z pewnością jest to po prostu dalsza odsprzedaż, także jak będzie miała miejsce sytuacje jaka napisałeś to zostaniesz z niczym. Osobiście owy plugin metamoda zdobyłem drogą kontaktu z innym właścicielem sieci, także z czasem będzie się to rozprzestrzeniać.
 8. camerdisco

  Top10 Graczy

  Musisz wrzucić jakikolwiek kod.
 9. Osobiście posiadałem owy problem, dlatego bez problemu metodą prób i błędów można dojść do rozwiązania problemu.
 10. Weapons i rękawiczki nie precachują żadnych modeli niestandardowych, chyba że masz na myśli customowe rękawiczki, ale autorzy najczęściej umieszczają takie elementy w odpowiednim Hooku.
 11. Tak, store by zephyrus, jeśli owego nie posiadasz to musisz mieć inny plugin, który też w nieprawidłowy sposób "precachuje" rzeczy.
 12. Problem naprawi w twoim przypadku najpewniej usunięcie pluginu od sklepu, przyczyną jest fakt, że po ostatnim updacie precachowanie czegokolwiek może wystąpić jedynie podczas hooku OnMapStart, w innym przypadku będzie owy efekt, można rzecz jasna edytować sam plugin od sklepu i pozmieniać aby wszystko działało poprawnie.
 13. Super, cieszą mnie twoje sukcesy, ale nie kierowałem tego do żadnej konkretnej osoby.
 14. Są jednak niektórzy co robią to z pasji ;) A przy okazji ciągle powiększają swoją wiedzę, jeśli nad nimi są osoby które są w stanie czegoś nauczyć, a w tym przypadku pewnie tak jest. Ale cóż, chyba nie te czasy,(...)
×
×
 • Create New...