camerdisco

Użytkownik
 • Zawartość

  190
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  12

camerdisco wygrał w ostatnim dniu 24 Listopad 2017

camerdisco ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

52 Gold Nova I

O camerdisco

 • Ranga
  Silver Elite Master
 1. Token GSLT?

  Jaka jest dokładnie metoda działania to nie wiadomo, gdyż jest to skompilowany plugin do metamoda, ale tak, da się.
 2. Puste Wiadomosci - Jak zablokowac?

  https://sm.alliedmods.net/new-api/string/strlen
 3. SKLEPsms

  @live4net tak, PSC api nie udostępnia, aczkolwiek każdy może wypełnić takie wniosek https://servicecenter.paysafecard.com/merchant-center/webToLead/WebToLeadForm.xhtml Jak jest już z jego akceptacją to nie wiem.
 4. SKLEPsms

  Osobiście polecam własny projekt sklepu, SMSy i przelewy można bardzo łatwo obsługiwać za pomocą API, które oferują usługodawcy, z PSC da się chyba bez większego problemu uzyskać "współpracę", a ostatnio nawet MicroSMS wprowadziło PSC, niedługo będę zajmował się implementacją tego, także zobaczę jak to wygląda, co do paypala to trzeba mieć już firmę, z niewielkimi umiejętnościami można stworzyć sprawnie działający sklep w ~kilka tygodni, a przy tym maksymalizując zyski.
 5. Menu Pytanie/Prosba

  Ciężko używać methodmap, jeśli wcześniej najprawdopodobniej nie jest ona stworzona i jest najzwyczajniejszy Handle. Jeśli ktoś czegoś nie chcę to się tego nie robi.
 6. Menu Pytanie/Prosba

  char buffer[64]; Format(buffer, sizeof(buffer), "AK-47 %s", (isBlocked) ? "ZABLOKOWANE" : "ODBLOKOWANE"); // gdzie isBlocked to bool, który mówi o tym czy AK jest zablokowany AddMenuItem(menu, "ak", buffer);
 7. Plugin na shake

  Aby zrobić "shake", trzeba użyć takiej funkcji void ShakeScreen(int client, float Amp=1.0) { Handle message = StartMessageOne("Shake", client, 1); PbSetInt(message, "command", 0); PbSetFloat(message, "local_amplitude", Amp); PbSetFloat(message, "frequency", 255.0); PbSetFloat(message, "duration", 0.2); EndMessage(); }
 8. Randomowe Dodatki

  Dokładnie, użycie if a case to dobrowolna decyzja i nie wpływa na wydajnosc, natomiast syntax sprzed 2 wojny światowej + non-threaded querys, które mogą tworzyć lagi to już faktycznie trashcode. Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę i nawyki, ale jest to złe miejsce.
 9. Blokada changeteam

  Spróbuj użyć Stop zamiast Handled, reszta wygląda ok.
 10. Śmierć przez podpalenie

  tym czasie podpalony, to zmieniasz attackera w evencie na zapisany ID gracza Zmieniać to raczej nie do końca dobre słowo, event jest stworzony już po zdarzeniu, więc nie zadziała attacker = noweid oraz return Plugin_Changed; Trzeba wyłączyć wyświetlanie tego eventu, a następnie utworzyć "fake-event" z nowymi danymi.
 11. Marker - Prosty marker/laser dla np. serwer JailBreak

  Jeśli już to udostępniasz "globalnie" to staraj się nie mieszać języków nazw zmiennych oraz funkcji, bo takie połączenia wyglądają strasznie źle, taka uwaga ;)
 12. SPRZEDAM Tokeny GSLT na serwery!

  po czym: Jasne, że nikt nie chciałby się tym dzielić, bo to przecież rządowe informacje i dostępne dla elity polskiego sm, ale jeśli nie wiem/nie chcę powiedzieć = nie udzielam się. Prędzej czy później wraz z popularnością pojawią się informacje, po czym valve kiedyś to zablokuje, a być może i coś zaostrzy w tym kierunku, także bez większego znaczenia, osobiście chciałem bardziej poznać offsety funkcji odpowiedzialnych za wykonywanie "blokady", jeśli owe posiada.
 13. SPRZEDAM Tokeny GSLT na serwery!

  Czy ktoś posiada i byłby taki miły żeby podać informacje dot. tego extensiona? Mam na myśli cenę oraz gdzie można zakupić.
 14. Informacja o blokadach MUTE/GAG/SILENCE

  Po pierwsze mieszasz nowy syntaks ze starym(to akurat moje zboczenie dot. czystego kodu :P), a kolejna sprawa to walidacja gracza w timerze, w ciągu tych 12 sekundach gracz bez problemu może wyjść i będzie sypać błędami oraz najlepiej walidować na podstawie userid/serialu, gdyż istnieje bardzo mała szansa że ktoś mógłby otrzymać komunikat osoby, która już wyszła, a ona przejęła jego id. Rzecz jasna nie mam zamiaru hejtować, bo fajnie jak ktoś się czymś dzielić z innymi, ale chcę tylko pokazać dobre praktyki ;)
 15. W obecnych czasach nie ma to większego sensu, https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=304137