Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Snakeex

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Snakeex's Achievements

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputation

  1. Witam, chciałbym ustawić na swoim serwerze boty które będą grały nawet jak nie będzie nikogo na serwerze. Ustawiłem na razie że boty wchodzą gdy wejdzie normalny gracz, ale chcę żeby grały cały czas. Jak to ustawić? Korzystam z pluginu Bot Tools. Doszedłem już do tego, trzeba wpisać w konsoli: bot_join_after_player 0. A teraz pytanie, jak zrobić żeby w liście serwerów były widoczne wszystkie sloty i ilość grających botów? Bo teraz mam że z 16 slotowego serwera jest 0\7 i gra 9 botów.
  2. Witam, chciałem się dowiedzieć czy ktoś próbował już pisac pluginy na cs:go. jak to się robi, z czym to się gryzie, i czy to w ogólę jest możliwe.
  3. Witam, jak wyłączyć przenikanie przez graczy? Ponieważ gracze w teamie mogą przechodzić przez siebie ;/ Z góry dziękuje.
  4. Chodzi o to, że napisałem plugin do balansowania drużyn i jak się okazuje, po przerzuceniu gracza do CT, nie da się kupić defusera. Ktoś coś wie na ten temat?
×
×
  • Create New...