Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

camerdisco

Użytkownik
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

camerdisco last won the day on November 24 2017

camerdisco had the most liked content!

Community Reputation

54

About camerdisco

 • Rank
  Zaradny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, sam proces tworzenia mapy był długi i kosztowała ona aż 200 euro.
 2. :P ? Ktoś już nawet wrzucił na YT:
 3. Odnośnie Fortnita, koleś miał obsuwę w starcie serwera, ale miał na zamówienie robioną całą mapę pod to, także trochę zeszło Bindy do budowania: bind f1 sm_wall;bind f2 sm_floor;bind f3 sm_ramp, Ip serwera: IP: 164.132.201.27:27068 Całość wyniosła go 500$, ale czas pokaże czy było warto :P Chociaż z racji posiadania takiej reklamy jak chociażby 100k osób grupa sieci to pewnie jakoś się to będzie trzymać.
 4. I tak wtedy powinno być, testowałeś te ustawienie?
 5. Domyślny język w core.cfg ustaw na Polski.
 6. Do końca miesiąca jedna z globalnych sieci powinna wystartować z takim serwerem, zobaczymy jak im to wyjdzie, wiem że właściciel za silnik fortnite zapłacił 200 euro u kogoś.
 7. Z pewnością jest to po prostu dalsza odsprzedaż, także jak będzie miała miejsce sytuacje jaka napisałeś to zostaniesz z niczym. Osobiście owy plugin metamoda zdobyłem drogą kontaktu z innym właścicielem sieci, także z czasem będzie się to rozprzestrzeniać.
 8. Musisz wrzucić jakikolwiek kod.
 9. Osobiście posiadałem owy problem, dlatego bez problemu metodą prób i błędów można dojść do rozwiązania problemu.
 10. Weapons i rękawiczki nie precachują żadnych modeli niestandardowych, chyba że masz na myśli customowe rękawiczki, ale autorzy najczęściej umieszczają takie elementy w odpowiednim Hooku.
 11. Tak, store by zephyrus, jeśli owego nie posiadasz to musisz mieć inny plugin, który też w nieprawidłowy sposób "precachuje" rzeczy.
 12. Problem naprawi w twoim przypadku najpewniej usunięcie pluginu od sklepu, przyczyną jest fakt, że po ostatnim updacie precachowanie czegokolwiek może wystąpić jedynie podczas hooku OnMapStart, w innym przypadku będzie owy efekt, można rzecz jasna edytować sam plugin od sklepu i pozmieniać aby wszystko działało poprawnie.
 13. Super, cieszą mnie twoje sukcesy, ale nie kierowałem tego do żadnej konkretnej osoby.
 14. Są jednak niektórzy co robią to z pasji ;) A przy okazji ciągle powiększają swoją wiedzę, jeśli nad nimi są osoby które są w stanie czegoś nauczyć, a w tym przypadku pewnie tak jest. Ale cóż, chyba nie te czasy,(...)
×
×
 • Create New...